Wózki magazynowe - transportowe, schodowe

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Wózek magazynowy (transportowy) – niezastąpiony w transporcie

Wózki transportowe są niezastąpionym elementem wyposażenia każdego magazynu, sklepu czy dostawcy towaru. Pozwalają na sprawny przewóz produktów, towarów i innych elementów w sposób nieobciążający osoby odpowiedzialnej za przeniesienie dalej rzeczy. Wózki magazynowe dostępne są w różnych wymiarach, wielu rodzajach (platformowe, wózki składane i nieskładane, wózki schodowe sześciokołowe, a także dwukołowe i czterokołowe), o różnorodnym przeznaczeniu (np. wózek schodowy, transportowy-magazynowy, dedykowany butlom gazowym, oponom), udźwigu/nośności oraz materiale wykonania (aluminiowe i stalowe). Typowy stalowy, dwukołowy wózek magazynowy transportowy może posiadać udźwig nawet do 250-300kg w wersji nieskładanej. W ofercie sklepu internetowego AJ Produkty posiadającego tysiące produktów znajdziecie Państwo także składany wózek transportowy, którego cechuje ergonomia i oszczędność miejsca podczas przechowywania – po złożeniu. Niektóre wózki transportowe można zmienić w wózki platformowe (czterokołowe) poprzez proste rozłożenie i szybką zmianę konstrukcji. Coraz większą popularnością – szczególnie wśród kurierów – cieszą się transportowe wózki schodowe wspinające się po schodach, diametralnie ułatwiające wnoszenie po schodach wszelkich przedmiotów, kartonów, produktów czy po prostu - towaru. Wózek schodowy dostępny jest także w wersji składanej, aluminiowej, z kołami skrętnymi ma łożyskach kulkowych. Do oferty naszego sklepu dołączył także lekki, składany wózek teleskopowy wykorzystywany najczęściej w małych sklepach i biurach w trakcie dostawy towaru, paczek czy innych produktów. Z pomocą naszych wózków, transport i dostawa to czysta przyjemność!

Wózki trójkołowe, składane, elektryczne do transportu w firmie

O niezbędności wózków transportowych w sklepach, hurtowniach czy warsztatach można pisać długie eseje i elaboraty. Ale po co, skoro równie dobrze można poznać ich wszystkie zalety w prosty sposób: zapoznając się z ofertą sprzedażową sklepu internetowego AJ Produkty. Działając na rynku usług B2B doskonale wiemy, że oczekiwania naszych klientów na towar rosną z roku na rok, dlatego w takim samym tempie zwiększamy i zmieniamy swoją ofertę, aby dostosować ją do Państwa potrzeb, czego efektem są wózki transportowe dostępne w różnych wariantach.

Schodowe wózki transportowe

A to oznacza, że podążając za nowoczesnością wprowadziliśmy do swojej oferty wózek transportowy schodowy, który dzięki unikatowej strukturze trzech kół oraz banalnie prostej budowie doskonale nadaje się do przenoszenia towarów po schodkach czy nawet dużych schodach. W ofercie posiadamy klasyczne modele metalowe, tworzone na wzór litery L, o prostej konstrukcji rurkowej, elastycznych i ergonomicznych uchwytach oraz nowoczesny wózek schodowy składany, który nie zajmuje wiele miejsca. Pneumatyczne, duże koła zapewniają maksymalną przyczepność, a profilowane rączki umożliwiają mocny i bezpieczny chwyt, zapobiegając wyślizgiwaniu się wózka transportowego podczas wędrówki po schodach.

Wózki składane

Sklep internetowy AJ Produkty to zróżnicowana oferta dostosowana do potrzeb klientów. Dlatego znajduje się w niej zarówno wózek do transportu po schodach w klasycznym modelu ręcznym, pchany siłą mięśni, jak i wózek transportowy schodowy elektryczny, który dzięki wbudowanemu mechanizmowi znacznie ułatwia przewożenie cięższych towarów. Bez względu na swoją strukturę, wszystkie nasze wózki magazynowe są wytrzymałe i trwałe, wyposażone w stałą, stabilną platformę nośną o zróżnicowanym udźwigu. Posiadamy wózki magazynowe zdolne do przenoszenia nawet 250-300 kilogramów jednocześnie; dostosowane do transportu konkretnych towarów jak butle gazowe, zgrzewki z butelkami czy pudła oraz to przewożenia opon. Każdy nasz wózek transportowy składany to gwarancja wieloletniej użyteczności w miejscach takich jak hale magazynowe, archiwa, sklepy i supermarkety oraz oczywiście hurtownie i warsztaty. Mogą mieć również zastosowanie w fabrykach i zakładach produkcyjnych.

Stabilne wózki trójkołowe

Ogromny fenomen wózków wynika nie tylko z ich szerokiej użyteczności w różnych dziedzinach przemysłu i biznesu, ale przede wszystkim z uniwersalności wykonania. Trójkołowy schodowy wózek umożliwia stabilne prowadzenie platformy nawet po nierównej, schodkowej powierzchni, a koła wyposażone w łożyska zapewniają cichą i efektywną pracę. Każdy wózek schodowy trójkołowy do transportu po schodach, jaki znajdziecie Państwo w naszej ofercie, został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, aby jak najlepiej spełniał swoje zadanie w każdej dziedzinie. Modele składane wyposażone są w teleskopową ramę, dzięki której można modyfikować ich wysokość i dostosowywać do przewożonego w danej chwili towaru, produktów czy urządzenia. Korzystanie z wózków transportowych to ogromne ułatwienie dla pracownika – odciąża organizm, zmniejsza ryzyko chorobowych dolegliwości i znacznie wpływa na wysoką efektywność wykonywanej pracy.