Meble do szatni i przebieralni, szafki do szatni

Nowoczesne wyposażenie szatni i przebieralni firmowych

Szatnie i przebieralnie kojarzone są jako pomieszczenia typowo socjalne, przeznaczone dla pracowników danego zakładu, fabryk albo firm, gdzie wymagany jest specjalny strój roboczy. Jednak nie można zapominać, że szatnie to również standardowe pomieszczenia lub wydzielone powierzchnie w miejscach takich jak siłownie, muzea, teatry, galerie, szkoły, szpitale i różnego rodzaju instytucje publiczne. Zapewne nikt nie chciałby korzystać z szatni, która ma śliskie podłogi, w której brakuje ławek do siedzenia, szaf czy szafek do przechowywania rzeczy osobistych. Taki rodzaj szatni może wywrzeć złe wrażenie o Twojej firmie zarówno na pracownikach, jak i gościach. Dlatego tak ważne jest, aby pomieszczenie pracownicze spełniało wymagania pracowników, klientów oraz tworzyło miłą i funkcjonalną przestrzeń. W każdej szatni powinny znajdować się meble, takie jak szafy, szafki szatniowe, szafki ubraniowe czy szafki skrytkowe spełniające potrzeby funkcjonalności i komfortu pomieszczenia. Oferta naszego sklepu AJ Produkty została specjalnie zmodyfikowana i wyposażona w meble, sprzęty i urządzenia o uniwersalnym charakterze, które sprawdzą się zarówno w szatniach dla klientów i gości, jak i przebieralniach dla pracowników. W naszej szerokiej gamie asortymentu znajdują się wysokiej jakości metalowe szafki ubraniowe oraz szafy, w które można wyposażyć zarówno szatnie szkolne, jak i pracownicze.

Szafki do szatni

W połączeniu z wygodnymi opcjami siedzenia w szatniach powinny również znaleźć się szafki, czyli odpowiednie rozwiązania, w których każdy może przechowywać swoje rzeczy osobiste. Dlatego w naszym sortymencie oferujemy szeroką gamę produktów, takich jak szafki, szafy, które nadają się do przechowywania ubrań, portfeli, telefonów, kluczy i innych rzeczy osobistych. Nasze szafy ubraniowe, szafki szkolne, szafki do szatni dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach, ilości drzwi i sekcji. Oferujemy szafki wykonane z materiałów, takich jak laminat czy blacha stalowa. Wybierając szafki do szatni z naszego asortymentu możesz wybrać spośród szerokiej gamy kolorów. Proponujemy meble, szafki posiadające drzwi w kolorze brzoza, buk, białym, czarnym, szarym, niebieskim oraz czerwonym. W naszym asortymencie znajdują się szafki posiadające w środku pustą przestrzeń, a także szafki wyposażone w półkę i drążek na ubrania, dzięki czemu są bardziej funkcjonalne i przyczyniają się do wydajniejszego przechowywania. W pomieszczeniach, z których korzysta bardzo dużo osób w ciągu dnia, jak np. na siłowni czy w sportowych salach fitness, idealnym wyborem są nasze wytrzymałe metalowe szafki posiadające bardzo dobrą wentylację. Jeśli w szatni znajduje się dodatkowa przestrzeń warto wybrać model szafki wyposażony w ławkę, na której można usiąść i wygodnie przebrać się. Każda nasza szafka do szatni została wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu szafka może przetrwać naprawdę długie lata intensywnego użytkowania. Posiadamy duży wybór różnego rodzaju szafek i akcesoriów, dzięki którym uzupełnisz szatnię o nowoczesne, funkcyjne meble.

