Wyposażenie sklepów: regały i stojaki

Sklep bez regałów to nie sklep, tylko kawałek przestrzeni w budynku o bliżej nieokreślonym charakterze. To właśnie regały sklepowe, półki, szafki, stojaki i metalowe kosze druciane sprawiają, że sklep nabiera kolorów, a jego przeznaczenie staje się dla każdego bardziej niż oczywiste. Dbając o odpowiednią aranżację sklepowego wnętrza, dopasowane wyposażenie do sprzedawanych artykułów oraz kierując się potrzebami samych klientów, warto zatroszczyć się o to, aby regały i stojaki sklepowe były jednocześnie i funkcjonalne, i eleganckie. Może to zrobić Państwo w bardzo prosty sposób zaopatrując się w meble sklepowe w AJ Produkty. Wyróżnia nas niska cena, atrakcyjna oferta dostosowana do sklepów i firm z różnych branż i świadczących różne usługi. Przy współpracy z czołowym producentem regałów z wieloletnim doświadczeniem potrafimy doskonale odczytywać potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Dlatego oferujemy Wam wyposażenie najwyższej klasy; produkty metalowe wykonane z myślą o wieloletnim użytkowaniu, które sprawdzą się jako regały sklepowe modułowe i część większej całości lub pojedyncze gondole sklepowe, bez których trudno sobie wyobrazić prowadzenie profesjonalnej sprzedaży. Zachęcamy do przejrzenia oferty, a w razie pytań jesteśmy do Państwa usług.

Regał do sklepu

W naszej ofercie dostępne jest najbardziej uniwersalne wyposażenie sklepowe: to standardowe i klasyczne metalowe regały sklepowe pasujące do każdego typu sklepu, od małych osiedlowych, po wielkie supermarkety. To modele podłogowe o wielofunkcyjnym zastosowaniu, do których perforowanych ścianek można dopasować półki sklepowe lub wieszak. Posiadamy regały metalowe sklepowe dostosowane do sprzedaży produktów lekkich i ciężkich, które można uzupełnić o dodatkowe pojemniki i pudła na małe i sypkie towary również montowane na ściankach. Nasza oferta bogata jest w regały metalowe estetycznie wizualne, kilkupoziomowe, o maksymalnym standardowym obciążeniu sięgającym nawet do 120 kilogramów na półkę. Oferujemy także nowoczesne wyposażenie w regały sklepowe metalowe przyścienne gwarantujące maksymalnie optymalną ekspozycję towarów. AJ Produkty to również metalowe stojaki sklepowe na odzież pozwalające na efektywniejsze gospodarowanie dostępną przestrzenią sprzedażową lub do świadczenia danej usługi. Klasyczny regał sklepowy to gwarancja optymalnej ekspozycji, ale również możliwość dodatkowej rozbudowy o półki sklepowe metalowe. W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego AJ Produkty dostępne są gotowe regały i moduły o różnych wysokościach (1400 do 2390 mm) i szerokościach (530 do 1155mm), a także zróżnicowanej głębokości półek sięgającej od 54 do 104 centymetrów. Regały i stojaki sklepowe nie wymagają specjalistycznej wiedzy potrzebnej do swojego montażu; ich złożenie jest niezwykle proste oraz funkcjonalne, dzięki czemu wyposażenie w nie sklepu nie powinno nastręczać żadnych trudności.

Gotowe regały sklepowe

Nasze wyposażenie dostępne w ofercie sprzedażowej to przede wszystkim pojedyncze regały oraz moduły regałowe, które składają się z trzech, czterech lub pięciu półek i jako meble są gotowe do użytkowania ich w warunkach zarówno zwykłego sklepu spożywczego, obuwniczego, jak i przemysłowego. Regały doskonale sprawdzą się też jako wyposażenie w różnego rodzaju hurtowniach, magazynach, półotwartych chłodniach. Posiadamy wyposażenie uniwersalne, nie tylko klasyczny regał przyścienny oraz gondole sklepowe, które nadają się do pomieszczeń o niewielkiej powierzchni lub wąskimi wydzielonymi ścieżkami. Mamy również meble sklepowe takie jak regał dwustronny, które doskonale pasują do ustawienia na środku alejki. Gotowe meble można umieszczać w niemal wolnym miejscu i wyposażać wedle własnego uznania. Wszystkie regały sklepowe dostępne są w formie gotowych modułów, które można dowolnie modyfikować, rozszerzać i wydłużać, dostosowując je do własnych potrzeb. Odzieżowe regały metalowe zaprojektowane zostały w siatkowane półki i posiadają dodatkowe zabezpieczenia chroniące towar przed upadkiem i zniszczeniem - sprawdzają się jako wyposażenie w sklepach samoobsługowych. Można też swobodnie zmieniać ich położenie, montując na wybranej przez siebie wysokości. Regały metalowe oraz stendery sklepowe do gotowego montażu można też uzupełnić o dodatkowe wyposażenie np. w tablice na ogłoszenia o promocjach czy aktualnych rabatach; informacje takie jak cena, producent, dostępne kolory itp.

