Szafy narzędziowe metalowe, szafki warsztatowe

Przechowywanie dokumentów i kosztowności - poradnik

Ćśśśś! Poznaj nasze porady, jak przechowywać tajne dokumenty i kosztowności

Przeczytaj nasz poradnik

Szafy narzędziowe metalowe dla bezpiecznego przechowywania

Potrzebujesz kompleksowej oferty szaf do przechowywania, która spełni Twoje wymagania dotyczące przechowywania długoterminowego? Jeśli tak, to w takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza firma AJ Produkty sprzedaje różnorodne szafki, w których można przechowywać mnóstwo narzędzi czy urządzeń niezbędnych do codziennej pracy w Twoim przedsiębiorstwie. Wszystkie nasze szafki metalowe warsztatowe czy szafka narzędziowa metalowa, szafa warsztatowa z szufladami, a także pozostałe szafy wykonane są ze spawanej stali, dzięki czemu ich konstrukcja jest bardzo wytrzymała, aby przetrwać naprawdę długie lata intensywnego użytkowania. Poniżej znajdują się wskazówki dla osób, które szukają kompleksowego wyposażenia do swojego miejsca pracy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, gwarantujemy, że otrzymasz odpowiedź na wszystkie zadane pytania.

Szafy narzędziowe metalowe dla bezpiecznego przechowywania

Przechowywanie jest bardzo ważnym aspektem w każdym obszarze roboczym, w tym w biurach, magazynach i fabrykach. W warsztatach i na liniach produkcyjnych przechowywanie narzędzi to sprawa kluczowa. Bez narzędzi w środowisku produkcyjnym nie odbędzie się żadna operacja. Narzędzia powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach, dlatego warto zainwestować w szafki warsztatowe metalowe wykonane z blachy stalowej. Szafka warsztatowa z półkami czy szafka narzędziowa, której szuflady zamocowane są na prowadnicach kulkowych, to idealne rozwiązanie, gdy zachodzi potrzeba przechowywania przedmiotów, takich jak narzędzia, małe maszyny i urządzenia, a nawet teczki, dokumenty czy pozostałe materiały biurowe. Popularne szafki posiadają różną szerokość szuflad. Z pomocą naszych szafek wszystko będzie na swoim miejscu, a warsztat będzie doskonale zorganizowany. Szafki metalowe od AJ Produkty są niezwykle trwałe i sprawdzają się w trudnych środowiskach. Nasza szafa narzędziowa metalowa z zamkiem elektronicznym jest bardzo pojemna, a także posiada regulowane półki. Wybierz model dostosowany to swojego gustu oraz potrzeb w zakresie przechowywania narzędzi. Przyjrzyj naszą ofertę, a z pewnością znajdziesz optymalne wyposażenie na narzędzia do Twojego warsztatu czy do Twojej hali produkcyjnej.

Szafy narzędziowe

Nasze trwałe szafy narzędziowe warsztatowe do przechowywania cechuje w pełni spawana konstrukcja z blachy stalowej. Szafki narzędziowe od AJ są szersze i głębsze niż standardowe modele, dzięki czemu zapewniają mnóstwo miejsca do przechowywania. Nasze produkty są niezwykle wytrzymałe i doskonale sprawdzają się w wymagających środowiskach, takich jak magazyny i warsztaty. Pomieścisz w nich wszystkie narzędzia, a nawet całe zestawy narzędziowe. Nasze szafy z łatwością dostosujesz do potrzeb swojego zakładu. Możesz wybrać między innymi liczbę półek, zestawy haczyków oraz inne pozostałe akcesoria. Regulowane stopki pozwalają łatwo wypoziomować szafę na nierównym podłożu. Dzięki wysokiej jakości materiałom wykonania, szafy AJ Produkty są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkową trwałość zapewnia wykończenie lakierem proszkowym. Drzwi zostały wzmocnione i posiadają zamek 3-punktowy (klamka obrotowa) z dwoma kluczami. Dzięki takiemu rozwiązaniu duża szafa narzędziowa zapewnia bezpieczne przechowywanie narzędzi oraz podobne materiały niezbędne do pracy w przedsiębiorstwie. Śmiało można stwierdzić, że szafka na narzędzia jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu, a także każdego obiektu przemysłowego, gdzie nie powinno dochodzić do sytuacji, że narzędzia czy pozostałe akcesoria pracownicze typu wkrętaki, śrubokręty czy inne małe elementy są porozrzucane po całym pomieszczeniu. Jest to nie tylko sytuacja irytująca, ale także kosztowna, jeśli chodzi o długoletnią perspektywę czasu. Dlatego w naszej ofercie dostępna jest również szafka narzędziowa metalowa z pojemnikami czy szufladami, może być wyposażona również w przegrody na śruby bądź inne mniejsze podobne narzędzia niezbędne do codziennej pracy. Szafa metalowa na narzędzia firmy AJ Produkty to w pełni blaszana, spawana, stabilna szafa warsztatowa, która może być wykorzystywana również w trudnych środowiskach pracy. W naszej ofercie jest również szafka narzędziowa z opcją szuflad, dzięki czemu przechowywane w niej narzędzia i pozostałe akcesoria są łatwo dostępne dla wszystkich osób w danym momencie. Główną naszą zaletą, jest fakt, że produkując nasze meble stawiamy wyłącznie na produkty najlepszej jakości, dlatego oferowane przez nas popularne szafki narzedziowe to sprawdzone i praktyczne wyposażenie każdego warsztatu, zakładu produkcyjnego czy przydomowego garażu, gdzie nasza szafka garażowa z szufladami czy szafka narzędziowa z wyposażeniem idealnie wkomponuje się w Twój zestaw mebli. Więcej informacji na temat szaf warsztatowych i nie tylko, znajdziesz na stronach internetowych produktów.

