Taczka jako wózek do przewozu towarów w przestrzeni firmowej

Transport i podnoszenie paczek, ładunków, towarów i urządzeń to częste wyzwanie, przed którym staje wiele firm, takich jak np. warsztaty, zakłady przemysłowe, magazyny, centra logistyczne i firmy budowlane. Nierzadko ładunki przekraczają możliwości fizyczne pracowników i wymagają użycia specjalistycznych urządzeń transportowych. W AJ Produkty dbamy, aby pozostałe materiały i narzędzia nie musiały być ręcznie dźwigane i przenoszone z miejsca na miejsce. W naszej ofercie umieściliśmy funkcjonalne taczki, które ułatwią pracę twoich pracowników. Taczka transportowa (plastikowa taczka lub ze stali) to uniwersalny element wyposażenia, który sprawdzi się nie tylko w zakładach gospodarczych i przemysłowych, w rolnictwie, ale również w gospodarstwie domowym. Wybierając odpowiedni dla Twojego przedsiębiorstwa lub Ciebie typ taczki, przewożenie materiałów stanie się dużo łatwiejsze. Produkt ten wykorzystany do transportu różnych produktów doskonale nada się również do prac ogrodowych. Poręczna, lekka i plastikowa taczka ogrodowa pozwoli na jednoczesne przewiezienie worków z ziemią, narzędzi oraz innych produktów. Prezentowany przez nas towar - plastikowa taczka transportowa lub stalowa - stanowi odpowiedź na potrzeby różnych firm i przyda się wszędzie tam, gdzie istnieje wymóg podnoszenia i transportowania produktów.

Taczka transportowa galwanizowana

Prezentowana taczka transportowa jest niezwykle wytrzymała i sprawdzi się do użytku profesjonalnego oraz domowego. Pozwala przewieźć aż 120 litrów materiałów budowanych przy wadze własnej zaledwie 17 kg. Z jej pomocą uda się przetransportować gruz, kamienie, piach, zaprawę murarską, cement, beton itp. Stalowe skrzynia i rama są ocynkowane, dzięki czemu nie istnieje ryzyko pojawienia się korozji. Taczkę wyposażono w koło pneumatyczne i solidną ramę przechylną z rur stalowych, która ma za zadanie chronić skrzynię załadunkową i zapewnić stabilne opróżnianie. Nasza galwanizowana taczka transportowa wyposażona jest również w uchwyty pokryte gumą, w celu zapewnienia stabilności chwytu i swobody pchania za pomocą własnej siły. Ten produkt idealnie sprawdzi się nie tylko w magazynie, ale również w ogrodzie jako atrakcyjna donica na rośliny.

Taczka transportowa murarska

Sklep AJ Produkty posiadają w swojej ofercie również wózek zwany inaczej pomocnik murarski, który posiada trwałą ramę stalową dla doskonałej stabilności. Jest to wytrzymała taczka wykonana z rur stalowych i pokryta w całości lakierem proszkowym dla ochrony przed zużyciem i niekorzystną pogodą w przeciwieństwie do produktu, jakim jest taczka plastikowa. Ogumienie stanowią koła pneumatyczne dla ułatwienia transportu ciężkich ładunków, takich jak narzędzia, piach oraz inne materiały budowlane po nierównym terenie oraz w dwie mocne podpory. Taczka waży 22 kg, a jej pojemność to aż 120 litrów. Produkt ten wyposażono w uchwyty rączek pokryte gumą oraz trzy spawane obręcze - uchwyty, służące do podnoszenia taczki wraz z ładunkiem. Idealnie sprawdzi się w momencie, kiedy planujemy remont, na budowie oraz w ogrodzie. Wiele nowoczesnych firm budowlanych próbując sprostać wymaganiom swoich klientów, decyduje się na zaaranżowanie zieleni na płaskim dachu nieruchomości. Taki ogród stanowi dużą wartość dodaną oraz uatrakcyjnia ofertę i przestrzeń budynku. Uchwyty przy taczce umożliwiają uniesienie taczki wraz z zawartością na odpowiednią wysokość. W ten sposób dostarczyć można potrzebne narzędzia, drewno, ziemię oraz rośliny na poziom dachu. Taka taczka na drewno pomocna będzie również w firmach dostarczających ten materiał do domów prywatnych, w których co roku składowany jest ten produkt do celów opałowych. Ta taczka do drewna posiada wymiary: 1340 mm długość oraz 630 mm szerokość. Jeśli potrzebujesz do twoich prac mocne taczki transportowe to wybór naszej niezawodnej taczki murarskiej spełni wszystkie oczekiwania.

