Meble do recepcji i poczekalni

Meble do recepcji

Recepcja to miejsce, na które zwraca uwagę wiele osób i często to od jej wyglądu zależy pierwsze wrażenie klientów, przyszłych pracowników, gości. Bardzo ważne jest to, aby odpowiednio ją zaprojektować, bowiem powinna ona być zarówno praktyczna, jak i atrakcyjna wizualnie. Sklep internetowy AJ produkty posiada w swojej ofercie profesjonalne i przede wszystkim kompleksowe wyposażenie poczekalni w różnego rodzaju meble recepcyjne, które zostały wykonane z dbałością o wysoką jakość oraz estetykę. Do wyboru jest naprawdę sporo elementów wyposażenia poczekalni i z pewnością odnaleźć można coś odpowiedniego dla danego pomieszczenia.

Lady recepcyjne

Podstawą wyposażenia w recepcjach są oczywiście lady - różnego typu, wymiarów, kształtów, wykonane z różnych surowców i materiałów oraz ze zróżnicowanym przeznaczeniem. Sklep internetowy AJ Produkty oferuje zarówno lady modułowe, jak i lady w kształcie litery U oraz L, bez których meble na recepcje byłyby niepełne i nie spełniały dobrze funkcji, jaką odgrywa recepcja. Meble z naszej oferty, w tym lady, wyróżniają się przede wszystkim odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwością w czyszczeniu. Do wyboru jest wiele modeli, kolorów, rozmiarów, którymi charakteryzuje się każda lada. Recepcja umeblowana z pomocą naszych mebli z pewnością stanie się miejscem pozytywnie odbieranym przez klientów. Zwłaszcza, że meble biurowe do recepcji doskonale łączą elegancję i klasykę z nowoczesnością. Poza tym meble do recepcji, poczekalni, holów wejściowych itp. są bardzo praktyczne, bowiem posiadają półki i szafki na rzeczy osobiste, dokumenty itp. Istnieje także możliwość zaprojektowania własnej lady, dostosowanej do indywidualnych potrzeb, jakie ma dana recepcja. Meble od AJ Produkty znajdziesz w poniższej ofercie, zaś w razie pytań zawsze chętnie służymy pomocą dla każdego klienta. Niekiedy sama lada recepcyjna lub inne meble w poczekalni nie wystarczą, aby zatrzymać klienta na miejscu lub odgrodzić go od przestrzeni dostępnej tylko dla personelu firmy. W takich przypadkach lady recepcyjne warto uzupełnić o specjalne stojaki, słupki i bariery odgradzające, dzięki którym łatwo podzieli się recepcję lub poczekalnie na różne części i skieruje klienta do tej właściwej. Można też zastosować w tym celu inne meble. Recepcja i poczekalnia często wykorzystuje np. słupki i tabliczki nakierowujące interesantów do odpowiednich miejsc świadczenia usług. Takie rozwiązania są popularne w sklepach, na lotniskach bądź dworcach, których stanowią podstawowe wyposażenie pomagając w ustawieniu kolejki do odprawy, kasy biletowej lub kas sprzedażowych.

