Materiały i akcesoria do pakowania i archiwizowania

Materiały do pakowania, bandownice - usprawnij proces pakowania i dystrybucji

W AJ Produkty znajdziesz materiały do pakowania, za pomocą których uda Ci się sprawnie zapakować towary. Oferujemy szeroką gamę stołów do pakowania zaprojektowanych w celu ułatwienia procesu, a także materiałów opakowaniowych, takich jak papierowe kartony czy torby, folia stretch oraz wypełniacze jak folia bąbelkowa, a także taśm i narzędzi do spinania oraz różnorodne zabezpieczenia. Oferujemy również urządzenia, takie jak paskowacze czy bandownice z napędem. Zastosowanie napinacza pozwoli na właściwe zabezpieczenie towaru. W naszej ofercie można również znaleźć odpowiednią wagę magazynową do ważenia towarów, od stołowej wagi paczkowej dla małych pudełek, po wagi paletowe dla paletyzowanych towarów do dwóch ton.W pełni wyposażony stół do pakowania może znacznie przyspieszyć i usprawnić proces pakowania. Poprawi również ergonomię pracy pracowników. Stół warsztatowy do pakowania może być wyposażony w wiele różnych elementów dopasowanych do konkretnych potrzeb wysyłki. Na przykład uchwyt rolki ułatwia zwijanie papieru rolkowego, tektury falistej lub folii bąbelkowej na rolce, a zespół noża przesuwnego jest przeznaczony do szybkiego i bezpiecznego cięcia tych materiałów. Górna półka, komoda i wieszaki zapewniają łatwo dostępne miejsce do przechowywania w zasięgu ręki, właściwe na bandownice czy napinacz. Nasz stół warsztatowy CARGO oferuje również unikalną funkcję rolek zintegrowanych z blatem, aby ułatwić przenoszenie i obracanie towarów, zapobiegając w ten sposób obrażeniom zawodowym w trakcie pracy.

Kup odpowiednią taśmę do palet dla swoich towarów

Wybierz odpowiednie materiały do pakowania palet i nie tylko, z zakresu przedstawionego na naszej stronie internetowej. Oferujemy taśmy samoprzylepne, taśmy PET, PP, WG i taśmy stalowe. Oferują one różne wytrzymałości na rozciąganie w celu obsługi różnych obciążeń, od lekkich opakowań po ciężkie, w pełni załadowane palety. W ofercie znajdziesz także bandownice i napinacz przeznaczony do różnego rodzaju taśm. Możesz także kupić plomby i klamry, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz do pakowania swoich towarów.Uczyń pakowanie procesem szybkim, prostym i efektywnym, dzięki urządzeniom i akcesoriom, które nabędziesz w AJ Produkty. Nasz sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich rosnącej świadomości w zakresie skutecznego i bezpiecznego pakowania oraz wykorzystywanym w tym celu materiałów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy rozszerzoną ofertę akcesoriów oraz urządzenia do taśmowania i pakowania - bandownice, napinacz oraz wagi, folii oraz taśmy, dzięki którym cały proces nie tylko ulegnie znacznemu skróceniu, ale będzie też znacznie efektywniejszy. Zapomnijcie o długim i męczącym ręcznym pakowaniu każdej paczki!

