Wózki narzędziowe i wózki warsztatowe

Unikaj ciągłego siedzenia - wybierz aktywne krzesło już dziś!

Kup teraz

Wózki warsztatowe do przechowywania części narzędzi

W miejscach, gdzie dużo się dzieje, takich jak fabryki, magazyny, warsztaty itp. przechowywanie narzędzi i innego sprzętu to nie lada wyzwanie. Narzędzia przemysłowe używane w tych środowiskach są niezbędne do codziennej pracy, dlatego ważne jest, aby mieć przejrzyste i łatwo dostępne wyposażenie umożliwiające przechowywanie narzędzi w dogodnym miejscu. Nieodpowiednie przechowywanie może prowadzić do bałaganu i skutkować marnowaniem czasu na szukanie. Przechowywanie narzędzi i sprzętu musi być obsługiwane w efektywny sposób. Narzędzia i sprzęt używane w tych środowiskach są niezbędne dla pracowników do wykonywania ich codziennych zadań. Niewłaściwe przechowywanie tych narzędzi może je uszkodzić lub doprowadzić do niewłaściwego ich umieszczenia. Aby pomóc przedsiębiorcom uniknąć tego typu problemów, w AJ Produkty oferujemy szeroką gamę wózków narzędziowych, a także odpowiednie wózki mobilne, które nadają się również jako szafki narzędziowe. Korzystając z tych urządzeń, pracownicy mogą korzystać z ich podwójnej funkcji, tj. przechowywanie oraz mobilność. Przeczytaj poniższy opis i zapoznaj się z ofertą wózków, co pomoże podjąć trafną decyzję o zakupie odpowiedniego wózka warsztatowego.

Wózki narzędziowe

Oferujemy wózki, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i środowiskach przemysłowych. Można ich używać zarówno do transportu, jak i przechowywania. Wytrzymują duże obciążenia i są niezwykle trwałe, dzięki czemu nadają się do intensywnego użytkowania w trudnych środowiskach. Najprostszym sprzętem do transportu części jest szafka narzędziowa na kółkach. Pozwala przewozić plastikowe, jak i metalowe części z miejsca na miejsce i niewiele kosztuje. Inne, bardziej zaawansowane wózki transportowe mogą posłużyć jako mobilne stacje robocze dzięki górnemu blatowi, przy którym można pracować. Wózki narzędziowe są łatwe w manewrowaniu – wyposażono je w koła stałe i skrętne, o średnicy 100 mm. W naszej ofercie znajdziesz wiele typów wózków narzędziowych, w zależności od przestrzeni jaką dysponujesz oraz liczby szuflad, których potrzebujesz. Nasze popularne wózki narzędziowe z wyposażeniem mają dużą pojemność i są wystarczająco wytrzymałe, aby używać ich w trudnych warunkach. Oferowane przez nasz szafki narzędziowe używane są również jako zamykany schowek na narzędzia i jako dodatkowe, otwarte wyposażenie warsztatu. Każdy nasz wózek narzędziowy może być również użyty jako mobilne stanowisko pracy, gdzie narzędzia są zawsze pod ręką. Wózek narzędziowy ma drewniany blat, dzięki czemu może być używany jako blat roboczy, którego zamek po zamknięciu jest blokowany za pomocą zamka, zestaw kluczy w pakiecie. Solidny półkowy wózek narzędziowy z wyposażeniem ułatwia pracę tam, gdzie trzeba mieć wiele narzędzi pod ręką. Sprzedajemy różne wózki narzędziowe w zależności od miejsca do przechowywania, liczby szuflad i wymaganych elementów. W naszej ofercie posiadamy mobilny wózek narzędziowy zawierający 6 szuflad, z boku uchwyt oraz wiele innych modeli wózków, niezależnie od tego, czy potrzebujesz wózek narzędziowy z szufladami, wózek narzędziowy z zamykanymi klapami czy wózka narzędziowego z pojemnikami zbiorczymi na narzędzia.

