Wózki dłużycowe do transportu długich i ciężkich przedmiotów

Jeśli regularnie pracujesz z dużymi, nieporęcznymi przedmiotami w miejscu pracy, wózek dłużycowy pozwoli Ci rozwiązać wiele problemów. Niektóre duże towary są nie tylko ciężkie, ale także długie i nieporęczne w transporcie czy załadunku. Transport oraz składowanie dłużyc bez odpowiedniego wyposażenia może wymagać znacznej ilości siły oraz ciężkiej pracy podczas gdy w rzeczywistości cały proces można znacznie ułatwić z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego wózka. Wózek dłużycowy to narzędzie wspomagające łatwy transport tego typu materiałów. Jest to popularne wyposażenie magazynu, warsztatu czy każdej firmy przemysłowej. Wózki AJ Produkty to mocne i regulowane rozwiązania, które mogą wytrzymać trudne warunki otoczenia i znacznie ułatwić kołowy transport dłużyc. Boczne słupki zapewniają bezpieczne przewożenie i stabilność w transporcie, a ich konstrukcja umożliwia łatwe wielokierunkowe manewrowanie. Poznaj różne warianty z naszej oferty - wybór odpowiedniego wózka zoptymalizuje procesy transportu. Zarówno praca z wózkiem widłowym, jak i z wózkiem paletowym z oferty AJ Produktyz będzie stanowić rozsądne rozwiązanie, dla każdego pracownika.

Lekki wózek dostawczy

Wózek dłużycowy AJ Produkty o maksymalnym obciążeniu 800 kg jest idealny do transportu długich towarów, ładunków, takich jak deski i rury przez pomieszczenia przemysłowe lub magazyny. Wózek jest praktycznie zaprojektowany, posiada cztery gumowe koła, które są delikatne na powierzchniach - nawet przy maksymalnym obciążeniu. Sześć podniesionych krawędzi profilu zapewnia oprócz transportu bezpieczny załadunek i rozładunek. W ofercie znajduje się także mały i lekki wózek, którego nośność to 200kg z ręcznym bocznym uchwytem. Takie rozwiązanie pozwoli na sprawny transport mniejszych elementów, takich jak lżejsze profile, rury czy deski. Wybór lekkiego wózka to optymalne rozwiązanie dla mniejszych firm, magazynów lub warsztatów realizujących różnego typu usługi.

Wózek do ciężkich ładunków

Nasze większe wózki są idealne do transportu naprawdę ciężkich i długich towarów. W zależności od modelu wózka mają one możliwość regulacji długości. Większe wózki dłużycowe z naszej oferty, charakteryzuje również większa nośność załadowcza i są w stanie pomóc przetransportować dłużycę, których ciężar może wynosić nawet 3,5 tony. 2 przednie oraz 2 tylne słupki narożne zabezpieczają przewożony towar, umożliwiają też zabezpieczenie go za pomocą dodatkowego mocowania. Konstrukcja większości dostępnych wózków jest lakierowana proszkowo co poprawiają jej trwałość i wytrzymałość na ciężkie warunki przez długi okres częstego użytkowania. Nasze produkty można dostosować do wszystkich środowisk przemysłowych i magazynowych, w których wysyłka i przechowywanie są częścią naszej codziennej pracy - wybierz wózek dłużycowy dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Poznaj naszą ofertę i wybierz rozwiązanie które znajdzie zastosowanie dla Twoich potrzeb transportowych. Sprawdź dokładną specyfikację każdego z produktów, każdego wózka widłowego, aby poznać ich długość, wysokość i szerokość oraz nośność. Konstrukcja wózków, dostępnych w naszej ofercie pozwoli sprawnie załadować i przetransportować dłużyce czy produkty towarowe, sprawdzi się także w trakcie częstego użytkowania w trudnych warunkach. Koła są dostosowane do różnych powierzchni.

Przechowywanie dłużyc

W naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór regałów na dłużyce, dzięki nim ich przechowywanie będzie proste i wydajne. Regały są dostępne w różnych wariantach przeznaczonych zarówno do lekkiego jak i ciężkiego składowania. Dostępne są zarówno w wersji jednostronnej, jak i dwustronnej co pozwoli na optymalne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej. Poznaj pełną ofertę dostępnych regałów na dłużyce. W połączeniu z odpowiednim wózkiem procesy magazynowe będą bardziej optymalne co pozwoli na oszczędność czasu, jak i środków.

Kompleksowe rozwiązania transportowe i przechowywania

Poznaj całą ofertę sklepu AJ Produkty. Szeroki wybór rozwiązań dla warsztatu i przemysłu. Znajdziesz między innymi regały przeznaczone do różnych potrzeb, od regałów na opony, przez regały sklepowe czy regały na dłużyce lub klasyczne regały magazynowe oraz regały z pojemnikami na małe części, które sprawdzą się na przykład w warsztacie . Transport z naszym wózkiem paletowym lub wózkiem widłowym będzie prostszy i pozwoli usprawnić procesy zachodzące w magazynie. W naszej ofercie znajdują się także urządzenia oraz narzędzia które pozwolą sprawnie wykonywać prace warsztatowe oraz urządzenia, dzięki którym będziesz mógł zachować czystość w magazynie. Sprawdź także przegrody magazynowe, które pozwolą zapanować nad porządkiem w każdej przestrzeni firmy.