Wyposażenie i meble do stołówki

Meble i wyposażenie stołówki pracowniczej i jadalni

Pomieszczenie takie jak kuchnia czy jadalnia w zakładzie pracy, zapewniają przestrzeń dla pracowników, w której spokojnie mogą spożyć posiłki, a także porozmawiać ze sobą. Ważne, aby zapewnić swoim pracownikom wysokiej jakości wyposażenie stołówek, tak aby mogli komfortowo spędzić każdą przerwę, co wpłynie pozytywnie na ich wydajność podczas pracy. W AJ Produkty oferujemy wiele różnych rodzajów mebli do stołówek w tym stoły, krzesła, stoliki, naczynia, wózki i inne akcesoria, które idealnie wpasowują się jako wyposażenie jadalni, wyposażenie stołówek pracowniczych czy wyposażenie stołówek szkolnych. Zapoznaj się z naszą ofertą, aby dowiedzieć się więcej o specyfikacji naszych produktów.

Wyposażenie stołówki szkolnej

Stołówka szkolna jest miejscem dla uczniów, w którym mogą spożywać codzienny posiłek w szkole, a także wchodzić w interakcje między sobą. Ważne jest, aby zapewnić im najwyższej jakości meble w stołówce, dzięki którym będą mieć wygodną i prawidłową pozycję ciała podczas konsumpcji posiłków. Aktualnie szkolna przerwa obiadowa trwa 25 min. W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę mebli do jadalni szkół i serwowania: stołki barowe, krzesła, stoły, naczynia, czy sprzęt, wózki do serwowania itp. Nasze produkty stanowią niezbędne wyposażenie kuchni w szkole. Bez idealnego wyposażenia żadna kuchnia czy stołówka nie będzie prawidłowo funkcjonować, przygotowywać i wydawać posiłków swoim podopiecznym. Oferowane przez nas meble oraz akcesoria kuchenne, np. naczynia, charakteryzują się najwyższą jakością. Doskonale organizują pracę w szkolnej kuchni, a także umożliwiają komfortowe spożywanie posiłków na szkolnej stołówce. Stanowią funkcjonalne wyposażenie szkoły, a dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości, jak również niezwykle estetyczne i trwałe. Ich atrakcyjna cena, a także istotne walory użytkowe zachęcają do ich zakupu. Zachęcamy do zapoznania się z oferowaną przez nas ofertą produktów do stołówki szkolnej, oraz do wyboru wyposażenia dla Państwa szkoły, który spełni oczekiwania, a także zapewni dzieciom komfort podczas spożywania posiłków w szkole. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem dedykowanym szkolnym stołówkom oraz do realizacji przez szkoły zamówienia w firmie AJ Produkty w ramach programu "Posiłek w szkole i w domu". Ten Wieloletni Rządowy Program "Posiłek w szkole i w domu" stanowi wsparcie finansowe dla szkół, ze środków z budżetu państwa. Głównym celem programu jest wsparcie finansowe w organizacji stołówki oraz miejsc spożywania posiłków w każdej szkole podstawowej.

Krzesła do stołówki

Nasze krzesła do stołówki znajdą zastosowanie w różnego typu stołówkach firmowych czy szkolnych. Krzesła są dostępne z wysokością siedziska od 260mm do 495mm, dzięki czemu nadają się doskonale zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Możesz wybrać spośród szerokiej gamy kolorów i modeli, aby odpowiednio dopasować do wystroju wnętrza od neutralnych kolorów takich jak brzoza, buk, biały, czarny czy szary do jasnych odcieni takich jak niebieski, pomarańczowy czy zielony. W przypadku większości oferowanych przez nas krzeseł są one sztaplowane, co ułatwia ich przechowywanie. Dzięki zastosowanym materiałom, krzesła są łatwe do utrzymania w czystości, trwałe i wytrzymują trudne warunki. Nasze krzesła kuchenne gwarantują, że pracownik podczas przerwy nie tylko wygodnie zje posiłek, ale również będzie mógł się chwilę zrelaksować, co pozytywnie wpływa na poprawę jakości pracy. W ofercie znajdują się również wózki, które ułatwia transport krzeseł. Skontaktuj się z nami jeżeli masz dodatkowe pytania.

Stoły do stołówek

Naszym celem jest dostarczenie funkcjonalnych, dostosowanych do wymagań stołów we właściwej cenie. Nasze stoły są dostępne w szerokościach od 700mm do 1730mm, długości od 600mm do 2000mm, wysokości od 460mm do 810mm. Posiadamy również stoły w kilku różnych kształtach, aby pasowały do różnych pomieszczeń: stół okrągły, prostokątny i owalny. W zależności od ilości dostępnego miejsca można wybrać najlepiej dostosowane rozwiązanie. Większość naszych produktów do stołówek jest wykonana z laminowanego drewna lub forniru, dlatego są zarówno trwałe, jak i bardzo łatwe do utrzymania w czystości, nie wymagają specjalnej konserwacji. W naszej ofercie znajdują się również składane stoły, które można wykorzystać tylko wtedy, gdy jest to konieczne i odstawić na bok, gdy nie są używane. Wraz z szeroką gamą kolorów powierzchni stołu oferujemy różne kolory podstaw takie jak szary lakier, chrom itp. Poznaj szczegółowe informacje o naszych stołach.

Wózki do jadalni

Nasze wózki gastronomiczne do serwowania posiłków są dostępne w różnych rozmiarach i dostarczane z 2-4 półkami. Wózki są wykonane z wyjątkowo trwałej stali nierdzewnej, dzięki czemu są bardzo trwałe i idealne do użytkowania, np. w kuchni szkoły podstawowej o wysokich wymaganiach higienicznych. Uchwyty i kółka ułatwiają przemieszczanie i manewrowanie wózkiem. Wszystkie wózki oferowane przez AJ Produkty są łatwe do utrzymania w czystości, doskonale nadaje się jako sprzęt do transportu żywności i mogą być stosowane w różnych środowiskach pracy, np. w szkolnej kuchni czy na zapleczu sklepu. Zadzwoń lub skorzystaj z naszej funkcji czatu, aby dowiedzieć się więcej informacji o naszych krzesłach, stołach czy zestawach do stołówki, które idealnie wpasowują się jako wyposażenie stołówki szkolnej, i które może być współfinansowane ze środków z budżetu państwa. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy!