Regały z pojemnikami

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Proste przechowywanie dzięki regałom magazynowym z pojemnikami

Pełnowartościowa gospodarka magazynowa powinna charakteryzować się dwoma głównymi cechami, którymi są doskonała organizacja logistyczna oraz prawidłowe wyposażenie. Najważniejsze wyposażenie magazynowe, sklepowe cz też warsztatowe stanowi regał z pojemnikami, w którym w łatwy i szybki sposób znajdziesz potrzebne artykuły. To na nim – dosłownie i w przenośni – opiera się cała idea składowania dużej ilość takich samych produktów, a na jego wytrzymałości oraz jakości wykonania, w głównej mierze opiera się efektywność pracy oraz bezpieczeństwo pracowników. Różnorodne regały z pojemnikami stanowią podstawowe wyposażenie sklepu, warsztatu czy też magazynu, gdyż to właśnie one dają przedsiębiorcom możliwość zaprojektowania i pełnego wykorzystania potencjału posiadanych pomieszczeń. Wytrzymały i stabilny regał do przechowywania, którego głównymi parametrami jest obiążenie, nośność oraz szerokość, stanowi podstawę efektywnego zarządzania firmą, który jako praktyczny organizer pozwala na bezpieczne składowanie drogiazgów, towarów, produktów i półfabrykatów oraz gwarantuje wydajne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Korzystanie z oferty regałów marki AJ Produkty bezpośrednio wpłynie na organizację i poprawę wydajności pracy w Twoim przedsiębiorstwie.

Regały magazynowe z pojemnikami

Trudno sobie wyobrazić jakiekolwiek przedsiębiorstwo, takie jak magazyn, hurtownia, sklep albo zwykłe archiwum bez specjalnych regałów. To właśnie one sprawiają, że składowanie, zbieranie czy kolekcjonowanie wedle ustalonego odgórnie schematu lub trybu jest w ogóle możliwe. Zestaw regałów wyposażonych w specjalne pojemniki otwarte, czy też zamknięte, kuwety, szuflady i różnego typu organizery, które pomagają posegregować towar, w znaczy sposób upraszczają i ułatwiają pracę. Zakup naszego produktu to najlepsze rozwiązanie, umożliwiające przechowywanie rzeczy, takich jak małe oraz duże artykuły, podzielonych na części, rodzaje, wymiary, kolory czy też inne parametry. Regały od AJ Produkty to gwarancja ceny i praktycznego użytkowania, funkcjonalnego przechowywania, oszczędności czasu, pieniędzy oraz sił samych pracowników. Regały do wyposażenia magazynów mogą występować w różnych rozmiarach pod względem szerokości i wysokości. Wykonane są ze stalowej blachy, malowane proszkowym lakierem, co zapewnia ich trwałość i odporność. Uniwersalne montowanie półek pozwala na ich dowolną modyfikację pod względem wysokości. Mogą również posiadać różną liczbę pojemników o dowolnych wielkościach, co zależy tylko i wyłącznie od kupującego i jego zapotrzebowania oraz oczekiwań względem takich produktów. Te funkcjonalne systemy regałów z plastikowymi pojemnikami w różnych kolorach, które są wyjmowane bądź wysuwane, posiadają regulowane i przestawne półki, które można dokupić, jako dodatkowe akcesoria. W naszej ofercie znajdziesz regały mniejsze i większe, których wysokość zaczyna się od 1500 mm do 2500 mm, długość wynosi od 900 mm do 2440 mm, a ich głębokość mierzy od 300 mm do 775 mm. Ilość pojemników, wchodzących w skład zestawu danego produktu, w zależności od parametrów regału, wynosi od 16 szt do 132 szt. Ten szeroki wybór ułatwi przystosowanie regału do twoich potrzeb w zakresie przechowywania. Regały magazynowe z pojemnikami to prosty i szybki sposób na to, jak ułatwić sobie pracę i nie marnować czasu pracowników, który poświęcaliby na poszukiwania zagubionych przedmiotów albo wybieranie i rozdzielanie ich z całego stosu produktów o takim samym przeznaczeniu i wyglądzie, ale różniących się niewielkimi detalami niewidocznymi na pierwszy rzut oka, jak na przykład różna długość artykułu.

Regały sklepowe i warsztatowe

Szerokie i praktyczne zastosowanie, jakie ma oferowany w naszym sklepie i na jego stronach internetowych regał z pojemnikami, sprawia, że wykorzystuje się go w różnego typu firmie, biurze, warsztacie, hurtowni, laboratorium, zakładzie i fabryce. Nieodzownie sprawdza się przede wszystkim w sklepie, szczególnie z branży przemysłowej, budowlanej, motoryzacyjnej, gdzie najczęściej wykorzystuje się regał do podkładek, nakrętek oraz na uszczelki, małe gwoździe, kolanka, rurki, nie mówiąc już o całym asortymencie z zakresu instalacji kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych czy elektrycznych. Takie drobiazgi składowane są w funkcjonalnych, plastikowych pojemnikach, a ilość pojemników, jak również ilość półek zależy tylko od potrzeb kupującego. Prezentowe oferty marki AJ Produkty to szeroki wybór regału odpowiedniego dla twoich usług. Regał różnych wymiarów, którego podstawowe parametry, takie jak wielkość, wysokość, długość, szerokość i pojemność, idealnie sprawdzi się przy segregowaniu towarów przeznaczonych na sprzedaż, co ma znaczenie nie tylko dla pracowników – ułatwiając im pracę – ale i dla samych klientów. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko regał jednostronny, regały przyścienne, czy też regał w formie stojaku, ale także mobilny regał na kółkach, który obracając się we wszystkie strony świata, idealnie sprawdzi się w warsztatach, jako regał na śruby i narzędzia. Koła skrętne pozwalają łatwo przemieszczać stojak zgodnie z potrzebą, co ułatwia pracę zatrudnionym osobom. Pojemniki do regału tego typu służyć może jako pojemnik na gwoździe, pojemnik na śruby czy też jako pojemniki na wkręty. Pojemniki plastikowe na śruby dostępne są w wielu rozmiarach, a ich profilowana konstrukcja zapewnia doskonałą trwałość. Kuwety na śruby posiadają wygodne uchwyty z przodu i z tyłu dla łatwiejszej obsługi. Wykonano je z polipropylenu, który jest materiałem odpornym na kwasy, oleje przemysłowe i większość chemikaliów. Można użytkować w temperaturze między -40°C a +90°C. Oferty takich mobilnych pojemników wzbogacić można o dodatkowe akcesoria takie jak przezroczyste przegrody i etykiety, na których umieścić należy dane produktu, których cena wpłynie na jakość i efektywność twoich usług. Sklepy wykorzystujące nasze towary i pojemniki na śruby, których montaż jest bardzo łatwy i szybki, w chwili otwarcia uświadamiają sobie, że dokonały najwłaściwszego wyboru, którego cena świadczy o jakości jego wykonania.

Regał dwustronny

Dwustronne regały to specjalny rodzaj produktu, którego konstrukcja jest niezwykle praktyczna i pozwala przechowywać wiele części na małej przestrzeni. Tego typu produkt można umieścić na środku pomieszczenia, co pozwala na dostęp z obu stron. Sklepy, czy też magazyny, wyposażone w regał COMBO, którego wysokość wynosi 165 mm, z regulacją półki dostosowaną do potrzeb klienta, idealnie wykorzystują swoje przestrzenie. W skład zestawu wchodzi kuweta w ilości od 40 szt. Pojemniki te posiadają płaskie dno i wygodne uchwyty, które ułatwiają ich przenoszenie. Duże miejsce na etykietę z przodu pojemnika ułatwia znalezienie przedmiotów, których potrzebujesz. Plastikowy pojemnik nadaje się do sztaplowania, co pomaga oszczędzać miejsce podczas składowania. Specjalne fronty zapewniają dobry dostęp do zawartości, nawet gdy są one ustawione w stos. Drugim typem regału dwustronnego są wymienione już wcześniej mobilne regały. W naszej ofercie dostępne są dwa warianty, których wysokość wynosi 1625 mm, a różnią się one ilością pojemników, które w składzie oferowanej ceny wynoszą 100 szt i 132 szt.

Pojemniki do przechowywania

Same pojemniki sklepowe stworzone zostały z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia, wstrząsy, otarcia i obicia surowca polietylenowego, co pozwala im wytrzymywać wyjątkowo niskie i wysokie temperatury. Wykonano je z polipropylenu, który dopuszczony jest do kontaktu z żywnością. Są również odporne na szkodliwe działanie smarów maszynowych i kwasów przemysłowych. Oferowane przez AJ Produkty pojemniki na śrubki wyposażone są w przezroczyste lub kolorowe fronty, za którymi można umieścić kartkę posiadającą dane o zawartości, ułatwiając kupującym poszukiwanie odpowiedniego produktu, albo w otwartą górę, dzięki czemu zawartość można zobaczyć od razu. Towar składować można w odpowiednich przegrodach, co zapobiega jego mieszaniu się. Pojemniki z pokrywą idealnie sprawdzą się też jako skrzynka narzędziowa. Po bokach posiadają wygodne uchwyty do przenoszenia, które służą także jako zatrzask pokrywy. Plastikowe pojemniki sprawdzają się w większości środowisk. Są wszechstronne i wpływają na efektywność magazynowania większej ilości towarów. Oferowane przez AJ Produkty regały wolnostojące to niezbędne elementy wyposażenia każdego praktycznie przedsiębiorstwa. Dzięki nim będziesz w stanie zaprowadzić porządek w pomieszczeniach swojej firmy. Doskonale sprawdzą się w magazynie, sklepie czy też warsztacie, gdyż cechują się wyjątkowo dużą nośnością. Dodatkową zaletą jest ich rozmiarowa różnorodność – z łatwością wybierzesz model, który zaspokoi twoje potrzeby.