Szafki narzędziowe z wyposażeniem i szafki na małe części

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Firmowe szafki na małe części do warsztatów

Drobne i małe części mają jedną wspólną właściwość, zupełnie niezależną od tego, w jakim celu, przez kogo i gdzie są używane. Tą właściwością jest predyspozycja do gubienia się i to najczęściej w najmniej odpowiednich momentach. Kto bowiem nie znalazł się nigdy w sytuacji, gdy była mu potrzebna mała śrubka, gwóźdź albo zwykły długopis, a jak na złość w zasięgu ręki nie było żadnego z tych przedmiotów? O ile w biurach ten problem nie jest tak powszechny ze względu na niewielką powierzchnię, o tyle w warsztatach, albo w zakładach produkcyjnych to ogromna zmora wszystkich pracowników. Każde środowisko pracy potrzebuje optymalnych rozwiązań jeśli chodzi o uporządkowanie przestrzeni roboczej, zmniejszenie bałaganu i zwiększenie wydajności pracy pracowników. Dostępna w naszej ofercie szafka narzędziowa, szafka warsztatowa wyposażona w regulowane szuflady czy wózek narzędziowy, to popularne i preferowane rozwiązanie do przechowywania różnego rodzaju narzędzi niezbędnych do pracy. Dlatego skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu szafy.

Szafka narzędziowa z wyposażeniem

Szafka narzędziowa to skuteczne i banalnie proste rozwiązanie, które stanowią idealną pierwszą ochronę przed nagminnym gubieniem małych elementów. Szafa narzędziowa z wyposażeniem ułatwia również ich segregację oraz przechowywanie, uniemożliwiając w ten sposób pogubienie drobnych przedmiotów lub ich pomieszanie z innymi narzędziami. W ofercie AJ Produkty dostępne są nowoczesne i funkcjonalne szafki na małe elementy, które świetnie sprawdzają się w warunkach warsztatowych, pomagając utrzymać porządek i ład w narzędziach oraz akcesoriach. Szafki dostępne są w różnych rozmiarach, mają wbudowane przegródki, półki lub haczyki do zawieszania narzędzi. Większość modeli wyposażona jest w zamek cylindryczny, a także w zestaw szuflad, który umożliwia przechowywanie w nich wartościowych przedmiotów. Szafka warsztatowa może być w bezpieczny i praktyczny sposób montowana na ścianie. Szafka na materiały ma zarówno opcję regulowanych półek, szuflad, dzięki czemu możesz łatwo stworzyć preferowane rozwiązanie do przechowywania różnego rodzaju dużych narzędzi. Aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnego produktu, zapoznaj się z poszczególnymi produktami z naszej oferty.

Szafka narzędziowa do małych części

Szafka narzędziowa jest niezbędnym elementem wyposażenia we wszystkich warsztatach, a także w każdym obiekcie przemysłowym, gdzie narzędzia są sortowane i można je na noc czy na weekend bezpiecznie zamknąć. Aby nie doprowadzić do sytuacji, w której małe elementy, śrubokręty czy części maszyn itp. będą leżały w różnych miejscach pracy lub w warsztacie, warto zaopatrzyć się w szafkę na małe części czy w wózek narzędziowy, który może zawierać do kilku szuflad. Kiedy materiały do pracy są porozrzucane po całym pomieszczeniu, jest to nie tylko irytujące, ale także na dłuższą metę kosztowne. Szafy narzędziowe firmy AJ Produkty to w pełni spawane stabilne konstrukcje w różnych wersjach. Szafka jest dostępna z opcją szuflad, dzięki czemu przechowywane w niej narzędzia są łatwo dostępne dla pracowników. W naszej bogatej ofercie szafek narzędziowych do warsztatów czy przydomowych garaży znajdziesz szafkę narzędziową do małych elementów, która najlepiej wpasuje się do Twojego miejsca pracy. Ponieważ stawiamy wyłącznie na produkty najlepszej jakości, oferowane przez nas szafki na małe części to sprawdzone i praktyczne wyposażenie każdego warsztatu oraz zakładu produkcyjnego. Wszystkie nasze szafy maszynowe i narzędziowe są w pełni spawanymi konstrukcjami, produkowanymi tak, aby przetrwały naprawdę długie lata. Okazują się również niezbędnym dodatkiem w warsztatach samochodowych czy wulkanizacjach, a ich funkcjonalne wnętrze pozwala na przechowywanie najróżniejszych drobnych elementów, które pozostawione same sobie błyskawicznie pogubiłyby się w warsztatowym bałaganie. Nasze szafki wykonane są ze stabilnej, lekkiej blachy, dzięki czemu ważą niewiele, są proste w montażu i można je wykorzystywać również poza samym warsztatem. Regulacja wewnętrznych półek oraz możliwość ich swobodnego wyjmowania sprawia, że w szafce można przechowywać także nieco większe akcesoria. Nasze wielofunkcyjne szafy narzędziowe są dostępne w wielu różnych wersjach, które można łatwo wpasować w miejsca pracy zgodnie z określonymi wymaganiami. Wybierz odpowiednią szafkę z naszego asortymentu, uwzględniając interesującą Cię liczbę przedziałów, półek, czy szuflad.

Szafki z wbudowanymi pojemnikami

Nasze szafki narzędziowe do przechowywania wykonane są z wytrzymałej, malowanej proszkowo blachy stalowej. Większość naszych szafek na małe części ma wyjmowane półki, a niektóre są również w komplecie z plastikowymi pojemnikami. Można ich użyć do przechowywania gwoździ, śrub, części zamiennych i innych małych przedmiotów. Szafka narzędziowa, dzięki nowoczesnej technologii, może być zamykana zamkiem elektronicznym bądź jej klamka może być zamykana na klucz, dzięki czemu wszystkie znajdujące się w niej przedmioty są bezpieczne i nie każdy ma do nich dostęp. Szafki można umieścić na ścianie lub na stole warsztatowym. Niezwykle przydatna i funkcjonalna okazuje się dostępna w naszej ofercie szafka narzędziowa z wbudowanymi wewnętrznymi pojemnikami. Można je wyciągać wedle własnego uznania i wykorzystywać do segregowania narzędzi, a także drobnych elementów jak śruby, nakrętki, gwoździe, kolanka czy uszczelki. Nasze szafki z pojemnikami dostosowane są do montażu na ścianie, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo miejsca. Pomagają w dobrej organizacji miejsca pracy, ułatwiają utrzymanie porządku, a przezroczyste, bądź w innych kolorach pojemniki, umożliwiają szybką i bezproblemową identyfikację znajdujących się w nich przedmiotów. Szafki z wbudowanymi pojemnikami to doskonała alternatywa dla różnego rodzaju szaf narzędziowych do sortowania i przechowywania jednocześnie dziesiątek modeli jednego przedmiotu różniących się np. tylko rozmiarem. Nasze popularne szafki narzedziowe dostępne są w kolorze niebieskim lub ciemnoszarym. Wybierz kolor, który najlepiej pasuje do Twojego środowiska pracy. W AJ Produkty staramy się dostarczać wysokiej jakości urządzenia magazynowe, szafy, a także wózki narzędziowe, które idealnie wpasują się w wyposażenie Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące asortymentu z naszej oferty szafek narzędziowych zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Oczywiście możesz skontaktować się z nami telefonicznie bądź poprzez czat na naszej stronie internetowej.