Środowisko – użyj stojaków na worki na śmieci!

Stojaki na worki na śmieci

Biura, szkoły, warsztaty, hotele, magazyny, ogród piwny i inne budynki, gdzie prowadzi się komercyjną działalność handlową i usługową, produkują znaczącą ilość odpadów. Mogą to być odpady typu organicznego i nieorganicznego takie jak np. rozładowane baterie, resztki plastikowe itp. Jeśli przedmioty te nie zostaną usunięte, przestrzeń staje się niehigieniczna, a z czasem nawet niebezpieczna. Niezbędnym wyposażeniem takich miejsc staje się więc stojak do worków na śmieci, zwłaszcza, że brak odpowiednich procedur usuwania odpadów świadczy również o braku szacunku dla środowiska naturalnego. W AJ Produkty dbamy o środowisko naturalne, a segregacja odpadów to temat, który jest nam wyjątkowo bliski. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele produktów, które pomogą lepiej zadbać o firmową przestrzeń, ogród oraz środowisko naturalne, w tym wysokiej jakości uchwyt na worek na śmieci. Zapoznaj się z poniższym opisem i wybierz rozwiązanie optymalne z punktu widzenia swojego biznesu.

Stojaki na worki

Oferujemy stojaki na worki, które ułatwiają gospodarkę odpadami w miejscu pracy. Można w nie też wyposażyć ogród, patio albo taras w budynku firmowym - każdą otwartą, zewnętrzną przestrzeń, ponieważ stojak na worki z naszej oferty jest bardzo wytrzymały na warunki atmosferyczne. Każdy stojak na worki do segregacji wykonano z blachy stalowej i pokryto trwałym lakierem w kolorze białym, czarnym lub stalowym, przez co pasują do wielu różnorodnych wnętrz. Można wybrać jeden z kilku dostępnych rozmiarów, które różni wysokość, szerokość i pojemność zawieszanych na nich worków. Do wyboru są również dwa typy kół: gumowe i plastikowe. Ci, którym zależy na cichym transporcie stojaków, powinni zdecydować się na koła wykonane z gumy, za pomocą których łatwiej przewieźć stojak na worki z miejsca na miejsce. Do naszych stojaków oferujemy kolorowe worki na śmieci jako praktyczne akcesoria biurowe, które pomogą zapanować nad gospodarką odpadami w biurze i utrzymać w czystości ogród. Dodatkowo, można zakupić też pokrywy do pojemników na odpady, zapobiegając w ten sposób rozprzestrzenianiu się niechcianych, nieprzyjemnych zapachów. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij na konkretny produkt i zapoznaj się z jego specyfikacją.

Pojemniki do segregacji

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko stojak do segregacji, ale i pojemniki, do których możesz dokupić pokrywy z otworami wrzutowymi w różnych kształtach oraz dopasowane do nich worki. Takie rozwiązanie ułatwia segregację odpadów – np. okrągły otwór jasno określa, że do pojemnika należy wrzucać jedynie butelki i puszki, a wąski i podłużny kształt otworu sugeruje, że jest on przeznaczony na odpady papierowe. Dzięki różnym pokrywom ograniczysz zjawisko lądowania odpadów w przypadkowych pojemnikach i mylenia produktów organicznych z nieorganicznymi. Dla dodatkowego ułatwienia dane pokrywy posiadają różne kolory, co sprawia, że pracownicy szybko zaczną kojarzyć konkretny pojemnik oraz stojak na worki na śmieci z odpadami, które powinny się w nim znaleźć. Oprócz pojemników i kolorowych pokryw można też nabyć naklejki z oznaczeniami typu odpadów. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami na stronach poszczególnych produktów, które posiada nasz sklep. Uchwyt na worki na śmieci Tam, gdzie nie ma miejsca na stojak na segregację śmieci, można zastosować rozwiązanie zastępcze i wykorzystać specjalne uchwyty mocowane na przykład do ściany. Dostępne są w zestawach z haczykami montażowymi, dzięki czemu instalacja uchwytu jest banalnie prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Uchwyty mają antypoślizgowe zakończenia, które przytrzymują worki na miejscu i zapobiegają zsuwaniu się ich z całej konstrukcji. Za pomocą takich rozwiązań można w prosty sposób zamieścić worki na odpady w miejscach, gdzie zachodzi szybka (lub czasowa) konieczność dodania kolejnych pojemników na odpady. Nasz sklep ma w ofercie uchwyty zarówno ścienne, służące do zawieszenia, jak i podłogowe, wykonane z pojedynczej stalowej rury, bardzo lekkie i proste w przenoszeniu z miejsca na miejsce, które skutecznie mogą zastąpić mobilny stojak na worki z kółkami. Wśród uchwytów ściennych polecane są te z obręczą zaciskową, które mogą utrzymać worek o pojemności od 125 do 160 litrów i doskonale nadają się na tereny zewnętrzne, w tym na ogród, dworce, lotniska.

Elegancki stojak na worki do segregacji śmieci

Nowoczesny stojak na śmieci segregowane może paradoksalnie stanowić ciekawy element wyposażenia wnętrza. A to wszystko dzięki temu, że każdy oferowany przez nas stelaż na worki na śmieci wykonany jest nie tylko z wytrzymałych materiałów, ale i zgodnie z aktualną modą minimalistyczną. Efektem tego są nowoczesne, eleganckie i bardzo estetyczne metalowe stojaki na worki, w które można wyposażyć firmowe wnętrze, gdzie świadczone są usługi klientom, recepcje, restauracje, hole hotelowe, ale też ogród czy przestrzeń przed budynkiem. W ofercie mamy zarówno odkryty stojak na odpady ze stali galwanizowanej w różnych rozmiarach i wysokościach, jak i stojak do segregacji śmieci, który jest całkowicie zakryty dyskretną obudową. Dane stojaki są bardzo pojemne: można na nich zawieszać worki o różnej pojemności, od 60L przez 125L aż do 240L. Każdy mobilny stojak na worki przeznaczony jest do transportu po płaskiej powierzchni, nie nadają się do użytku na schodach. Warto wyposażyć w nie ogród w celu utrzymania w nim większej czystości. Wózki gospodarcze Stojaki na worki i pojemniki do segregacji odpadów to nie jedyne akcesoria, w które powinna być wyposażona firma a nawet dom. Warto wypróbować także pozostałe rozwiązania, przyczyniające się do zwiększenia poziomu higieny w miejscu pracy i podniesienia jakości świadczonych usług. Jednym ze sposobów jest zakup wózka gospodarczego, którym można swobodnie obsługiwać zamkniętą przestrzeń biurową we wnętrzach budynków, jak i zewnętrzny ogród, balkon czy taras. Produkt zawiera mop, wiadro oraz miejsce na akcesoria do sprzątania. Można na nim umieścić na przykład worki na śmieci, a metalowe koszyki mogą posłużyć do przewozu ściereczek i detergentów. Wózek do sprzątania wyposażony jest w koła skrętne, dzięki czemu łatwo przetransportujesz go w wybrane miejsce oraz odstawisz po zakończeniu prac porządkowych. Wózkiem bardzo łatwo podjechać pod stojak na worki do śmieci w celu jego opróżnienia lub zmienienia worka na świeży.

Ułatwienie segregacji

Ogromną zaletą, jaką ma stojak na worki, jest znaczne ułatwienie procesów segregacji odpadów na terenie firmy. Dzięki łatwości przemieszczania stojaków oraz montażu uchwytów ściennych czy podłogowych można w kilka chwil zmienić miejsce stacjonowania tego sprzętu i przenieść go tam, gdzie jest na niego większe zapotrzebowanie. Doskonałym przykładem miejsca, gdzie dane stojaki się najlepiej sprawdzają, jest zwykły ogród firmowy, ogródek piwny, place koncertowe czy duże skupiska ludzi bawiących się na imprezach. Stojak na worki można łatwo obsługiwać, a wymiana worka zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Do tego bardzo łatwo utrzymać go w czystości, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w tych firmach, gdzie takich stojaków jest kilkadziesiąt. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach do sprzątania – zadzwoń lub napisz do nas.