Kółka gumowe do wózków, kółka do fotela i krzesła, kółka meblowe

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Kółka do foteli, krzeseł, wózków, kółka do mebli i urządzeń transportowych

W szerokim asortymencie AJ Produkty znajduje się niezliczona ilość produktów na kółkach, takich jak: krzesła biurowe czy robocze, stoły warsztatowe, wózki do prania, szafki i wiele innych produktów. Dlatego ważne jest, aby mieć pod ręką zestaw dodatkowych kół na wypadek konieczności naprawy lub wymiany któregoś koła. Wózek stołowy, który często przewozi się między kuchnią a jadalnią, prędzej czy później potrzebuje nowych kół. To samo dotyczy cięższych kontenerów lub mniejszych stołów warsztatowych. Wszystkie środowiska pracy narażają produkty na różne zużycie kół, więc mając na uwadze bezpieczeństwo, równie dobrze jest być o krok do przodu. Nasze akcesoria są dostępne w kilku różnych wersjach: na przykład z pełnej gumy, nylonu i poliuretanu, kauczuku, plastiku a także oferujemy kółka pneumatyczne. Każdy materiał użyty do produkcji naszych kół meblowych jest najwyższej jakości. Średnica, czyli rozmiar oferowanych przez nas kółek jest z zakresu od 50 do 260 mm. Im większa średnica kół, tym szybsza jazda. Niektóre obszary robocze wymagają wolniej toczących się, ale bardziej zwinnych kół, dlatego ich średnica powinna być mniejsza. W asortymencie posiadamy również koła nadające się do korzystania na zewnątrz budynku. Wybierz między kołami z hamulcami lub bez, w zależności od Twoich potrzeb. AJ Produkty posiada w swojej ofercie wszystkie warianty, w których można szybko i łatwo znaleźć potrzebne koła, które z powodzeniem zamontujesz samodzielnie.

Kółka do fotela i kółka do krzeseł

Meble takie jak krzesła, biurka czy szafki mogą, ale nie muszą być wyposażone w kółka, które w dużym stopniu zwiększają ich mobilność i sprawiają, że korzystanie z nich jest wygodniejsze i praktyczniejsze. Niekiedy jednak kółka do krzesła czy kółka do szafki, do stolika się niszczą z racji długiej eksploatacji lub ulegają przypadkowemu uszkodzeniu mechanicznemu i powstaje konieczność ich szybkiego naprawienia lub wymienienia na nowe. W innym wypadku można przykręcić i zamontować takie kółka do krzesła obrotowego czy krzesła przemysłowego biurowego i komputerowego, aby uczynić je bardziej mobilnymi. Niezależnie od celu, AJ Produkty oferuje w sprzedaży różne modele i rodzaje jezdnych kółek, których średnica zależy od wybranego modelu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Kółka kauczukowe do fotela obrotowego

Zarówno obrotowy, jak i zwykły fotel biurowy wyposażony w kółka kauczukowe jest przeznaczony do wszystkich rodzajów parkietów, a także powierzchni twardych. Kółka fotela biurowego pokryte są gumową oponką, warstwą masy kauczukowej, która zabezpiecza przed zniszczeniem powierzchni parkietów, paneli oraz podłóg kamiennych, po których przemieszcza się krzesło. Dzięki nowoczesnej technologii gumowe kółka do fotela nie rysują drewnianych czy twardych powierzchni. Nasze kółka gumowe jeżdżą, a nie ślizgają się, są ciche, a także nie skrzypią.

Kółka do mebli - kółka meblowe

Usługi transportu są jednym z najważniejszych aspektów procesów obsługi materiałów w wymagających środowiskach, takich jak magazyny, fabryki czy warsztaty. Do transportu mebli, towarów czy produktów z jednego miejsca do drugiego w przedsiębiorstwach wykorzystuje się różne urządzenia, takie jak wózki czy taczki itp. Ta mobilność jest możliwa dzięki kółkom samonastawnym przymocowanym od spodu mebla. W AJ Produkty sprzedajemy wysokiej jakości kółka do mebli, które można przymocować do każdego mebla używanego do usługi transportu, aby dostosować je do obowiązującego wyposażenia w pomieszczeniu. Mocując koła meblowe do mebli, które ich nie posiadają sprawisz, że meble staną się bardziej mobilne. W ofercie posiadamy szeroki asortyment kół, przede wszystkim różnego rodzaju kółka do wózka transportowego, sklepowego, przemysłowego, elektrycznego oraz kółka do wózków meblowych składanych. Każde kółko transportowe z naszego asortymentu idealnie nadaje się do przymocowania do różnych produktów w celu przesuwania mebli. W ofercie posiadamy kółka meblowe, sprzedawane na pojedyncze sztuki lub w zestawie dla większej wygody. Wszystkie nasze kółka transportowe do mebli wykonane są z mocnych i wytrzymałych materiałów. Posiadamy kółka meblowe gumowe, pneumatyczne, wykonane ze specjalnej mieszanki nylonowej oraz poliuretanowej. Dostępne są w przeróżnych rozmiarach, średnica zależy od wybranego wariantu, dzięki czemu bardzo łatwo dopasować je do konkretnego modelu wózka, szafy czy krzesła i zachować jego pełną stabilność oraz funkcjonalność. Nasze kółka meblowe idealnie nadają się również do wykorzystania w każdej sferze domowej. Jeśli posiadasz ograniczone miejsce w garderobie, gabinecie czy w sypialni możesz również doposażyć szafki nocne czy wieszaki na ubrania w nasze kółeczka do mebli, bądź przymocować kółka do łóżka, aby móc łatwo dostać się do zakamarków pomieszczenia. Wystarczy odsunąć mebel i dojście gotowe.

Kółka gumowe

Kółka gumowe firmy AJ Produkty wykonane z trwałej pełnej gumy mają naprawdę bardzo dobrą zdolność amortyzacji. Dlatego koła są odpowiednie do użytku w środowiskach przemysłowych, chociaż oczywiście można je stosować w większości środowisk pracy. Każde nasze kółko gumowe jest ciche i łatwe w montażu. AJ Produkty sprzedaje również zestawy kołowe zawierające pięć kół, idealne do siedzeń przemysłowych. Dostępne w ofercie AJ Produkty gumowe kółka są nie tylko wytrzymałe i odporne na różne uszkodzenia, ale również świetnie sprawdzają się w środowiskach wilgotnych, w których wykorzystuje się ciecze lub środki chemiczne. Dzięki swojej wytrzymałościowej strukturze kółko meblowe gumowe można wykorzystywać w wózkach używanych na zewnątrz podczas wysokich i niskich temperatur. Średnica kółek zależy od wybranego modelu. Guma sprawia, że kółko porusza się bardzo płynnie oraz przede wszystkim cicho, dlatego już teraz możecie zapomnieć o wszelkim nieprzyjemnym skrzypieniu.