Wózek do stołów, transportu płyt meblowych, na płaskie przedmioty

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Wózek do stołów

Wózek do stołów składanych, służący też do przewożenia innych płaskich przedmiotów, w tym desek, arkuszy z blachy i szkła czy płyt gipsowo-kartonowych ułatwia pracę wielu zakładów pracy. Deski i materiały arkuszowe oraz składane stoły mogą być trudne do bezpiecznego transportowania tak, aby podczas tego procesu nie uległy uszkodzeniu. Firma AJ Produkty oferuje szeroką gamę rozwiązań do przewozu tych nieporęcznych produktów. Dzięki naszym poręcznym wózkom do stołów składanych, blachy, szkła i desek, pomocnym w manewrowaniu i transporcie tych materiałów, praca stanie się znacznie łatwiejsza. Wózek do stołów to idealne rozwiązanie dla wielu podmiotów, na przykład dla firm cateringowych albo organizatorów wydarzeń konferencyjnych. Stoły mogą być transportowane w sposób wygodny i bezpieczny. po czym szybko i sprawnie ustawione w miejscu docelowym. Wózek do stołów ułatwia też ich przechowywanie i ogranicza ilość miejsca potrzebnego do magazynowania.

Rodzaje wózków przewozu mebli, płyt i stołów składanych

Wózek do dużych obciążeń podoła transportowi nawet najcięższych sprzętów. Nasza oferta wózków do dużych obciążeń ma udźwig do 800 kg, idealnych do przewożenia drzwi, ogrodzeń, płyt kartonowo-gipsowych i dużych paneli z blachy. Dzięki naszemu regulowanemu, wytrzymałemu wózkowi na deski możesz łatwo ustawić podpórkę na deskę pod kątem, aby wykorzystać ją jako stół warsztatowy na odpowiedniej wysokości roboczej. Co więcej, można go dostosować do różnych rozmiarów arkuszy blachy albo płyt kartonowo-gipsowych. Inny wózek Multi Trolley ™ umożliwia jednej osobie sprawne i bezpieczne przemieszczanie ciężkich i nieporęcznych mebli oraz innych towarów. Wózek jest wyposażony w cztery regulowane słupki i łatwe w obsłudze obrotowe kółka, z których dwa służą do hamowania. Wózek Multi ma ładowność 250 kg, co czyni go idealnym dla wielu różnych branż, począwszy od firm zajmujących się przeprowadzkami i dostawami po magazyny i firmy specjalistyczne. Wózek jest mocowany z boku przedmiotu, który chcesz przenieść, a następnie łatwo obraca się w dół, aby można go było odwrócić. Dzięki temu jedna osoba może samodzielnie przenosić ciężkie lub nieporęczne przedmioty. Dzięki wózkowi Multi Trolley zmniejszasz ryzyko uszkodzenia ładunku i obrażeń personelu, ponieważ pracownicy unikają niewygodnego podnoszenia ciężkich przedmiotów. Wózek Multi to niezwykle wszechstronny, ergonomiczny i łatwy w obsłudze sprzęt, bez względu na to, czy przenosisz meble biurowe, sofę czy łóżko. Warto też zwrócić uwagę na funkcjonalny wózek osuszający, doskonały do wielu zastosowań i środowisk. Będzie przydatny zarówno w piekarni, jak i w warsztacie malarskim. Wózek wyposażono w dwa regulowane boki, które zapewniają aż siedem różnych kombinacji położenia. Wózek ma wytrzymałą konstrukcję ze stali, jest trwały i niezawodny. Dzięki wykończeniu trwałym lakierem proszkowym i dużym kołom wózki nadają się do użytkowania nawet w najbardziej wymagających środowiskach. Niektóre modele można także zastosować jako tymczasowe stanowisko pracy. Wózki z reguły wyposażone są w koła skrętne o podwyższonej odporności na przebicie, w tym dwa z hamulcem. Wiele modeli ma możliwość regulacji i dostosowania wózka do rozmiarów przewożonych ładunków. Funkcjonalne wózki platformowe ze stali lakierowanej proszkowo z platformą wykonaną ze sklejki charakteryzuje duży udźwig. Zapewnia to sprawny transport ciężkich i nieporęcznych przedmiotów, paczek, rur, paneli, blach oraz dłużycy. Wózek można wyposażyć w ramy wsporcze, które zabezpieczają przedmioty, gdy wózek jest używany do transportu płaskich przedmiotów. Ramy służą także jako uchwyty. Wózek platformowy bez trudu znosi intensywne codzienne użytkowanie w trudnych środowiskach.

Mobilny podnośnik pokładowy

Ułatw sobie pracę, upraszczając przenoszenie, podnoszenie i transport materiałów arkuszowych za pomocą tego wózka do podnoszenia płyt. Wózek podnoszący został zaprojektowany tak, aby instalowanie materiałów arkuszowych podczas pracy na wysokości, na przykład na suficie, było bezpieczne i proste. Dzięki stabilnej i solidnej konstrukcji wózek jest bezpieczny w użytkowaniu na każdej powierzchni podłogi i ma maksymalny udźwig 70 kg. Firma AJ Produkty oferuje szereg rozwiązań do transportu kołowego, które mogą być stosowane w środowiskach przemysłowych i handlowych. Nasza oferta zapewnia przedsiębiorstwom szeroką ofertę wózków do stołów składanych, płyt pilśniowych, arkuszy szklanych, paneli i profili metalowych i innych podobnych produktów. Oferowane narzędzia transportowe są trwałe, starannie wykonane i wysokiej jakości. Nasze produkty są wszechstronne i sprawdzają się w różnych środowiskach pracy i przy różnych nośnościach towarów. Co więcej, nasze wózki można dostosowywać do różnych opcji przewozu towarów, a także oszczędzać dzięki nim miejsce, traktując je jako sprzęt do przechowywania. Dysponujemy różnymi rodzajami wózków, dlatego na pewno każdy klient znajdzie sprzęt optymalny do swojego miejsca pracy. Skontaktuj się z nami, jeśli masz wątpliwości dotyczące specyfikacji produktów, szczegółów dotyczących cen czy informacji o wysyłce.