Wózki warsztatowe

Oferujemy trwałe, solidne wózki warsztatowe, głównie do przechowywania i transportu narzędzi w środowisku warsztatowym, magazynowym i produkcyjnym. Ramy wózków wykonujemy z trwałej stali lakierowanej proszkowo. Wózki są produkowane w wielu konfiguracjach, aby odpowiadały różnym potrzebom pod względem liczby półek i szuflad, ładowności, wielkości itp. Półki i szuflady oznaczają, że te mobilne stoły robocze możesz przenieść w każde dogodne miejsce. Podobnie jak nasze wózki narzędziowe, wózek warsztatowy jest wyposażony w cztery kółka, z których dwa są nieruchome, a dwa obrotowe. Oferowany przez nas wózek warsztatowy z narzędziami może być również wykorzystywany jako szafka warsztatowa na kółkach. Produkujemy wiele różnych modeli, aby sprostać różnorodnym potrzebom przemysłu. Nasze wózki warsztatowe różnią się liczbą szuflad i półek, poziomem maksymalnego obciążenia, rozmiarem itp. Półki i szuflady sprawiają, że wózek warsztatowy z wyposażeniem staje się wygodnym stanowiskiem pracy i zapewniają więcej miejsca do przechowywania elementów, jak np. klucz nasadowy. Podobnie jak wózki narzędziowe, nasze modele warsztatowe również wyposażyliśmy w koła skrętne, których wymiary to 100 mm średnicy i, które gwarantują płynny transport oraz łatwe manewrowanie. Dodatkowym atutem jest fakt, że wózek z szufladami posiada umieszczony z boku wózka uchwyt, dzięki któremu przewóz nawet ciężkich narzędzi jest szybki i wygodny. Większe i cięższe wózki warsztatowe, dodatkowe elementy takie jak uchwyty mają po obu krótszych bokach, aby można je było łatwo ciągnąć za sobą bądź je pchać. Więcej informacji o poszczególnych modelach znajdziesz na stronach produktowych.

Wózki dla każdego

Pozbądź się usterek i problemów z naprawą i konserwacją sprzętu w firmie dzięki naszym wózkom. Możesz w nich przechowywać i przewozić narzędzia oraz inne akcesoria niezbędne do napraw. Zapewniamy różne modele z jedną lub dwiema szafkami. Jeśli poza regularnymi przeglądami i konserwacją sprzętu, musisz też prowadzić prace montażowe, nasze wózki to doskonała długofalowa inwestycja. Posłużą nie tylko do prac naprawczych, ale także jako stoły robocze lub jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Konstrukcja wpuszczonego blatu zapobiega spadaniu narzędzi na podłogę podczas transportu. W wielu środowiskach pracy, takich jak fabryki, magazyny, warsztaty itp., przechowywanie narzędzi i sprzętu musi być obsługiwane w szybki i efektywny sposób. Narzędzia i sprzęt używane w tych środowiskach są niezbędne dla pracowników do wykonywania ich codziennych zadań. Niewłaściwe przechowywanie tych narzędzi może je uszkodzić lub doprowadzić do niewłaściwego ich umieszczenia. Aby uniknąć takich problemów, AJ Produkty sprzedaje odpowiednie mobilne wózki, które mogą być wykorzystywane jako popularne szafki na narzędzia do przechowywania takich rzeczy jak poziomica i miarka lub mniejszych narzędzi, takich jak zestaw kluczy nasadowych czy jako klasyczna szafka posiadająca kółka, której wymiary zależą od wybranego modelu. Korzystając z tego typu urządzeń, pracownicy mogą korzystać z ich podwójnej funkcji, tj. przechowywanie oraz mobilność. Oprócz wymienionych typów wózków, oferujemy też inne produkty, dzięki którym transport i podnoszenie staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Możesz również uzupełnić swój wózek o dodatkowe elementy, które znajdziesz również w naszej ofercie, między innymi panel narzędzi, osłona na blat, plastikowy tył czy dodatkowy zestaw kluczy i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszymi doradcami. Aby uzyskać więcej informacji, przejrzyj specyfikację każdego produktu lub skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy!