Kompleksowe rozwiązania dla firm

Firma AJ Produkty od lat zapewnia atrakcyjne i przyjazne środowisko pracy. Skupiamy się na innowacjach oraz produktach, które projektujemy samodzielnie. Powstają one w trzech fabrykach AJ. Co dzień tworzymy nowe, inteligentne rozwiązania dla zakładów pracy. Działając w 20 krajach, co roku przyczyniamy się do poprawy środowiska pracy w ponad 0,5 mln firm w całej Europie.

W naszym asortymencie znajdziesz meble, wyposażenie oraz rozwiązania do wnętrz, które uprzyjemnią codzienną pracę. Łącznie blisko 15 000 produktów dla biur, szkół, magazynów, przemysłu i przestrzeni socjalnych - wszystko łatwo dostępne za pośrednictwem sklepu internetowego, katalogów, czatu oraz przez telefon.

Jesteśmy częścią pracy – wczoraj, dziś, jutro

AJ Produkty są częścią codziennego życia ludzi od 1975 roku. Nasze zrównoważone, nowoczesne rozwiązania dla firm ułatwiają pracę. Abyście mogli się rozwijać i dobrze czuć. Codziennie.

Wizja lepszego środowiska pracy

Wiele osób spędza większą część dnia w pracy. Firma często staje się niemal drugim domem. Cieszymy się, że mamy meble i sprzęty, które pomagają uczynić każdy dzień w pracy wygodniejszym i lepszym.
Dzięki szerokiej, specjalistycznej ofercie możemy zapewnić każdemu doskonale wyposażone stanowisko. Zapewniamy rozwiązania w pełni dostosowane do powierzonych zadań, warunków fizycznych oraz osobistego gustu.
Co ważne, lubimy ściśle współpracować z klientami, aby wspólnie wybierać najlepsze warianty aranżacji wnętrz. Pomagamy realizować projekty i wspieramy klientów na każdym etapie – od wizji do jej urzeczywistnienia.

Myśl, plan, produkt

Wiele produktów tworzymy we własnym zakresie. To wybór, którego dokonaliśmy świadomie, aby zyskać kontrolę nad całym procesem, od pomysłu do gotowego wyrobu. Tylko tworząc i rozwijając ofertę samodzielnie możemy dotrzymać obietnic w zakresie jakości, poziomu cen, terminów dostaw i standardu obsługi. Dbamy również o to, aby nasza oferta była innowacyjna i dostosowana do wymagań obecnych czasów.

Stawiamy na zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój to dla nas obszar szczególnego zainteresowania. Codziennie pracujemy w odpowiedzialny sposób na wszystkich poziomach, jednocześnie zarządzając naszym wpływem na klimat i środowisko. Jako kompleksowy dostawca postrzegamy odpowiedzialność za swoje działania jako rzecz oczywistą..

Czytaj więcej