Zestawy narzędzi - Komplety i zestawy narzędziowe

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Akcesoria i narzędzia do użytku w firmach

Skompletowanie pełnego wyposażenia narzędzi warsztatowych to spory wydatek, jeśli każdy śrubokręt, wkrętak albo nasadkę kupuje się oddzielnie. Wymaga też poświęcenia czasu, ponieważ nie zawsze można od razu zakupić wszystkie wymagane akcesoria. To również ryzyko pomyłek związanych z zakupem dwóch takich samych modeli i rozmiarów, z których jeden będzie potem bezużytecznie leżał na półce. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze o wiele lepiej zrobić prostą rzecz i zakupić gotowe zestawy narzędzi, które dostosowane są do potrzeb pracowników. Wysokiej jakości elementowy zestaw narzędzi przyda się nie tylko w warsztacie czy fabryce ale znajdzie również swoje zastosowanie w biurze. Dysponujesz flotą pojazdów lub prowadzisz warsztat - wybierz zestaw narzędzi do samochodu lub zestaw kluczy do samochodu. Poznaj ofertę produktów dostępnych w naszej ofercie.

Skrzynki z narzędziami - walizki z narzędziami dla majsterkowiczów

Niektóre zestawy narzędzi: nasadki, klucze, szczypiec, zestawy pomocnicze oraz młotkowe pakowane są w funkcjonalne i praktyczne walizki, w których łatwo zachować porządek i układać bezpiecznie akcesoria bez ryzyka ich zgubienia czy uszkodzenia. Walizka z narzedziami idealnie nadaje się do pracy mobilnej jako wyposażenie mechaników i pracowników, którzy pracują poza swoimi zwyczajnymi stanowiskami, wyjeżdżają do klientów lub wykonują prace naprawcze na terenie całej firmy. AJ Produkty to szeroki wybór zestawów narzędziowych wyposażonych w różne elementy - u nas możesz wybrać zestaw narzędzi które spełni Twoje oczekiwania niezależnie czy potrzebujesz zestaw kluczy nasadowych, zestaw kluczy imbusowych czy też zestaw narzędzi samochodowych. W ofercie znajdziesz także klucze płaskie z grzechotką, różnego typu nasadki czy grzechotki oraz wkrętaki. Popularnym i uniwersalnym rozwiązaniem są walizki, które umożliwiają łatwe przechowywanie i transport narzędzi gdy istnieje taka potrzeba. Walizka z narzędziami a może walizka z kluczami - wybierz z oferty dostępnych produktów zestaw narzędzi w walizce dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Skrzynka z narzedziami - znajdź odpowiednią dla siebie na naszej stronie!

Gotowe zestawy narzędziowe

AJ Produkty posiada bardzo rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę zestawów narzędziowych, które są niezbędne w warsztatach, garażach i przy taśmach produkcyjnych. Równie doskonale nadają się też do drobnych i koniecznych napraw sprzętów magazynowych i transportowych, pojazdów mechanicznych, urządzeń elektronicznych, maszyn ogrodowych, budowlanych oraz biurowych. Nasze zestawy narzędziowe zawierają narzędzia wysokiej klasy, wykonane z wytrzymałych materiałów i sprawdzające się podczas regularnego oraz okazjonalnego użytku. W ofercie dostępne są zestawy tematyczne, składające się wyłącznie z nasadki, kluczy, wkrętaków, kluczy nasadowych lub zestawy mieszane o charakterze uniwersalnym.

Komplety nasadek

Posiadamy funkcjonalne i kompletne zestawy nasadek składające się nawet z 32 elementów. Nasadki posiadają ergonomiczne zapadki, szeroki zakres zastosować oraz są zróżnicowane pod względem swojej wielkości, dlatego pasują do wszystkich rodzajów śrub i złączeń nasadowych. Dostępne w kompletach o długości od 8 do 22 milimetrów, tak zwane nasadki krótkie oraz w kompletach od 6-11 milimetrów, 13 milimetrów i długich 16-19 milimetrowych. W zestawie dostępny jest także specjalny uchwyt w kształcie litery T, pomagający sztywno załapać klucz a także adapter i funkcjonalna grzechotka o 72 stopniach. Klucze płasko oczkowe z grzechotką z naszej oferty to produkty wykonane z wysokiej jakości stali które sprawdzą się w trudno dostępnych miejscach. Zestaw kluczy płaskich z naszej oferty to klucze walizkowe które łatwo przechowywać i przenosić. Skrzynka z kluczami czy zestaw kluczy profesjonalnych jest to podstawowe wyposażenie większości zakładów produkcyjnych czy warsztatów. Zestaw kluczy walizka pozwoli na wygodne przenoszenie i utrzymanie porządku.

Komplety kluczy i wkrętaków

Do warsztatów samochodowych, wulkanizacyjnych, fabryk i linii produkcyjnych oraz do garaży czy serwisów naprawczych polecamy natomiast nowoczesne zestawy kluczy o różnym przeznaczeniu. Posiadamy standardowe klucze nastawne oraz płasko-oczkowe, łamane klucze nasadowe i sześciokątne czy też klucz do nasadek Większość narzędzi wykonana jest ze specjalnej stali chromowo-wanadowej, co znacznie zwiększa ich wytrzymałość i odporność na zniszczenia. Klucze zestawy w naszej ofercie to rozwiązanie zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zestawów walizkowych, wśród których królują zestawy wkrętaków.