Szafki, kontenerki, szuflady warsztatowe i regały przemysłowe

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Szafki i kontenerki warsztatowe z szufladami do zakładów pracy

Zarówno biura, jak i warsztaty potrzebują odpowiednich rozwiązań w zakresie przechowywania. Trzeba zapewnić miejsce na przedmioty takie jak teczki, segregatory, przybory biurowe, narzędzia itp. Należy również pamiętać, że muszą być one przechowywane bezpiecznie. Zapewnienie miejsca do przechowywania skutkuje lepszą organizacją pracy i płynniejszym przepływem zasobów. Dlatego w AJ Produkty zapewniamy szeroką gamę artykułów, takich jak szafka do stołu warsztatowego, która zapewnia miejsce na wszystkie niezbędne przedmioty do codziennej pracy. Szafki warsztatowe z szufladami gwarantują, że każde narzędzie ma swoje miejsce, a pracownicy nie będą tracić czasu na jego szukanie. Nasze szuflady warsztatowe na narzędzia doskonale nadają się do przechowywania wszelkiego rodzaju najpotrzebniejszych przedmiotów, narzędzi np. do prac naprawczych czy konserwacyjnych. Szafki mogą być instalowane jako jednostki stacjonarne lub mobilne. Niektóre z naszych jednostek mogą być używane samodzielnie, ale są zaprojektowane tak, aby pasowały do standardowych stołów warsztatowych. Nasze regały i szafki warsztatowe zapewniają wygodne i solidne przechowywanie w warsztacie, magazynie lub w innych trudnych warunkach. Z poniższego opisu dowiesz się więcej o typach szafek warsztatowych oraz ich przeznaczeniu. Poznasz też inne rozwiązania do przechowywania, takie jak np. regały z pojemnikami. Dzięki temu z łatwością wybierzesz modele optymalnie dostosowane do swoich potrzeb.

Regały warsztatowe z pojemnikami i szufladami

Oferujemy kompaktowe oraz niezwykle funkcjonalne regały przemysłowe do przechowywania, wykonane z trwałej blachy stalowej. W zależności od wybranego modelu regał warsztatowy został wyposażony w 4 bądź w 5 wysuwanych półek, które posiadają wygodne uchwyty. Obciążenie każdej półki zależy od wybranego wariantu i wynosi 200 kg bądź 150 kg. W asortymencie posiadamy również regały warsztatowe wyposażone w pojemniki, które pozwalają usprawnić przechowywanie mniejszych przedmiotów w warsztacie czy w magazynie. Regały wyposażone są w różną liczbę pojemników po to, aby ułatwić wybór optymalnego rozwiązania dla niemal każdej branży. W pojemnikach można przechowywać zarówno mniejsze, jak i większe przedmioty. Wysokość każdego regału wynosi 1560 mm, dzięki czemu pracownicy mają doskonały dostęp do produktów znajdujących się na nim, a także osiągają ergonomiczną pozycję podczas obsługi materiałów, towarów znajdujących się na regale. Regały warsztatowe oferowane przez nasz sklep AJ Produkty mogą być używane jako samodzielne moduły wolnostojące, bądź można je umieścić w poprzek na regale paletowym. Każdy regał warsztatowy z szufladami, zarówno z pojemnikami, jak i bez, posiada mechanizm zapobiegający przewróceniu regału. Dodatkowo system ten umożliwia wysunięcie tylko jednej półki, jednocześnie automatycznie blokując pozostałe szuflady, dzięki czemu zapobiega to utracie stabilności. Nasze regały mogą być używane także w przestrzeni biurowej, jeśli firma nie dysponuje szafami. W środowisku warsztatowym natomiast regały zapewnią miejsce na narzędzia, części, komponenty itp. Kliknij na model regału, który Cię zainteresował i dowiedz się więcej szczegółów o nim. Nasze wszechstronne i funkcjonalne regały z pojemnikami pomogą opanować bałagan w każdym magazynie. Dzięki nim wszystko będzie na swoim miejscu!

Szafki warsztatowe z szufladami

Większość firm potrzebuje również rozwiązań do przechowywania rzeczy, które muszą znajdować się pod ręką podczas pracy. W pobliżu stanowisk trzeba zadbać o miejsce na odłożenie narzędzi pracy oraz dokumentacji itp. W ofercie AJ Produkty znajdziesz szeroką gamę szafek i szaf, które zapewnią łatwo dostępne przechowywanie przedmiotów codziennego użytku. Oferujemy szafki narzędziowe do montażu bezpośrednio pod blatem stołu roboczego. Nasze modele są wyposażone w szuflady zamykane na klucz, dzięki czemu zapewniają bezpieczne przechowywanie narzędzi. Szafki warsztatowe z szufladami można zamontować w dowolnym miejscu pod blatem, co pozwala łatwo stworzyć rozwiązanie do przechowywania ściśle dostosowane do potrzeb pracowników. Takie rozwiązanie jak szafka narzedziowa z szufladami zamontowana do spodu blatu to oszczędność miejsca w obszarze roboczym. W zależności od wybranego modelu szafka narzędziowa może posiadać 2 bądź 3 szuflady wykonane z mocnej blachy stalowej, dzięki czemu każda szuflada warsztatowa zamocowana na mocnych prowadnicach, jest bardzo wytrzymała. Dodatkowo szuflady można doposażyć w wkład szufladowy, czyli w zestaw metalowych korytek, przegród, które całkowicie wypełniają przestrzeń szuflady, zapełniając również wszystkie boczne szczeliny. W ofercie posiadamy również pojedyncze szuflady warsztatowe na narzędzia do montażu pod stół warsztatowy. Każda oferowana przez nas szafka narzędziowa z szufladami stanowi doskonały dodatkowy element do stołu warsztatowego.

Kontenerki warsztatowe

Stacjonarne, jak i mobilne kontenerki warsztatowe stanowią praktyczne uzupełnienie oferty stołów warsztatowych. Oferowane przez nas stałe kontenerki można przymocować bezpośrednio pod blat stołu lub używać je samodzielnie jako szafki warsztatowe z szufladami. Natomiast meble jakimi są szafki warsztatowe na kółkach sprawdzą się w każdym środowisku przemysłowym, które dzięki mobilności pozwalają na łatwe przemieszczanie zawartości kontenerka na terenie całego zakładu pracy. Nasze wytrzymałe i trwałe kontenerki warsztatowe zostały wykonane z mocnej stalowej blachy, malowanej proszkowo na kolor jasnoszary i niebieski. Posiadają centralne zamki wraz z dwoma kluczami w zestawie, który blokuje wszystkie szuflady w tym samym czasie, co zapewnia bezpieczne przechowywanie. Każda półka, szuflada została zamocowana na mocnych prowadnicach, łożyskach kulkowych. Jako wyposażenie dodatkowe do kontenerków oferujemy wkłady szufladowe, które zapewniają porządek i przejrzysty przegląd zawartości szuflady. Dzięki naszym kontenerkom warsztatowym stworzysz kompletne i dobrze zorganizowane stanowisko pracy dla swoich pracowników.

Szuflady narzędziowe do stołu warsztatowego

Dlaczego nie uzupełnić swojego stołu warsztatowego praktycznymi szufladami, które umożliwią wydajne i łatwo dostępne przechowywanie pod blatem? W naszym asortymencie posiadamy szuflady do stołu warsztatowego, wykonane z trwałej blachy stalowej, które są idealne do przechowywania narzędzi, części zamiennych, gwoździ, śrub - wszystkiego, co małe, co powinno być zawsze pod ręką. Nasze szuflady do stołów warsztatowych są przeznaczone do montażu bezpośrednio pod blatem roboczym. Dodatkowym ich atutem jest fakt, że szuflady warsztatowe są pojemne i zajmują wyjątkowo mało miejsca. Dodatkowo szuflady metalowe do warsztatu można wyposażyć w przegrody, które idealnie nadają się do zorganizowanego przechowywania mniejszych elementów czy narzędzi. Oprócz regałów, szafek, kontenerków i szuflad warsztatowych, proponujemy także inne produkty, które razem zapewnią kompleksowe wyposażenie warsztatu. Wśród nich znajdują się między innymi: stoły do pakowania, maty warsztatowe, panele narzędziowe czy wszelkiego rodzaju wózek magazynowy itp. Nasz sklep AJ Produkty oferuje wiele produktów, mebli niezbędnych do wyposażenia Twoich przestrzeni firmowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!