Wózki ze stali nierdzewnej i wózki do kuchni, stołówki, hoteli

Stalowe wózki do hoteli, kuchni i stołówek

Niezastąpione w każdych kuchniach i stołówkach, niezbędne w hotelach, a już na pewno konieczne na salach weselnych czy też podczas spotkań konferencyjnych. Absolutnie przydatne do transportu jedzenia, napojów, a także zastawy stołowej... O czym mowa? Oczywiście, że o wszelkiego rodzaju wózkach, które znacznie ułatwiają przewożenie gotowych posiłków w stanie stałym lub płynnym. Każdy dostępny w naszym sklepie model Wózka wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Spawany wózek do kuchni idealnie sprawdzi się również jako dodatkowe wyposażenie w wielu lokalach gastronomicznych, w stołówkach szkolnych, hotelowych czy w pensjonatach, a także podczas realizacji bankietów firmowych. Ich duże, skrętne koła gwarantują wygodny transport, wjazd nawet w trudno dostępne miejsca. Nie trzeba używać dużej ilości siły, żeby móc przejechać nimi przez próg podłogowy, uskoki czy żeby móc wjechać nim do windy. Oferta naszych produktów jest zróżnicowana, dostępne wózki posiadają różną długość, szerokość i wysokość, dzięki praca w gastronomii jest o wiele łatwiejsza.

Wózki ze stali nierdzewnej zapewniają higieniczne i wytrzymałe rozwiązanie

Wykonane ze stali nierdzewnej wózki to higieniczne i łatwe do czyszczenia wyposażenie stanowiska pracy, które doskonale nadaje się do kuchni, stołówek a także innych miejsc, gdzie przechowywana jest żywność. Półkowe wózki, których rama jest wykonana ze stali nierdzewnej idealnie nadają się również jako wyposażenie szpitali i środowisk medycznych. Wysokiej jakości stal nierdzewna to materiał odporny na działanie niektórych substancji żrących i wilgoci, co oznacza, że ​​można ją stosować w wymagających warunkach pracy. Stal nierdzewna 304 jest najpopularniejszym rodzajem, właściwym dla większości zastosowań, podczas gdy stal gatunku 201 to materiał odpowiedni do większości lżejszych zastosowań. Wybierając wózek zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją produktu, zwróć uwagę na jego wymiary - wysokość, szerokość oraz długość a także na maksymalne możliwe obciążenie oraz zastosowane koła, które mają na celu umożliwienie łatwego manewrowania produktu. Ponadto warto zastanowić się nad ilością potrzebnych półek, szczególnie popularny jest wózek dwupółkowy oraz trzypółkowy. Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci znaleźć produkty odpowiednie do Twoich potrzeb.

Wytrzymały wózek ze stali nierdzewnej to długoterminowe rozwiązanie

Profesjonalny, wysokiej jakości wózek ze stali nierdzewnej na kółkach to solidne ręczne rozwiązanie, które wytrzyma trudne warunki przez długi czas. Inwestycja w spawany wózek wykonany ze stali wysokiej jakości zwróci się w krótkiej perspektywie czasu, gdyż wózki ze stali nierdzewnej są wytrzymałe i odporne na trudne warunki dzięki czemu charakteryzują się żywotnością na lata, w porównaniu np. z wózkiem plastikowym. Jest to zarówno bezpieczny, jak i wygodny mobilny sposób transportowy, który idealnie sprawdzi się podczas przenoszenia towarów i żywności w różnych środowiskach pracy. Wytrzymały i wygodny uchwyt oraz skrętne kółka ułatwiają manewrowanie, nawet na trudnym podłożu, takim jak nierówna podłoga czy ogród. Koła oraz hamulec do wyboru w różnych wersjach produktu.

Aby poprawić higienę, użyj wózka gastronomicznego ze stali nierdzewnej

Obszary obsługi żywności mają surowe przepisy dotyczące higieny, które kontrolują, jaki sprzęt może mieć kontakt z żywnością zarówno na etapie produkcji, jak i podczas przygotowywania. Wózek kuchenny ze stali nierdzewnej jest zalecany do transportu i przechowywania żywności, ponieważ ogranicza ryzyko zanieczyszczenia żywności. To popularne i łatwe do utrzymania w czystości wyposażenie szczególnie popularne w restauracjach czy innej szeroko pojętej gastronomii np. jako wózek kelnerski. Wózki kelnerskie ze stali nierdzewnej są szczególnie przydatne w obsłudze dużych imprez w hotelach czy restauracjach. Wózki transportowe nierdzewne ułatwią również catering żywności przy okazji organizacji różnego typu imprez czy uroczystości. Organizując catering wykonane ze stali nierdzewnej wózki mogą także zastąpić stolik lub posłużyć jako barek - szczególnie dobrze prezentuje się wózek w chromowej kolorystyce, jednak należy pamiętać, wózek, jako dodatkowy sprzęt, w takim wypadku musi mieć odpowiednią wysokość.

Łatwy transport za pomocą wózka z półkami

Wózek ze stali nierdzewnej o większej ilości półek jest idealny do stosowania jako wózek do serwowania lub na catering. Półki mają uniesioną krawędź wokół krawędzi, aby zapobiec zsuwaniu się naczyń lub innych przedmiotów podczas przemieszczania wózka. Dostępne są również opcje produktów z otaczającą szyną na półkach, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, podczas ich używania w gastronomii. Wózki ze stali nierdzewnej z naszej oferty charakteryzuje wysokiej jakości metal wykorzystywany do ich produkcji, a także różna szerokość, długość, wysokość oraz udźwig dzięki czemu łatwo znajdziesz i wybierzesz model wózka dostosowany do swoich potrzeb.