Meble do poczekalni i recepcji

Każda firma, instytucja, zakład powinny zadbać o to, aby klienci i odwiedzający czuli się w niej dobrze, mogli spokojnie poczekać na wizytę. Kluczem do sukcesu są odpowiednie meble do poczekalni takie jak biurka recepcyjne albo profesjonalnie wykonana i zamontowana lada do recepcji. Sklep internetowy AJ Produkty posiada w swojej ofercie bogate wyposażenie wnętrza poczekalni: bardzo komfortowe biurko do recepcji, które bez problemu można dopasować do wystroju wnętrz, pełne wyposażenie recepcji hotelowej oraz zaprojektowane przez specjalistów wyposażenie poczekalni lekarskich. Przede wszystkim są to wygodne sofy w pastelowych kolorach, fotele wypoczynkowe, okrągłe stoliki oraz stojaki na reklamy, prasę, obuwie, parasole - wszystko, czego potrzebuje dobra poczekalnia i recepcja. Meble wykonano z trwałego, mocnego materiału, drewna, metalu i tworzywa sztucznego, co gwarantuje, że posłużą przez całe lata nieustannego użytkowania. Warto wiedzieć, że sofy i fotele zostały wykonane ze skóry ekologicznej oraz miłych w dotyku tkanin, natomiast stoliki z solidnego dębu, dlatego opłaca się wyposażać w nie recepcje. Meble z naszej oferty to doskonała propozycja dla klientów szukających trwałego, eleganckiego i praktycznego umeblowania firmowych poczekalni i nowy sposób na szybkie zmienienie designu wnętrza. Szczególnie na uwagę zasługuje lada recepcyjna o wydłużonej konstrukcji, zaś jeśli do wystroju przeznaczona jest mała recepcja, doskonale sprawdzi się w niej mniejszy format mebli, np. niewielkie biurko recepcyjne z szufladami. Kiedy wybieramy meble do recepcji, powinniśmy pomyśleć także o tych najmniejszych elementach umeblowania i aranżacji, które na początku wcale nie rzucają się w oczy. Producent wyposażenia dla firm AJ Produkty oferuje różnego rodzaju stojaki na prasę, tablice oraz gabloty informacyjne, wieszaki, półki itp. Meble te są bardzo praktyczne. Nie zajmują dużo miejsca tak jak lada recepcyjna ani jak dostępne w zestawie kompleksowe meble gabinetowe, ale idealnie pełnią swoją funkcję i wkomponowują się w otoczenie. Wybór jest naprawdę spory, a sklep internetowy AJ Produkty zapewnia tego typu elementy w różnych rozmiarach, wariantach kolorystycznych. Oprócz tego warto zaopatrzyć się także w maty wejściowe, które dobrze chłoną wilgoć i nie widać na nich brudu. Szukając odpowiednich mebli, dekoracji i wyposażenia dodatkowego, które uzupełnią tradycyjne lady recepcyjne i uczynią je bardziej nowoczesnymi i modnymi, warto zapoznać się z pełną ofertą dostępną w naszym sklepie

Czystość w poczekalni

Po wejściu do poczekalni najczęściej pierwsze, co rzuca się w oczy, to lady recepcyjne. Jednak klienci zwracają uwagę też na inne szczegóły wyglądu, jaki ma poczekalnia albo recepcja. Lada przyciąga uwagę, ale nie oznacza to, że można zignorować konieczność utrzymania w pomieszczeniu odpowiedniej czystości. Pomocne mogą być w tym dopasowane meble, w tym maty i wycieraczki przed drzwiami (regularnie sprzątane) oraz specjalne urządzenia do czyszczenia butów, które instaluje się albo w holach, albo w tak zwanych wiatrołapach lub jeśli ich nie ma, z boku wewnętrznej strony drzwi wejściowych. Dane urządzenia pozwalają na lepszą kontrolę nad brudem i kurzem zbieranym na podłodze poczekalni. Cena za takie meble recepcyjne nie jest duża, za to gwarantuje, że klient będzie zadowolony z przebywania w czystym i zadbanym pomieszczeniu. Sprawdź już teraz nasze recepcyjne wyposażenie i przekonaj się, jak bogata jest nasza oferta. Należy mieć świadomość tego, że wyposażenie recepcji nie kończy się tylko na meblach. Bardzo ważne jest to, aby zadbać o ozdoby, przy czym najlepiej sprawdzają się rośliny, bowiem znacznie ożywiają pomieszczenie i same recepcje. Meble w odpowiednich wzorach i rodzajach mogą co prawda pełnić funkcję ozdobną, ale nic nie zastąpi specjalnych artykułów dekoracyjnych. Sklep internetowy AJ Produkty posiada w swojej ofercie kilkanaście produktów, które pomogą w aranżacji firmowych pomieszczeń: rośliny doniczkowe, między innymi fikusy, sztuczną trawę, drzewka bambusowe itp. Są to rośliny, które nie wymagają zaawansowanej pielęgnacji, a prezentują się naprawdę wyjątkowo.