Stoły robocze z wyposażeniem

Stół roboczy - poradnik

Nie wiesz, jaki stół roboczy wybrać?

Przeczytaj nasz poradnik!

Warsztatowe stoły robocze z gotowym wyposażeniem

Jeśli w przypadku wyposażenia warsztatu lub zakładu produkcyjnego można mówić o jakimś absolutnym minimum, to niewątpliwie będą nim stoły. I to nie zwykłe modele z prostymi blatami, lecz profesjonalne stoły robocze o wzmocnionej konstrukcji, coraz częściej wyposażane w przydatne narzędzi podręczne, listwy zasilające czy gotowe miejsca do montażu elektronarzędzi.

Robocze stoły do warsztatu

AJ Produkty oferuje Państwu klasykę gatunku, czyli proste stoły z podstawowym wyposażeniem obejmującym od jednej do kilku szuflad, ale także stoły o znacznie bardziej rozbudowanych parametrach technicznych. Posiadamy w sprzedaży stoły robocze z wyposażeniem w półki, szafki i panele narzędziowe, lampki, nadstawki i pojemniki. Modele dostępne są w różnych rozmiarach zarówno pod względem długości, jak i szerokości, zaczynając się już od niewielkich stołów metrowych a kończąc na liczących sobie ponad 2, 5 metra.

Warsztatowe stoły z wyposażeniem

Zdając sobie sprawę z tego, że oferowane przez nas produkty muszą cechować się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym być trwałe i wręcz niezastąpione, oferujemy wyłącznie takie stoły warsztatowe, które przeszły niezwykle rygorystyczne testy jakościowe. Nasi projektanci zadbali o to, aby każdy z modeli był wytrzymały i praktyczny w codziennym użytkowaniu, znosił ogromne obciążenia, a przy tym zachowywał właściwy uniwersalizm dla mebla przeznaczonego do warsztatów, hal produkcyjnych, zakładów itp. Posiadamy modele z różnymi typami blatów, od metalowych, po drewniane (panele, płyty), a nawet winylowe o nośności od 200 do 750 kilogramów. Taki duży zakres pozwala na wykorzystanie stołów warsztatowych w przeróżnych obiektach firmowych.

Praktyczne stoły do pakowania

Specjalnym typem oferty stołów roboczych do AJ Produkty są modele wykonane w celu ułatwienia procesów pakowania. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w hurtowniach i magazynach oraz przede wszystkim sklepach – w tym zwłaszcza wysyłkowych. Zamontowane w zestawie wyposażenie, antypoślizgowy blat, który dobrze trzyma papier, tekturę oraz folię i liczne szuflady są znacznym ułatwieniem w takiej pracy. Ponadto stoły do pakowania mogą być w prosty sposób przekształcone w stoły warsztatowe poprzez montaż dodatkowej nadstawki lub panelu narzędziowego.

Stoły z panelami narzędziowymi

Dużą popularnością wynikającą z ogromnego uniwersalizmu zastosowania cieszą się stoły warsztatowe z wyposażeniem all in one, a więc posiadającym praktycznie pełen zestaw: od lamp i szuflad przez panele narzędziowe aż po niewielkie półki. Cechują się nie tylko dużą powierzchnią roboczą, ale także nośnością w granicach górnych widełek (500-750kg), stalową, wręcz niezniszczalną konstrukcją i dużą ilością szuflad. Niektóre modele w ofercie AJ Produkty posiadają także wolne miejsce na montaż dodatkowej nadstawki, w której można zamieścić kolejną płytę narzędziową lub podłużną półkę. Stoły w wyposażeniem dostarczane przez naszą firmę nie wymagają żadnych wzmocnień, ani przytwierdzania do ścian lub podłóg. Po złożeniu są gotowe od razu do użytku.