Wyposażenie sklepów - wieszaki i stojaki

Standardowa gondola sklepowa albo podobne meble sklepowe o tradycyjnej formie regałów nie zawsze muszą być najlepszym wyborem jako wewnętrzne wyposażenie sal sprzedażowych. Tam, gdzie sprzedawane są ubrania, najlepiej sprawdzą się meble takie jak obrotowe wieszaki sklepowe metalowe albo najbardziej klasyczny stojak sklepowy na odzież. To wysoce funkcjonalne meble do sklepu o prostej i bardzo lekkiej konstrukcji. Dzięki temu ich przenoszenie jest o wiele łatwiejsze od ciężkich gabarytowo regałów. Jako wyposażenie sklepów sprawdzają się nie tylko w branży odzieżowej, ale też przemysłowej, krawieckiej, fryzjerskiej. Warto w nie zainwestować szczególnie w sklepach, które sprzedają bardzo zróżnicowany towar występujący w dużej liczbie rodzajów, kolorów i typów i który różni najczęściej tylko cena albo waga. Pojedynczy wieszak albo stojak mogą stanowić oddzielną całość lub uzupełniać wyposażenie sklepów i sal sprzedażowych, w których są już regały sklepowe metalowe lub popularny regał gondola sklepowa. W AJ Produkty znajdziecie Państwo najlepszej jakości wyposażenie do swoich sklepów i firm, gdzie prowadzicie usługi.

Moduły dodatkowe do regałów

Dbając o właściwe wyposażenie sklepów warto się skupić na tym, aby wybrać jak najlepsze meble. Nie zawsze muszą to być meble do sklepów dopasowane na wymiar konkretnych pomieszczeń. Dzięki nowym funkcjom można dzisiaj zaprojektować własnoręcznie wymarzone wyposażenie sklepów po prostu budując regały metalowe z dostępnych segmentów. Aby zmodyfikować takie meble jak regały metalowe do wymaganych rozmiarów i stworzyć wyposażenie sklepów na własne potrzeby, wystarczy dobrać tylko odpowiednie moduły dodatkowe dostępne w naszej ofercie. Sklep internetowy AJ Produkty sprzedaje nowoczesne wyposażenie sklepów dostosowane do Państwa potrzeb, w tym regały metalowe o modułowej konstrukcji. Takie specyficzne meble do sklepów pozwalają rozszerzyć regał o cztery lub pięć półek bocznych o różnych długościach, co sprawdza się w dłuższych alejkach sklepowych i sprawia, że nawet zwykłe regały gondola stają się bardzo pojemne. Posiadamy też regały metalowe i ich moduły podstawowe oraz dodatkowe dopuszczone do kontaktu z żywnością, a także meble przeznaczone do bezpiecznej styczności z substancjami chemicznymi oraz do przechowywania produktów i towarów w warunkach termicznych takich jak magazynowe chłodnie. Nadają się więc jako wyposażenie do sklepów spożywczych, hurtowni i magazynów, ale mogą być też wykorzystywane jako regały sklepowe używane do przechowywania chemii gospodarczej, przemysłowej itp. To uniwersalne meble do sklepów, bo każdy z modułów pełni taką samą rolę jak gotowy regał; jest higieniczny, łatwy w myciu i czyszczeniu. Niektóre z nich posiadają podwyższone obciążenie do 135 kilogramów na jedną półkę, przez co regały metalowe i meble tego typu mogą być wykorzystywane w sklepach sprzedających ciężkie lub wielkie gabarytowo produkty.