Taczki ogrodowe

Taczka ogrodowa jest niezbędna podczas prac w ogrodzie i innych prac związanych z wykonywaniem remontów i porządków. Takie narzędzie transportowe, które możesz swobodnie pchać i przestawiać za pomocą swojej siły, jest cenionym przedmiotem podczas każdego remontu i zmiany roślin. Za jego pomocą wywieziesz gruz, dowieziesz różne materiały i drzewka potrzebne do realizacji twoich pomysłów. W naszej ofercie istnieją dwa rodzaje materiałów, z których może być wykonany wózek, który wspomoże ogród. Jednym z nich jest plastik - taczka plastikowa, który sprawia, że sprzęt jest niezwykle lekki, dlatego przeznaczony jest dla osób starszych lub o słabszej sile. Taczka ogrodowa plastikowa nie nadaje się jednak jako wózek do ciężkich materiałów, które mogą uszkodzić misę. Taczka plastikowa ogrodowa musi być również odpowiednio przechowywana, ponieważ chłód i mróz powoduje kruszenie i pękanie materiału. Lekka taczka plastikowa z tworzywa sztucznego sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie musisz wykonywać intensywnej, ciężkiej pracy, a pomimo to twój ogród będzie wyglądał pięknie. AJ Produkty w swojej ofercie przedstawiają towar z drewnianymi uchwytami, czyli tak zwane drewniane taczki plastikowe, które mogą posiadać jedno lub dwa koła. Taczka drewniana polecana jest dla osób lubiących ciepłe i wygodne uchwyty. Taka taczka transportowa może być wykonana również ze stali. Jest solidna i trwała, a jej udźwig jest większy niż ten, który posiadają taczki ogrodowe plastikowe.

Taczki drewniane - klasyczne z ergonomicznym designem

W niektórych branżach nie ma potrzeby przewożenia ciężkiego produktu. Przeciwnie – istnieją firmy, gdzie transportować trzeba, ale tylko czasem i wyłącznie niewielkie ilości materiałów. Odpowiedzią na tego typu potrzeby jest są pozostałe modele taczek, które dzięki wykonaniu z lakierowanej stali i drewnianym uchwytom, możesz przemieścić towar o pojemność 110 litrów. Są one niewiele cięższe niż taczki plastikowe. Po złożeniu zamówienia na ten klasyczny model o wytrzymałej konstrukcji, uświadomisz sobie, że posiada on ergonomiczny design, co sprawia, że udźwig jaki musi podnieść użytkownik to zaledwie 15-20% faktycznego ciężaru ładunku. Skrzynia taczki i pozostałe jej elementy wykonane zostały z blachy stalowej lakierowanej proszkowo, co stanowi dobrą ochronę przed wiatrem i deszczem. Nasz sklep przedstawia kilka modeli produktu, jakim jest taczka transportowa. Spośród nich swobodnie wybierzesz odpowiednie taczki - taczki plastikowe lub stalowe, dopasowując dany egzemplarz do swoich indywidualnych potrzeb. Taczki transportowe marki AJ Produkty dostępne są w wersji ocynkowanej lub ze skrzynią ładunkową w kolorze zielonym - plastikowa taczka i wszystkie posiadają wytrzymałe pneumatyczne bieżniki opon, co sprawia, że łatwo przewieziesz materiały po terenie z licznymi nierównościami. Oferowane taczki plastikowe nadają się do transportu dużego produktu, którego nośność jest niewielka.