Szafy z pojemnikami, magazynowe i warsztatowe na małe elementy

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Szafy warsztatowe z pojemnikami, magazynowe

Warsztatowe szafki z pojemnikami na małe elementy

Nikt nie lubi gubić swoich rzeczy, zwłaszcza gdy okazuje się nagle, że są niezbędne do zakończenia danej czynności, zrealizowania jakiegoś projektu albo wykonania umówionej naprawy. I chociaż w wielu biurach, warsztatach i gabinetach często panuje tak zwany artystyczny nieład, w którym na pierwszy rzut oka kompletnie niczego nie da się znaleźć, to jednak pracownicy mają w tym całym rozgardiaszu swój własny system. Niekiedy jednak system zawodzi. W takich sytuacjach zamiast polegać na ludzkiej pamięci, lepiej zainwestować w specjalne szafki na małe części, z odpowiednią ilością pojemników, dzięki którym już nigdy nic się nie zagubi. Każda nasza uniwersalna szafa warsztatowa z pojemnikami została stworzona z myślą o uproszczonym przechowywaniu i kompaktowej oszczędności miejsca. W naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju meble o różnych wymiarach, różnej pojemności do przechowywania małych części. Zorganizuj miejsce dla najmniejszych produktów i materiałów biurowych za pomocą naszych inteligentnych produktów na małe elementy, aby łatwo znaleźć to, czego szukasz w danym momencie. Nasza szafa pozwoli zaprowadzić Państwu porządek, a także zaoszczędzić miejsce w wybranym pomieszczeniu. Wybierz jedną z wielu opcji przechowywania, aby funkcjonalnie zorganizować przestrzeń w swoim przedsiębiorstwie.

Szafki z pojemnikami

Najprostszym rozwiązaniem jest zakupienie jednej z oferowanych przez nas szaf z pojemnikami, które podzielone są na półki, a na nich znajdują się oddzielne pojemniki wykonane najczęściej z plastiku. Można w nich przechowywać wszelkie drobne elementy, śruby, wkręty, drewniane kołki, gwoździe, zakrętki, metalowe obciążniki, słowem każdą małą rzecz, która pozostawiona sama sobie od razu by się zagubiła. Praktyczna, uniwersalna szafka warsztatowa z pojemnikami na drobne części jest idealna do wydajnego i bezpiecznego przechowywania małych elementów. Pojemniki można dodatkowo samodzielnie opisać, umieszczając na ich frontowej stronie kartkę z opisem zawartości, co przydaje się w różnego rodzaju warsztatach, laboratoriach, ale również sklepach przemysłowych jak i budowlanych. Jedną z podstawowych zalet, które wyróżniają nasze szafy z pojemnikami od zwykłych szaf regałowych, jest możliwość regulacji półek. Można zmieniać ich położenie, np. wyjmując dolną półkę i tworząc na dnie miejsce na większe gabarytowo pojemniki albo pudła lub luźne przedmioty. Oprócz tego szafka na śrubki posiada drzwi zamykane na klucz, co uniemożliwia dostanie się do jej zawartości przez osoby postronne. Można jej więc używać również w innych celach, na przykład w recepcji lub poczekalni do przechowywania pozostawionych przez klientów rzeczy. Szafa ma mocną, stabilną konstrukcję, maksymalne obciążenie każdej półki wynosi 50 kg przy równomiernym rozmieszczeniu produktów, dlatego z powodzeniem może utrzymywać metalowe lub drewniane przedmioty.