Bandownica, napinacz - przyspiesz proces

W AJ Produkty mamy do dyspozycji urządzenia do szybkiego i skutecznego wiązania palet i towarów. Bandownica ręczna elektryczna znacznie poprawi wydajność pakowania różnego typu ładunków oznacza to, że ​​nie trzeba ręcznie naciągać ani przecinać paska, ponieważ maszyna robi to za Ciebie. W zależności od liczby wysyłek wysłanych z magazynu napinacz i bandownica akumulatorowa lub bandownica elektryczna może być opłacalną inwestycją, aby przyspieszyć proces pakowania i wysyłki. Dla większych firm obsługujących znaczną liczbę dużych ładunków dobrze sprawdzi się bandownica automatyczna do palet, która uprości pakowanie. Bandownica do palet to rozwiązanie, które znacząco przekłada się poprawę wydajności pracy i procesów logistycznych w firmie. W przypadku mniejszych firm ręczny napinacz taśm stanowi bardziej opłacalne rozwiązanie, które nadal znacząco wpływa na efektywność procesu wysyłki. Jest to również dobre rozwiązanie do wiązania palet, ponieważ pozwala na większą elastyczność. Wybierając napinacz czy bandownice zwróć uwagę na zastosowanie. Bandownica akumulatorowa lepiej sprawdzi się w miejscach których pakowanie wymaga większej mobilności oraz obsługi znacznej ilości ładunków, podczas gdy paskowacz ręczny to narzędzie dla mniejszej ilości produktów. W naszej ofercie znajdziesz paskowacze dostosowane do różnego typu taśm: napinacz do taśmy PP, napinacz do taśmy WG, napinacz do taśmy PET oraz bandownica do taśmy stalowej. Bandownice i paskowacze z naszej oferty to wysokiej jakości urządzenia, które pozwolą na skuteczne przyspieszenie procesów. Poznaj szczegółowy opis i specyfikację każdego z różnych dostępnych urządzeń. Sklep AJ Produkty oferuje Państwu starannie wybrane materiały do pakowania, które są niezbędne do odpowiedniego i stabilnego zabezpieczenia przesyłki. Posiadamy koperty zwykłe i bąbelkowe, kartonowe pudła i tektury w rolkach, kartony archiwizacyjne, okładki na dokumenty, opakowania na etykiety. Słowem wszystko, bez czego pakowanie nie mogłoby się obejść, a żadna przesyłka nie zostałaby odpowiednio przygotowana do transportu i zabezpieczona przed ewentualnym uszkodzeniem. Możecie też Państwo nabyć wszelkie inne akcesoria do pakowania takie jak nożyki, folie, taśmy, listwy wzmacniające do kartonów oraz osłonki i zabezpieczenia na rogi pudeł. Każdy z oferowanych produktów to towar sprawdzony, wysokiej jakości, wielokrotnie testowany przez specjalistów. Wśród urządzeń nie brakuje też stojaków na folie i taśmy, nawijaków i odwijarek, napinarek do stalowych taśm, a całościową ofertę zamykają specjalistyczne bandownice.

Taśmy i folie

Ważną rolę w naszej ofercie pełnią taśmy oraz folie dostępne w różnych typach, kolorach, rozmiarach i dostosowane do potrzeb każdej firmy na rynku w pełni zaspokajając ich wszystkie oczekiwania względem zabezpieczenia przesyłek do transportu. W zależności od potrzeb zaklejania lub wiązania opakowań właściwa taśma oraz folia stanowi klucz do sukcesu. Posiadamy taśmy pakowe, taśmy PP, PET oraz WG występujące w różnych szerokościach i długościach, taśmy stalowe do wzmacniania palet i przesyłek gabarytowych, ale również zwykłe taśmy dwustronne. Oferta AJ Produkty w zakresie folii to przede wszystkim popularne folie bąbelkowe sprzedawane w rolkach i dostępne w różnych szerokościach, ale posiadamy też nowoczesne folie samozamykające, które są idealnym opakowaniem do wysyłki dokumentów lub niewielkich przedmiotów.

Wagi

Ponieważ przed wysłaniem przesyłki kurierem lub pocztą należy je zważyć, aby określić dokładnie koszt transportu, w naszej ofercie posiadamy klasyczne wagi, które z pewnością to ułatwią. Cyfrowe, podłogowe a nawet paletowe świetnie sprawdzą się w sklepach wysyłkowych, hurtowniach, magazynach, gdzie cały proces ważenia trwa zaledwie kilkanaście sekund. Wagi z naszej oferty dostosowane są do ważenia towarów zarówno lekkich jak i ciężkich. W zależności od modelu mogą ważyć towary o wadze kilkunastu czy kilkuset gram, a nawet kilku ton. Dostępne są też specjalne drukarki do etykiet, dzięki którym wydrukowanie listu przewozowego czy dokumentów z danymi odbiorcy staje się nie tylko prostsze, ale w pełni zautomatyzowane i znacznie przyśpiesza czas wysyłki, co z pewnością zostanie zauważone i docenione przez końcowego klienta. W naszym asortymencie materiałów opakowaniowych i wyposażenia stanowisk pracy znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Wykorzystaj urządzenia i materiały do pakowania paczek z naszej oferty, aby logistyka i wysyłka różnego rodzaju produktów czy opakowań przebiegła sprawnie. Twoja firma organizuje przeprowadzki? Skorzystaj z opakowań z naszej oferty i zadbaj o odpowiednie zabezpieczania powierzchni ładunków np. z wykorzystaniem folii bąbelkowej. Wykorzystaj urządzenia, takie jak napinacz czy paskowacz dla sprawnego przebiegu procesów. W naszej ofercie znajdziesz również duży asortyment wózków workowych, wózków klatkowych, wózków paletowych oraz inne urządzenia. Ponadto, AJ Produkty jest ekspertem w maksymalizacji wykorzystania przestrzeni w magazynach, dzięki naszym własnym regałom paletowym. Przejrzyj naszą stronę internetową lub zadzwoń, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci ulepszyć Twój biznes.