Szafy do przebieralni

Oczywiście żadna szatnia ani przebieralnia nie mogłyby się obyć bez szafek, szaf dostosowanych do potrzeb użytkowników takich pomieszczeń. Szafy, które posiadamy, doskonale sprawdzą się w firmach i zakładach przemysłowych, gdzie pracownicy przebierają się w specjalne stroje robocze lub uniformy i pozostawiają w szatniach swoją odzież oraz rzeczy osobiste. Nasze metalowe szafy to również idealne meble, rozwiązania dla szkół, pływalni, sportowych klubów fitness czy siłowni, bibliotek muzeów i wszystkich miejsc, gdzie należy pozostawić odzież wierzchnią, plecaki albo torby z rzeczami osobistymi ze względów bezpieczeństwa czy wygody. Oferujemy szafy wyposażone w drzwi w kolorze brzoza, buk, białym, czarnym, szarym, niebieskim oraz czerwonym. W zależności od wybranego modelu nasze szafa ubraniowa może mieć pustą przestrzeń wewnętrzną, bądź szafa może być wyposażona w półkę i drążek umożliwiający powieszenie ubrania. Wszystkie zarówno metalowe, jak i z laminatu nasze szafy ubraniowe dostępne w naszej ofercie umożliwiają bezpieczne i wygodne przechowywanie odzieży oraz rzeczy osobistych użytkownikom. Każda szafa, szafka z naszego asortymentu charakteryzują się najwyższą klasą wykonania, dzięki czemu odznacza się maksymalną trwałością. Oferujemy metalowe szafy osobiste, zamykane na klucz lub kod szyfrowy, duże szafy ubraniowe oraz szafy BHP a także niewielkie szafki skrytkowe do przechowywania drobnych i cennych przedmiotów.

Ławki do szatni

Nasz asortyment wyposażenia do szatni został tak dobrany, aby znaleźć coś dla każdego pomieszczenia. Podstawowe wyposażenie przebieralni lub szatni niezależnie od ich wykorzystania to oczywiście ławki lub ławy, na których można spokojnie przysiąść i wygodnie zmienić ubranie czy obuwie. W ofercie od AJ Produkty znajdują się ławki drewniane, wolnostojące lub ścienne, które można dla bezpieczeństwa przymocować do ścian, szafek albo innych ławek. Zapewniamy mocne i solidne ławki do szatni w różnych stylach. Na przykład naszą pojedynczą ławkę STADIUM można łatwo ustawić przy ścianie lub na środku pomieszczenia. Rama ławki jest wykonana z wytrzymałej rury stalowej z trwałą i malowaną proszkowo powierzchnią. Dzięki wyposażeniu tej ławki w ocynkowane elektrolitycznie wieszaki na ubrania Twoi klienci będą mieli wystarczająco dużo miejsca na wieszanie ręczników, ubrań, toreb i nie tylko. Jeśli szukasz ławek, które nie zajmują dużo miejsca na podłodze, wybierz nasze ławki naścienne. Są one wyposażone w metalowe wsporniki malowane proszkowo i wytrzymałe siedzisko wykonane z laminatu wysokociśnieniowego. Możesz wybierać spośród kolorów takich jak czarny, szary czy sosna. Nasze produkty to idealne rozwiązania nie tylko do zakładów pracy, ale również do szkół i przedszkoli. Ławki z naszej oferty posiadają zróżnicowaną wysokość, co pozwala na korzystanie z nich zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dzięki podstawie z mocnej stali nasze solidne meble, wytrzymują codzienne, intensywne użytkowanie w trudnych środowiskach, dlatego idealnie nadają się jako meble do szatni szkolnej czy do biur. Posiadamy również ławki szatniowe z wbudowaną belką na haczyki do zawieszenia ubrań albo worków, całościową ofertę uzupełniają specjalne metalowe półki do przechowywania obuwia czy półki na nakrycia głowy.

Maty antypoślizgowe

W pomieszczeniach do przebierania, gdzie panują zróżnicowane warunki, np. na basenach albo w fabrykach, polecamy nowoczesne rozwiązanie, jakim są maty antypoślizgowe do wilgotnych pomieszczeń. Nasze maty antypoślizgowe zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z mokrych przestrzeni. Miękkie maty o żłobionej strukturze posiadają konstrukcję przeciwpoślizgową, wykonane są z tworzywa PCV o powierzchni elastycznej, dzięki czemu idealnie nadają się do magazynów, łazienek i szatni szkolnych, pracowniczych, jak i sportowych. Tego typu wyposażenie szatni gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa użytkownika między innymi poprzez zapobieganie poślizgnięciu się i przewróceniu, ale również zabrudzeniu odzieży czy obuwia. Maty poprawiają stabilność podczas chodzenia i chronią przed nieprzyjemnymi upadkami. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego można powiedzieć, że maty antypoślizgowe to konieczne akcesoria firm, w których zachodzi potrzeba wykonania pracy na mokrych powierzchniach. Maty stanowią wyposażenie biur, które powinno znaleźć się w każdej szatni, tak samo jak wieszak, ławka, szafa, szafka ubraniowa czy szafka skrytkowa.