Meble do stołówki szkolnej

Segregacja odpadów - poradnik

Wskazówki, jak usprawnić segregację śmieci

Przeczytaj nasz poradnik

Wyposażenie stołówek i jadalni szkolnych

Pobyt w szkole dla wielu uczniów to nie tylko czas spędzony na lekcjach i przerwach. Możliwość spożycia ciepłego posiłku w placówce jest bardzo ważna, zwłaszcza dla młodego, intensywnie rozwijającego się organizmu. Dobrze zorganizowane stołówki szkolne, w których serwuje się smaczne posiłki, stają się miejscem, do którego dzieci chętnie zaglądają. Odpowiednio dobrane meble stołówkowe nie tylko zapewnią dzieciom wygodę podczas przerw obiadowych, ale także zagwarantują im prawidłowe ułożenie pleców oraz całego ciała. Brak odpowiedniego wyposażenia sprawi, że stołówka nie będzie pełnić swoich podstawowych funkcji w efektywny sposób oraz wpłynie na obniżenie jakości usług edukacyjnych. Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów AJ Produkty stworzyły szeroką ofertę mebli dla stołówek i jadalni szkolnych, wśród których znajdziecie Państwo wyposażenie posiadające różnorodną długość, szerokość i wysokość, dzięki czemu dostosujecie stoły i krzesła do wieku użytkowników.

Stoliki i stoły do stołówki szkolnej

W stołówkach szkolnych najlepiej sprawdzają się kwadratowe lub prostokątne stoły mieszczące wygodnie minimum cztery osoby, a niewielka odległość między nimi, sprzyja relacjom społecznym, które odgrywają niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka szkolnego. AJ Produkty oferują szeroką gamę stołów, których blat jest odporny i łatwy do czyszczenia. Solidne nogi naszych mebli, jakimi są stoliki do stołówki szkolnej, nadają im stabilizacji, która jest niezwykle ważna przy użytkowaniu przez energiczne dzieci. Wyposażenie stołówek szkolnych dostępne w naszej ofercie powstaje z bardzo wytrzymałych tworzyw znoszących wieloletnie intensywne użytkowanie. Do wyboru przedstawiamy mocne blaty stołu pokryte laminatem wysokociśnieniowym HPL, który zapewnia trwałą powierzchnię, łatwą w czyszczeniu i posiada membranę tłumiącą hałas bądź przyjaznym środowisku linoleum tłumiącym dźwięki. Wybrać można również stoły do stołówki z ramą i nogami ze stali bądź litego drewna. Różnorodna wysokosć, jaką posiadają nasze stoły, kształt, wśród którego znajdziemy stoły okrągłe, owalne, półokrągłe, kwadratowe, trapezowe i prostokątne oraz ich kolorystyka sprawiają, że każdy znajdzie w naszym sklepie produkty odpowiednie do swojej placówki edukacyjnej.

Składane wyposażenie stołówek

Z myślą o mniejszych placówkach AJ Produkty stworzyło kolekcję artykułów, takich jak składane bądź mobilne zestawy, które dzięki kompaktowemu formatowi i łatwemu składaniu, sprawdzą się w niewielkich przestrzeniach oraz pomieszczeniach pełniących wiele funkcji jednocześnie. W jadalni szkolnej znajdować powinny się odpowiednie meble i wyposażenie łatwe w utrzymaniu czystości. Składane i mobilne meble marki AJ Produkty pokryte laminatem HPL bądź linoleum nie tylko spełniają te wymagania, ale również są odporne na zarysowania oraz wysoką temperaturę. Wybierając nasze stoły macie Państwo dużo większe możliwości aranżacji przestrzeni w szkole bez względu na jej powierzchnię. Nasza oferta to duży wybór mebli składanych posiadających różnorodne kolory, które pomogą w realizacji dowolnej aranżacji przestrzeni stołówkowej i sal przeznaczonych do spożywania posiłków. AJ Produkty oferują stół składany prostokątny w różnych wymiarach, dwustronny mobilny stolik składany z ławkami oraz składany zestaw ścienny, który wyposażony został w sprężyny gazowe ułatwiające rozkładanie i składanie, a co za tym idzie utrzymanie czystości, którą stołówka powinna się szczycić. Wybierz nasz składany stół, dzięki któremu zmienisz pomieszczenie jadalne, jakim jest stołówka, w przestrzeń do nauki i zabawy. Nasze produkty to gwarancja solidnego wykonania i trwałości użytkowania przez kolejne roczniki uczniów.

Krzesła do stołówki szkolnej

Stołówka w placówce edukacyjnej to miejsce, które trudno wyobrazić sobie bez podstawowego elementu wyposażenia wnętrza, jakim jest krzesło. AJ Produkty oferują Państwu wysokiej jakości, niezwykle komfortowe, ergonomiczne krzesła na stołówkę, które są odpowiednio wyprofilowane i zapewniają najmłodszym użytkownikom nieocenioną wygodę i bezpieczeństwo. Krzesła od AJ Produktu posiadają wytrzymałą i łatwą do czyszczenia powierzchnię oraz solidną konstrukcję drewnianą bądź stalową z siedziskiem i oparciem z tworzywa sztucznego, dzięki czemu posłużą użytkownikom przez długie lata oraz sprostają ich niespożytej ruchliwości. Nowoczesne wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna oraz atrakcyjna cena czynią je interesującymi częściami aranżacji szkolnych pomieszczeń. Duży wybór krzeseł marki AJ Produkty pozwala na urządzenie zarówno klasycznej stołówki, jak nowoczesnej przestrzeni z ergonomicznymi produktami o niezwykłej trwałości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stołów i krzeseł od AJ Produkty, dzięki którym stołówka szkolna zapewni dzieciom komfort podczas posiłku i sprawi, że spędzą w niej miły czas z kolegami.