Wózek platformowy, składany

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Kup praktyczne wózki platformowe

Systemy transportowe są niezwykle ważne w środowisku magazynowym, warsztatowym i produkcyjnym. Sprawne przewożenie komponentów i produktów to podstawa funkcjonowania wielu gałęzi przemysłu. W AJ Produkty oferujemy rozwiązania, które usprawniają transport i magazynowanie. Niektóre z wózków, które posiadamy to modele platformowe, klatki transportowe oraz różnorodne wszechstronne wózki paletowe czy bardziej uniwersalny wózek transportowy o wielu zastosowaniach. Poniżej opisujemy typy i funkcjonalność popularnych wózków stosowanych w przemyśle. Dzięki wózkom platformowym firmy AJ Produkty upraszczasz transport pudeł, toreb czy innych towarów. Znaczna dostawa owoców i warzyw do restauracji, odbędzie się sprawnie i bezpiecznie z wykorzystaniem wózków transportowych. Wózek platforma można wykorzystać również do innych rodzajów towarów - ich konstrukcja sprawi, że doskonale sprawdzą się również na przykład jako wózki do mebli. Wybierz wytrzymały wózek transportowy z naszej oferty - obciążenie w zależności od modelu wynosi od około 150kg aż do 500kg, dzięki czemu uda Ci się usprawnić obieg towarów. Wózek na kółkach transportowy z pałąkiem do prowadzenia to uniwersalne rozwiązanie dla większości firm. W ofercie sklepu AJ Produkty znajdziesz kilka różnych modeli wózków platformowych o różnych rozmiarach i wzorach.

Wózki towarowe

Nasze wózki magazynowe platformowe z pałąkami dostępne są w różnych wymiarach i są przydatne do pomocy w kuchniach restauracji czy jadalniach, a także w magazynach, warsztatach czy fabrykach oraz firmach logistycznych. Wykonane ze stali nierdzewnej, są zarówno estetyczne, antykorozyjne, jak i łatwe do utrzymania w czystości. W kuchni i pomieszczeniach do serwowania jedzenia bardzo ważny jest wysoki poziom higieny wśród mebli do serwowania produktów spożywczych. Dzięki platformom wózków pracownicy kuchni czy obsługujący magazyn mogą łatwiej podnosić i rozładowywać towary bez narażania ciała podczas wysiłku. Wszystkie wózki do przewożenia towaru od AJ Produkty posiadają nie tylko wysokiej jakości platformę, ale również najwyższą klasę i mogą spełniać wszystkie wyższe wymagania jakościowe. Wózek transportowy, czy wózek magazynowy może znaleźć również zastosowanie jak meble do przechowywania, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wózki mogą również pełnić rolę stołu do picia podczas nieco bardziej uroczystych spotkań.

Wózki składane

Mały ręczny wózek transportowy składany to popularne rozwiązanie, które szczególnie sprawdzi się w środowiskach charakteryzujących się małą ilością miejsca. Składany uchwyt, pałąk to proste rozwiązanie, które nie wymaga siły do jego złożenia. W naszej ofercie składany wózek transportowy występuje w kilku wariantach które różną wymiary czy nośności (maksymalne obciążenie to najczęściej od 150 kg lub 300kg) oraz materiał korpusu, między innymi do wyboru są aluminiowe lub stalowe. Wózek składany, którego konstrukcja dla większości modeli ma 2 koła stałe i 2 koła skrętne, umożliwia łatwe manewrowanie, a niezabudowana platforma ułatwia załadunek i rozładunek, a także pozwoli na transport ładunków o niestandardowych gabarytach. Składane wózki platformowe są nie tylko praktycznym rodzajem wózka, ale również ułatwiają one transport ciężkich, a także nieporęcznych przedmiotów na krótkich odcinkach. Dzięki swoim niewielkim wymiarom, można je przewozić zarówno samochodem dostawczym, vanem jak i w bagażniku każdego auta osobowego. Sklep internetowy AJ Produkty posiada w swojej ofercie wiele rozmaitych modeli wózków paletowych ze składanym pałąkiem. Każdy składany wózek w zależności od potrzeby może być pchany jak i również ciągnięty. Poznaj szczegółową specyfikację wybranych produktów i wybierz wózek transportowy składany dostosowany do potrzeb Twojej firmy. W ofercie naszej firmy znajdziesz także specjalistyczny wózek schodowy składany, który doskonale sprawdzi się na przykład w firmach kurierskich czy dostawczych. Rodzaj takiego wózka we wspomnianych zawodach to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także pozytywnie wpływa na szybsze tempo wykonywania pracy, a dzięki temu również na oszczędność czasu pracy.

Cechy wózków platformowych

Oferujemy szeroką gamę wózków platformowych wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych i drewna. Dzięki wysokiej jakości kołom z gumy, nasze wózki szybko i sprawnie przewiozą towary z miejsca na miejsce. Rodzaj ogumienie należy dostosować do potrzeb, występuje w kilku głównych wersjach: gumowe, poliuretanowe. Można zakupić wersje z hamulcami, jak i bez nich. Hamulec doskonale sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach o nierównych powierzchniach. Udźwig naszych wózków waha się od 150 kg aż do 600 kg. Modele wyposażone w wysokie burty stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed osuwaniem się przewożonego ładunku w trakcie przesuwania, wybierz jednoburtowy lub dwuburtowy lub osiatkowany z 3 stron lub całkowicie, czyli posiadający wszystkie boczne burty. Wybrane modele mają ściany które są zdejmowane w razie potrzeby, ponadto wersje z kratowymi ściankami umożliwiają łatwy przegląd ich zawartości. Wózki paletowe mają bardzo szerokie zastosowanie w przedsiębiorstwach rożnego rodzaju. Można je wykorzystywać nie tylko w transporcie wewnątrzzakładowym w różnego rodzaju halach produkcyjnych, czy jako wozek magazynowy w magazynach, ale również w różnego rodzaju centrach logistycznych. Każdy oferowany przez AJ Produkty wózek platformowy to wózek, który posiada stabilną, a także wytrzymałą i ładowną konstrukcję, która ma na celu ułatwienie przewożenia wielkogabarytowych produktów, oraz większej liczby towarów po płaskich podłożach. Nasze wózki posiadają nośność 150 kg, 250 kg, 300 kg czy nawet 600 kg, ich dużą zaletą jest również fakt posiadania dużej powierzchni styku kół z powierzchnią, dzięki czemu koła wózka nie niszczą podłogi i nie pozostawiają żadnych śladów na podłodze. W AJ Produkty znajdziesz modele o różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo wybierzesz wózek odpowiedni do swoich firmowych przestrzeni. Obejrzyj dostępne modele i wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj wózka, który z pewnością będzie idealny!

Wózki do ciężkich przedmiotów

W AJ Produkty oferujemy wiele modeli wózków platformowych do ciężkich przedmiotów. W zależności od potrzeb możesz wybrać model wykonany ze stali, aluminiowy lub wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Niektóre wózki wyposażyliśmy w koła pneumatyczne, które zapewniają sprawne manewrowanie. Dzięki naszym produktom szybko i sprawnie przewieziesz nawet bardzo ciężkie ładunki bez obawy o zdrowie. Wybierając wózek magazynowy platformowy zwróć uwagę na maksymalne możliwe obciążenie wózka, które będzie dostosowane do potrzeb. Polecamy wózki AJ do magazynów, sklepów i hal produkcyjnych. Wybierz model najlepiej dostosowany do swoich potrzeb. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych produktów.