Szafki na drobne części

Każda nasza warsztatowa szafka z plastikowymi pojemnikami na drobne części jest stworzona do skutecznego porządkowania gwoździ, śrub i wkrętów, części zamiennych i innych drobnych przedmiotów, które łatwo mogą się zgubić. Dzięki otwartemu frontowi zawartość jest dobrze widoczna i łatwa do zlokalizowania. Konstrukcja szafek zawiera ruchome półki, co oznacza, że można je ustawić na dowolnej wysokości, natomiast na każdej półce, w rzędach, znajdują się plastikowe pojemniki. Ilość pojemników zależy od wybranego modelu szafy. W ofercie posiadamy meble zawierające od 20 do nawet 120 pojemników, aby umożliwić skuteczną kategoryzację. Nasze szafki na drobne części wykonane są z wytrzymałej blachy stalowej malowanej proszkowo, dzięki czemu są mocne i trwałe. Natomiast plastikowe pojemniki są wykonane z polipropylenu, który jest odporny na kwasy, chemikalia i smary przemysłowe, dzięki czemu sprawdzą się w każdym, nawet w trudnym środowisku pracy. Każdy plastikowy pojemnik ma solidne uchwyty, które umożliwiają łatwe jego wyjmowanie. Dokładne rozmiary typu szerokość, wysokość, waga i ładowność, a także inne specyfikacje są podane w szczegółach każdego produktu. Każdy pojemnik ma własną etykietę z przodu, dzięki czemu porządkowanie i sortowanie są jeszcze szybsze. Nasze zamykane meble na drobne części są dostępne w różnych rozmiarach. Idealnie dopasowana szafa warsztatowa z pojemnikami do przechowywania drobnych, niewielkich przedmiotów sprawdzi się nie tylko w sklepach, hurtowniach czy warsztatach, ale i w każdym przy domowym garażu. Można je zamontować w każdym zakładzie produkcyjnym oraz chemicznym, ponieważ szafki na małe elementy od AJ Produkty wyposażone są w wytrzymałe, odporne pojemniki z polietylenu. Są odporne na działanie szkodliwych i niebezpiecznych kwasów, smarów używanych w przemyśle oraz na zdecydowaną większość chemikaliów produkcyjnych.

Szafy warsztatowe z pojemnikami

Każda nasza uniwersalna metalowa szafa warsztatowa z pojemnikami, której konstrukcja została wykonana z blachy stalowej z powłoką proszkową, gwarantuje wygodne i bezpieczne przechowywanie, gdyż drzwi szafy zostały wyposażone w zamki, zapewniające maksymalną ochronę przechowywanych w nich przedmiotów. Dzięki solidnej obudowie metalowa szafa warsztatowa z pojemnikami przystosowana jest do dużych obciążeń oraz do częstego użytkowania. Nasze meble magazynowe, dostępne w różnych wymiarach, nadają się do wymagających środowisk, takich jak warsztaty, fabryki czy magazyny. W zależności od wybranego modelu szafy, oferujemy meble warsztatowe, których każda półka może pomieścić do 100 kg, przy równomiernym rozmieszczeniu ładunku. Nasze szafy są dostarczane w komplecie z pojemnikami, których ilość zależy od wybranego wariantu. Nasze plastikowe pudełka są wykonane z polipropylenu, który wytrzymuje temperatury od -40° C do + 90° C, co oznacza, że są odporne na promieniowanie UV, a także na uderzenia. Pojemniki o różnej pojemności, mają gładkie boki i podstawę, są łatwe w utrzymaniu czystości, a także higieniczne i certyfikowane do kontaktu z żywnością. Pojemniki doskonale nadają się do przechowywania, kategoryzowania i sortowania narzędzi oraz sprzętu, a za pomocą solidnych uchwytów z łatwością można je wyciągnąć z szafy i układać w stosy w celu wygodnego przechowywania poza szafą. W ofercie posiadamy w różnych wymiarach szafy warsztatowe w całości wyposażone w pojemniki, jak również szafy częściowo wyposażone w półki dla wygodnego przechowywania narzędzi, małych przedmiotów, segregatorów, haczyki czy w szyny do zawieszenia. Niezależnie od wybranego wariantu szafy, czy to będzie model z półkami i panelem narzędziowym czy z półkami, szufladą oraz wysuwaną półką, w każdej opcji zawartość szafy umieszczona jest w jednej obudowie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem szaf warsztatowych z pojemnikami. W naszej ofercie dostępne są wytrzymałe, spawane meble w rożnych wymiarach, zawierające pojemniki o różnej pojemności, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć produkty, które będą pasować do Twojego środowiska pracy. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy w zakupie odpowiedniej szafy warsztatowej do swojego miejsca pracy, skontaktuj się z nami!