Wózki na skrzynie i pojemniki

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Wózki na skrzynie- wózki do pojemników, platformy paletowe

Urazy w miejscu pracy występują bardzo często, szczególnie w warsztatach, magazynach i zakładach produkcyjnych. Podnoszenie i przenoszenie ciężkich przedmiotów może spowodować wiele obrażeń pleców. W AJ Produkty oferujemy rozwiązania ułatwiające transport i pozwalające uniknąć takich obrażeń związanych z pracą. Możesz wybierać z naszej szerokiej gamy ergonomicznych urządzeń lub skorzystać z wózków transportowych i wózków na kółkach, w celu zmniejszenia obrażeń w miejscu pracy. Wybór odpowiedniego wózka pozwoli bezpiecznie transportować pojemniki, skrzynie lub przewozić inne materiały. Przeczytaj poniższe opisy, aby lepiej poznać nasze wózki skrzyniowe.

Wózki na pudełka, skrzynie i pojemniki

Kiedy waga przewożonego towaru wymaga zastosowania sprzętów wytrzymalszych na większe obciążenia, warto zaopatrzyć się w nowoczesne i praktyczne wózki na skrzynie czy pojemniki, które bez problemu utrzymają nawet największe ciężary. Stosowane do transportu palet, ciężkich gabarytów, pudeł i skrzyń sprawdzają się wyśmienicie w hurtowniach, magazynach oraz na sklepowych zapleczach. AJ Produkty doskonale zna potrzeby swoich klientów, dlatego każdy sprzedawany przez nas wózek do transportu pojemników, skrzyń czy palet jest doskonałej i najwyższej jakości. Z tego względu polecamy w szczególności nowoczesne wózki wykonane z różnego rodzaju materiałów: wykonane ze stali nierdzewnej, plastikowe i ze sklejki przeznaczone do bezpośredniego przewozu pojemników. Niewielkie, w pełni mobilne i lekkie nie zajmują wiele miejsca i można ich używać na każdym typie powierzchni, gumowe kółka świetnie radzą sobie i z utwardzanym, i z miękkim podłożem. Niektóre wózki na pojemniki z naszej oferty wyposażone są w specjalne podwyższane krawędzie, które zabezpieczają przewożone pudła i kartony przed wypadnięciem czy wysunięciem się. Podwozie wózków na pojemniki występuje w dwóch głównych wersjach posiadających wszystkie koła skrętne lub jedynie tylko dwa z nich. To doskonałe ułatwienie w wykonywaniu codziennych pracowniczych czynności, dzięki któremu zwiększa się efektywność pracy oraz wygoda i komfort samych pracowników.

Wózki metalowe

Wózki metalowe z naszej oferty najczęściej wykonane są z ocynkowanej stali nierdzewnej. Wózki te mogą ułatwić transport i przechowywanie plastikowych skrzynek, skrzyń i innych ciężkich ładunków a ich nośność wynosi do 300 kg (w zależności od modelu). Warsztaty i fabryki powinny inwestować w wytrzymałe wózki do przenoszenia i przenoszenia cięższych ładunków. Posiadamy również proste aluminiowe wózki, które mają ładowność 300 kg i są wyjątkowo łatwe w obsłudze. W ofercie znajdują się także stalowej narożniki, które służą jako specjalna platforma do przewożenia palety euro. A także wózek transportowy dedykowany na pojemnik euro którego długość wynosi 600mm a szerokość 400mm. Metalowy wozek do holowania pozwoli łatwo pchać lub ciągnąć ładunek. Aby poznać więcej szczegółów poznaj dokładną specyfikację każdego z modeli dostępnych w naszej ofercie.

Wózki plastikowe

Niekiedy okazuje się, że nawet najbardziej uniwersalny i wytrzymały wózek na pojemniki nie wystarcza do regularnego transportu towaru w firmie, warsztacie czy w magazynie. W takich przypadkach warto zainteresować się innymi wózkami z naszej oferty, w tym specjalnymi mobilnymi platformami transportowymi. Posiadają udźwig do 250 kg, co w zupełności wystarcza do samodzielnego przewozu przez pracownika materiałów lub towarów na hali magazynowej, w sklepie czy na zapleczu. Wózki są bajecznie łatwe w obsłudze i niezwykle małe, co znacznie ułatwia ich przechowywanie. Każdy wózek do holowania ABS wykonany jest z mocnego, stabilnego tworzywa; jest łatwy w czyszczeniu, odporny na trwałe zabrudzenia i doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach, gdzie duże wózki transportowe nie mogłyby wjechać. Większość naszych plastikowych wózków ma otwartą podstawę i jest wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS. Ich nośność waha się od 150 kg do 250 kg i mogą z łatwością obsługiwać pudła i skrzynie. Są łatwe do czyszczenia i higieniczne. W naszej ofercie znajduje się także wózek do pojemników, który można łączyć ze sobą na boki lub wzdłuż, aby stworzyć znacznie większą platformę. Tego typu rozwiązanie może posłużyć np. jako platforma paletowa. Połączenie kilku wózków w ten sposób pozwoli na umieszczenie na nich euro palety. Można je łatwo ustawiać jeden na drugim, gdy nie są używane, i mogą wytrzymać obciążenie 150 kg każdy. Aby uzyskać więcej informacji, przejrzyj nasze wykazy produktów.

Wózki ze sklejki

Oprócz metalowych, stalowych i plastikowych wózków AJ Produkty oferuje Państwu także wózki wykonane ze sklejki i umocowane na czterech kołach jezdnych. Takie modele są nie tylko znacznie lżejsze od swoich metalowych odpowiedników, ale przede wszystkim zachowują te same cechy wytrzymałościowe i odpornościowe. Wózek na skrzynie wykonany ze sklejki znajdzie zastosowanie w różnego rodzaju pracach biurowych, w magazynach i archiwach do przewożenia pudeł z dokumentacji, teczek, segregatorów lub rozwożenia prasy. Ich maksymalna nośność sięga nawet do 400 kg, dzięki temu mogą mieć zastosowanie także podczas typowych prac przemysłowych i do transportu wielkich i ciężkich materiałów, które dla zwykłych wózków plastikowych mogłyby się okazać zdecydowanie za duże. Wózek ze sklejki to drewniany wózek z wyciętym uchwytem pośrodku, aby ułatwić przenoszenie, gdy nie jest używany. Wykonany jest ze sklejki brzozowej i jest również dostępny z powłoką antypoślizgową. Wózek jest w stanie unieść maksymalną masę 400 kg, a jego elastyczne gumowe kółka zapewniają łatwe toczenie wózka. Możesz również skorzystać z wózków transportowych w swoim warsztacie, aby zmniejszyć ciężar przenoszenia ciężkich ładunków. Aby uzyskać więcej specyfikacji produktu, kliknij poszczególne zdjęcia produktu.