Kompletne szafy warsztatowe do przechowywania narzędzi

Oferowane przez nas szafy warsztatowe zostały wyprodukowane zgodnie z założeniami ergonomii oraz funkcjonalności stanowisk pracy, dlatego są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą przechowywać swoje narzędzia pracy czy pozostałe akcesoria w jednym dogodnym miejscu. Szafy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu sprawdzają się również w trudnych warunkach. W rozsądnej cenie można u nas nabyć szafy warsztatowe metalowe czy szafki narzędziowe na kółkach, w której znajdzie się miejsce na wszystkie narzędzia, a także na pozostałe akcesoria niezbędne do pracy. Nasza kompletna szafa metalowa warsztatowa zawierają panele narzędziowe z haczykami i uchwytami. Panele posiadają perforowaną strukturę, która pozwala dowolnie aranżować narzędzia i łatwo przemieszczać haczyki narzędziowe z jednego miejsca na drugie. Szafa zawiera również wysokiej jakości pojemniki plastikowe wykonane z polipropylenu. Dzięki temu pojemniki, które stanowią zamienniki szuflad, są odporne na kwasy, oleje i większość chemikaliów. W trudnych warunkach zamiast szuflad doskonale sprawdzają się pojemniki. Można je użytkować w temperaturach między -40°C a 90°C. Fronty posiadają miejsce na etykiety, za pomocą których łatwo można identyfikować ich zawartość. Dostępna w naszej ofercie kompletna szafka narzędziowa wisząca czy szafka warsztatowa na kółkach z opcją szuflad, to także popularne rozwiązanie do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, takich jak podstawowe narzędzia. Dzięki takim rozwiązaniom wyszukiwanie jakiegokolwiek narzędzia czy przechowywanie najróżniejszych drobnych elementów staje się banalnie proste.

Bardzo głęboka szafka warsztatowa do przechowywania

W naszej ofercie posiadamy również wykonaną ze spawanej stali szafkę do przechowywania narzędzi, którą ze względu na dużą przestrzeń do przechowywania nazwaliśmy szafą „wyjątkowo głęboką” na narzędzia i pozostałe akcesoria do pracy. Ta specyficzna szafka serwisowa jest wyjątkowo trwała i nadaje się do użytku w trudnych warunkach, takich jak magazyny i warsztaty czy laboratoria chemiczne. Wymiary szafy to: wysokość 1900 mm, szerokość 1020 mm i głębokość 635 mm. Szafa idealnie nadaje się do wykorzystania w magazynach, ale również można ją wykorzystać jako szafa z narzędziami w innych miejscach pracy. Ponadto można efektywnie wykorzystać jej regulowane półki oraz regulowane nóżki, które ułatwiają umieszczenie tych szaf nawet na nierównych podłogach. Jeśli chcesz przechowywać dużą liczbę przedmiotów, zastanów się nad zainwestowaniem w dodatkowe półki, jako pozostałe akcesoria do montażu w szafkach. Z perspektywy bezpieczeństwa wyjątkowo głębokie szafki warsztatowe na narzędzia mogą pomóc w bezpiecznym przechowywaniu przedmiotów za pomocą 3-punktowego zamka z dwoma kluczami i wzmocnionymi drzwiami. Zapraszamy do kontaktu z nami, gwarantujemy, że otrzymasz fachową pomoc.