Bezpieczeństwo w zakładzie pracy, sprzęt BHP, artykuły i akcesoria BHP

Akcesoria BHP zwiększające bezpieczeństwo w firmie i zakładzie pracy

Odpowiednie zabezpieczenie stanowiska pracy, korzystanie ze specjalnych narzędzi i środków ochraniających, prawidłowe wydzielenie bezpiecznych stref, to tylko niektóre z zasad, którymi powinien się kierować pracodawca względem swoich pracowników. Zapewnienie im wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz zadbanie o ich komfort podczas wykonywania zleconych prac to nie tylko dobra wola przedsiębiorcy, ale przede wszystkim wymóg prawny. W sklepie AJ Produkty oferujemy szeroką gamę produktów, artykułów bezpieczeństwa czy ochrony zdrowia. Nasz asortyment mający na celu poprawę bezpieczeństwa w miejscu pracy, nie tylko zmniejszenia liczbę wypadków w przedsiębiorstwie, ale także ogranicza nieautoryzowany dostęp do wybranych produktów czy niektórych pomieszczeń. Oferujemy bariery obwodowe, taśmy ostrzegawcze, sprzęt pierwszej pomocy, lusterka ostrzegawcze, kurtyny spawalnicze i inne produkty, które tak jak odzież robocza, obuwie, spodnie robocze, okulary ochronne, maski czy rękawice robocze stanowią niezbędne wyposażenie BHP w zakładzie pracy.

Barierki i słupki - sprzęt BHP

Dostępne w ofercie naszego sklepu bariery ochronne służą z jednej strony zabezpieczeniu pracowników przed nieprzewidzianymi wypadkami, nadjechaniami przez wózki ręczne, paletowe czy widłowe, z drugiej natomiast stanowią wyraźną granicę dla klientów i osób trzecich poruszających się po terenie firmy. Mają zastosowanie także na placach budowy oraz podczas prac wykonawczych z wykorzystaniem maszyn budowlanych, gdzie stanowią pierwszą barierę chroniącą pracowników przed przypadkowym najechaniem. Słupki ochronne oraz bariery wykonane z mocnego i trwałego betonu bądź z wysokiej jakości metalu, sprawdzają się głównie w zastosowaniu zewnętrznym: na parkingach czy chodnikach przylegających do firmy, a także na wewnętrznych drogach ruchu czy na zewnętrznych drogach dojazdowych.

Taśmy odgradzające - sprzęt BHP

Podobną rolę do barier i słupków mogą pełnić taśmy ochronne. Te jednak najczęściej pomagają wytyczyć odgórną ścieżkę poruszania się: ułatwiają tworzenie się kolejki np. do stanowisk odprawy na lotniskach albo do kas biletowych. Taśmy odgradzające można ze sobą łączyć za pomocą specjalnych słupków mocujących, tworząc nawet wielometrowe pasma i rozdzielając ogromne obszary powierzchni. Szerokie zastosowanie dostępnych w naszym sklepie taśm pozwala na ich wykorzystywanie nie tylko w budynkach produkcyjnych, magazynach czy sklepach, ale również w teatrach, kinach, muzeach czy w innego rodzaju przestrzeniach publicznych.

Pierwsza pomoc - wyposażenie BHP

Bogata oferta sklepu AJ Produkty zorientowana na bezpieczeństwo oraz ochronę podczas pracy to również wszelkie zestawy apteczek, opatrunków i soli fizjologicznych do przemywania ran. W kategorii pierwsza pomoc znajduje się szeroki wybór akcesoriów medycznych, nie tylko apteczek i środków opatrunkowych, ale także zamykanych szafek na leki czy artykuly BHP. Dzięki naszym produktom dbałość o bezpieczeństwo Państwa pracowników będzie przyjemnością a nie wymaganym przez prawo obowiązkiem. Szeroka oferta artykułów, duży wybór i produkty na najwyższym poziomie to gwarancja nie tylko udanych zakupów, ale przede wszystkim wieloletniej użyteczności zakupionych w naszym sklepie akcesoriów.

Ochrona maszyn i ścianki

Nasze modułowe ścianki działowe, które idealnie nadają się do stosowania jako ogrodzenie wewnętrzne do ochrony niebezpiecznych bądź drogich urządzeń poprzez ograniczenie dostępu do nich. Nasz sklep AJ Produkty oferuje osłony maszyn, dzięki którym można zachować bezpieczną odległość między przejściami dla pieszych i niebezpiecznymi maszynami. Daje to podwójną korzyść polegającą na zwiększeniu bezpieczeństwa personelu i gości, a także jest to swego rodzaju ochrona towarów lub sprzętu przechowywanego za ogrodzeniem, którego jakość jest bardzo wysoka.