Systemy magazynowania, wyposażenie magazynów

Regały magazynowe - poradnik

Które regały są najlepsze dla Ciebie?

Przeczytaj nasz poradnik

Wyposażenie magazynów: systemy magazynowania, regały, szafki, drabiny, pojemniki

Nowoczesny system magazynowania w dużej mierze opiera się elektronicznych inteligentnych rozwiązaniach, które pozwalają skutecznie zarządzać nawet ogromnymi halami i magazynami. Jednak nawet najnowocześniejsze komputery, programy i aplikacje nie zastąpią całkowicie pracy ludzkich rąk oraz zadań, które bezpośrednio wykonują pracownicy. Aby im to ułatwić, polecamy zakup sprzętu, urządzeń, maszyn, narzędzi i akcesoriów do wyposażenia magazynów, dzięki którym wykonywana praca będzie szybsza, komfortowa, bezpieczniejsza i bardziej przyjemna. Niezależnie od tego, czy masz małą powierzchnię magazynową, czy duży magazyn, możemy Ci pomóc. Mamy wszystko w zakresie mebli magazynowych, regałów magazynowych, regałów paletowych, regałów wspornikowych, regałów na opony, pojemników na drobne części i szaf. Nowoczesny system magazynowy usprawnia logistykę wewnętrzną, a także eliminuje błędy popełniane przez pracowników. Dostępne w naszej ofercie wyposażenia magazynowe stanowią idealne rozwiązania systemów w każdym przedsiębiorstwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem produktów.

Systemy magazynowania - regały magazynowe

Nasza oferta została dostosowana do potrzeb przedsiębiorstw działających w przeróżnych branżach, dlatego znajdziecie u nas Państwo regały paletowe, sklepowe i wspornikowe, ale również specjalne regały do przechowywania opon oraz regały z pojemnikami. Wszystkie meble regałowe w dużym stopniu wspomagają system magazynowania w danym przedsiębiorstwie, pomagają utrzymać w nim porządek i znacznie ułatwiają przechowywanie drobnych elementów, akcesoriów, palet, paczek i pudeł, nie mówiąc już o wszelkiego rodzaju towarach i produktach przeznaczonych do bezpośredniej sprzedaży. Nasze wyposażenie przestrzeni magazynowej sprawia, że logistyka w przedsiębiorstwie jest bardziej efektywna. Regały magazynowe z naszej oferty to meble wysoce funkcjonalne i wytrzymałe, doskonale sprawdzające się w wielu różnych branżach. Aby każda firma mogła efektywnie działać i sprostać wymaganiom klientów, ważne jest, aby posiadała odpowiednie wyposażenie magazynowe. Idealny system przechowywania powinien być bezpieczny, prosty i bardzo wydajny. Dlatego w AJ Produkty oferujemy szeroką gamę systemów regałów magazynowych, takich jak regulowane regały paletowe i regały wspornikowe, aby stworzyć rozwiązania, dzięki którym proces dostaw, składowania oraz obsługi towarów był łatwy i zgodny z Twoimi wymaganiami. Nasza bogata oferta regałów magazynowych została zaprojektowana w sposób, który optymalnie wykorzystuje przestrzeń pionową i oferuje szereg rozwiązań przechowywania dla każdej firmy, od małych magazynów do magazynu o bardzo dużej pojemności.

Regały wspornikowe do efektywnego składowania długich towarów

Oprócz regałów paletowych wyposażenie sklepów i magazynów może również wymagać systemy regałów magazynowych do przechowywania długich i ciężkich przedmiotów. Dlatego w AJ Produkty oferujemy nowoczesne systemy magazynowe typu regały wspornikowe. Ten rodzaj regałów to idealny wybór, który stosuje się do oszczędzania przestrzeni magazynu. Regały wspornikowe zapewniają łatwo dostępne i dobrze zorganizowane poziome składowanie długich towarów. Nasze wyposażenie specjalne magazynu przeznaczone jest do składowania długich, ciężkich towarów, takich jak różnego rodzaju zaopatrzenie typu: profile stalowe, rury czy inne rodzaje ponad gabarytowych przedmiotów. Regały pionowe stosuje się do przechowywania długich materiałów w pozycji pionowej. Ten system regałów magazynowych umożliwia bezpieczne i szybkie przenoszenie towarów. Niezależnie od tego, czy szukasz dość lekkiego rozwiązania do magazynu, czy też systemy magazynowe o dużej pojemności dla towarów niespaletyzowanych, na naszej stronie internetowej znajdziesz opcje, które będą idealnie pasować do Twojej firmy. Wyposażenie do magazynu z naszej oferty stanowi idealne rozwiązanie do składowania ciężkich i nieporęcznych towarów w wymagających warunkach. W asortymencie dostępne są systemy magazynowe w różnych rozmiarach oraz kolorach, których stalowa konstrukcja umożliwia składowanie każdego towaru.

Skrzynie i pojemniki

Trudno wyobrazić sobie magazyn bez dziesiątek lub setek pojemników i skrzyń, w których przechowywane są towary i produkty dostępne do sprzedaży, przygotowane do wysyłki lub przeznaczone do użytku bez pracowników. W naszym sklepie stworzyliśmy konkretną ofertę dla przedsiębiorców szukających sprawdzonych i wytrzymałych pojemników, które wpasują się i na półki regałowe, i do zamkniętych szafek, i do stania w wolnej przestrzeni pomiędzy regałami. Posiadamy skrzynie i pojemniki w różnych rozmiarach i kolorach.

Szafy i szafki

Uzupełnieniem oferty regałowej są dostępne w AJ Produkty szafy i szafki przeznaczone nie tylko do przechowywania towarów i akcesoriów, ale również narzędzi używanych przez pracowników. Na szczególną uwagę zasługują szafy z wbudowanymi pojemnikami, w których można bezpiecznie trzymać małe elementy oraz szafy narzędziowe ze specjalnymi panelami, gdzie przechowuje się narzędzia warsztatowe lub serwisowe. Szafy oraz szafki stanowią nieodłączne wyposażenie magazynów, warsztatów i fabryk, a także linii produkcyjnych. Dostępne są w wersji otwartej oraz zamykanej, dzięki czemu można kontrolować dostęp do ich zawartości. Magazyn małych części jest potrzebny dla szerokiej gamy towarów, w tym komponentów, materiałów opakowaniowych, narzędzi i mocowań, takich jak śruby, gwoździe i wkręty. Ten rodzaj wyposażenia magazynów zapewnia, że każdy przedmiot ma przydzielone miejsce, więc nie tracisz czasu na szukanie tego, czego potrzebujesz. Małe plastikowe pojemniki są dostępne pojedynczo lub w pakietach wraz z regałem bądź szafką.