Regały i stojaki dla biura, przemysłu, magazynu

Regały paletowe - poradnik

Jak wybrać optymalne regały paletowe?

Przeczytaj nasz poradnik

Funkcjonalne rozwiązania paletowe

Składowanie towarów na paletach to jeden z najpopularniejszych sposobów przechowywania w magazynie oraz innych wymagających środowiskach, takich jak warsztaty i zakłady przemysłowe. Pomaga uszeregować różne pakunki i zachować porządek w składowanych produktach, nawet jeśli jest ich bardzo wiele. Najpopularniejszym sposobem na przechowywanie towarów są regały paletowe rzędowe oraz regały wjezdne. To meble, które wytrzymują olbrzymie obciążenia, nawet gdy regał jest regularie używany, a ich nośność liczona jest w setkach kilogramów. Jeśli szukasz efektywnych systemów magazynowych, zapoznaj się z naszą ofertą regałów paletowych. Możesz spersonalizować regały wysokiego składowania przy pomocy dodatkowych półek, które są dostępne jako akcesoria. Dzięki temu optymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń i uzyskasz rozwiązanie skrojone na swoje indywidualne potrzeby. W sklepie internetowym AJ Produkty znajdziesz każdy uniwersalny wymiar regału atrakcyjne ceny i ogromny wybór różnych modeli mebli. Możliwość dostosowania liczby oraz wysokości półek pod określone wymiary pomoże również przygotować regały do obsługi przez urządzenia transportowe takie jak paleciak elektryczny oraz inne wózki do załadunku i rozładunku palet. Więcej informacji o naszych regałach paletowych znajdziesz w poniższym opisie oraz na stronach poszczególnych produktów. Podana tam jest również ich cena, stała głębokość i wysokość, przeznaczenie pod konkretne usługi (do czego dany typ regałów paletowych może być używany) oraz ilość poziomów przeznaczonych do przechowywania towarów.

System regałów Ultimate

Nasze regały na palety euro z serii Ultimate charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością. System jest efektem prac naszego działu projektów oraz zespołu produkcyjnego wsłuchanego w potrzeby i oczekiwania klientów. W wyniku długich prac powstały systemy efektywnego przechowywania towarów, które pozwalają na szybą i ekonomiczną obsługę magazynu, sklepu lub hurtowni. Regały magazynowe paletowe można łatwo dostosować do potrzeb w zakresie przechowywania. Ich unikatowa konstrukcja, możliwość adaptacji i system akcesoriów pozwala na sprawną obsługę przez paleciaki oraz wózki warsztatowe. Wszystko to sprawia, że regały Ultimate to doskonałe rozwiązanie do magazynu oraz innych wymagających środowisk. Cechują je zróżnicowane wymiary (moduły podstawowe i dodatkowe) różnorodność konstrukcyjna (nawet używany regał magazynowy paletowy można dowolnie rozbudowywać) a także atrakcyjna cena zakupu. Dzięki nim poprawisz sprawność logistyki w swojej firmie. Naszym celem przy tworzeniu systemu Ultimate była łatwość dostosowania do specyficznych potrzeb każdego zakładu. Z tego powodu regały magazynowe na palety nadają się do przechowywania zarówno dużych, jak i niewielkich przedmiotów. Regały paletowe wjezdne, niedługo dostępne również dla Państwa, łatwo zmontować, a dzięki praktycznym akcesoriom można szybko stworzyć spersonalizowany system magazynowania. Seria Ultimate i tworzące ją regały paletowe spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa. System można w prosty sposób rozbudować, a wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. W załadunku i rozładunku pomoże standardowy wózek platformowy do przewożenia ładunków paletowych. Wśród elementów tworzących regały paletowe i system Ultimate są gotowe moduły do regału podstawowego oraz osobne wkładki, pozwalające przechowywać szpule i beczki. Moduł podstawowy ma wymiary od 2500, 4000, 5000 mm (wysokość), 950 i 1350 mm (szerokość), a głębokość sięga do 1100 mm.Dlatego także w wyspecjalizowanych magazynach nasze wysokie regały będą nieocenione. Jeśli w Twojej firmie trzeba bezpiecznie przechowywać szpule i beczki, Ultimate to rozwiązanie dla Ciebie. System zaprojektowaliśmy tak, aby zapewniał maksymalną oszczędność miejsca podczas przechowywania. Wyglądają jak klasyczne regały paletowe, ale dzięki innej konstrukcji dostosowane są do przechowywania beczek i szpul bez niepotrzebnego marnowania miejsca. Łatwość montażu zaskoczy każdego! Paletowe regały Ultimate wyposażone w mocne ramy nośne można zakupić w postaci kompletnych modułów lub wybrać oddzielne elementy i samemu stworzyć spersonalizowany system, dostosowują na przykład ilość poziomów składowania. Swoje rozwiązanie łatwo rozbudujesz zgodnie z powiększającymi się potrzebami powodowanymi rozwojem firmy i sprawisz, że każda dostawa zacznie być czystą przyjemnością.

Regały paletowe modułowe

W sklepie internetowym AJ Produkty posiadamy różne rodzaje regałów magazynowych wykorzystywanych do przechowywania towarów na paletach. Jednak szczególnie polecamy typ regałów paletowych w formie modułowej. To meble, w których to klient określa, jaką regał ma mieć wysokość, długość, szerokość i głębokość, czy ma mieć dostęp dla wózków, ile ma wynieść ilość poziomów składowania lub jakie powinny być odstępy między regałami. Nasze paletowe regały posiadają wzmocnione ramy, dzięki którym umieszczone na nich półki wytrzymują olbrzymie obciążenia sięgające od 500 do nawet 1000 kilogramów. Każdy regał paletowy, także regał wjezdny w systemie modułowym może być rozbudowany o dodatkowe, boczne segmenty, dzięki którym wzrasta ilość miejsc paletowych, a przestrzeń w magazynie jest lepiej zagospodarowana. Może być używany w różnych środowiskach, od hurtowni po ogród. Jakość produktu nie spada przy zewnętrznym użytkowaniu regału. Jeśli chcesz kupić nasze regały paletowe jeszcze taniej niż cena z oferty - przeglądaj ogłoszenia w naszym sklepie i skorzysta z atrakcyjnych rabatów. Moduły do regałów paletowych - dodatkowe moduły mają wysokość 2500, 4000, 5000, 6000 mm, długość 950, 1350, 1850, 2750, 3600 mm i szerokość wnęki półkowej 1100 mm. Takie wymiary oraz stalowe, mocne ramy pozwalają na bezpieczne przechowywanie większości produktów typowych dla magazynu. Wysoka jakość produktu, o której świadczą grube ramy, wytrzymałe półki regału, stalowa konstrukcja, sprawia, że składowanie towarów w takich warunkach jest bezpieczne, optymalne i przede wszystkim efektywniejsze. Zajrzyj na podstrony poszczególnych produktów i wybierz taki regał do palet, który spełni Twoje oczekiwania. Możesz w niego wyposażyć nie tylko magazyny i hurtownie, ale też ogród ekspozycję zewnętrzną. Regał paletowy od AJ Produkty doskonale nadaje się do świadczenia usług sprzedażowych - zapewnia szybki dostęp do produktów, bezproblemowe składowanie i dużą ilość miejsc paletowych. Łączenia pomiędzy dodatkowymi regałami są odpowiednio zabezpieczone, a do ich montażu nie potrzeba specjalistycznego sprzętu. Cena za gotowy zestaw regałów paletowych modułowych zależy od konkretnej liczby zakupionych segmentów.

Regały magazynowe wysokiego składowania

Doskonale wiemy, jak wielką rolę w składowaniu palet spełniają regały magazynowe. Rodzaje tych mebli dostępne w naszym sklepie cechuje więc duża wytrzymałość obciążeniowa, która rozkłada się równomiernie na całą wysokość i głębokość mebli. Regularnie używany regał paletowy od AJ Produkty może posłużyć przez wiele lat bez żadnej awarii czy zniszczenia materiału. W naszej ofercie znajdują się regały paletowe dostosowane także do olbrzymich hal i magazynów ja regał wysokiego składowania. Wymiary takich egzemplarzy sięgają nawet na sześć metrów wysokości, a każda z półek pozwala na składowanie kilku palet. Polecamy w szczególności regały paletowe wyposażone we wzmocnione ramy konstrukcyjne - można w nie wyposażyć również ogród. Taki typ regały jest uniwersalny, nadaje się do przechowywania każdego rodzaju produktu i świadczenia praktycznie każdej usługi sprzedażowej niezależnie od branży.Oprócz systemu regałów paletowych oraz modułów do przechowywania szpul, oferujemy inne elementy wyposażenia środowisk przemysłowych takie jak szafy metalowe, drewniane, ścianki z siatki metalowej, pojemniki do przechowywania i wiele innych. W AJ Produkty wiemy, że magazyn, ogród, hurtownie i inny typ miejsc do składowania towarów nie są nieograniczone - dlatego staramy się dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb. W naszym asortymencie znajdują się więc dodatki do regału paletowego, które pomagają w jego obsłudze. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail lub zadzwoń. Szczegółowe informacje i parametry systemu znajdziesz na stronach produktowych.