Wózki podnoszące, wózek podnośnikowy

Wózek podnośnikowy

Procesy logistyczne wywierają ogromny wpływ na ekonomikę przedsiębiorstwa, a w ostatecznym rachunku kształtują jego wynik finansowy, a także oddziałują w znacznym stopniu na sytuację finansową oraz pozycję rynkową firmy. Jest to uporządkowany łańcuch operacji związany z przepływem materiałów - transportowaniem lub magazynowaniem produktów w jakości, ilości i w czasie zgodnym z oczekiwaniami klientów. Jest to jeden z głównych aspektów działalności przedsiębiorstw w środowiskach takich jak magazyny, warsztaty, fabryki itp., gdzie udźwig palet i jego szybkość wpływa na działalność firmy. Na potrzeby tych procesów wykorzystywane są różnorodne narzędzia transportowe, systemy magazynowania oraz wszelkiego rodzaju sprzęt pomocny w załadunku i rozładunku produktów, których udźwig jest bardzo różnorodny. W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę sprzętów transportowych, takich jak wózek ręczny, wózki paletowe podnośnikowe, wózki narzędziowe podnośnikowe a nawet wózki podnośnikowe nożycowe. Są to niezastąpione produkty przemysłowe, których cena świadczy o jakości użytych materiałów, a swoje zastosowanie znajdą wszędzie tam, gdzie ciężkie, zróżnicowane ładunki pod względem parametrów takich jak: długość, wysokość, szerokość i udźwig, muszą być podniesione do określonej wysokości, a regulacja podnoszenia ich powierzchni roboczej jest łatwa w użytkowaniu. W zależności od powierzchni pomieszczenia przedsiębiorstwa, czyli od tego jaką długość, szerokość i wysokość ono posiada, wzbogacić je możemy o wózek podnośnikowy ręczny, który idealnie sprawdzi się na niewielkich przestrzeniach, wózek paletowy podnośnikowy, unoszący jednocześnie dużą ilość palet na określoną wysokość, a także wózek jezdniowy podnośnikowy, przemieszczający paletę w tracie jazdy po terenie magazynu. Wyposażenie firmy w wózki podnośnikowe, a przede wszystkim w ten uniwersalny, hydrauliczny wózek podnośnikowy, którego cena jest wprost proporcjonalna do osiągów, usprawni komunikację w Twoim przedsiębiorstwie. Hydrauliczne wózki podnośnikowe idealnie sprawdzą się jako stół roboczy, załadowczy oraz do celów transportowych firmy.

Hydrauliczny wózek podnośnikowy

Wielofunkcyjny niebieski wózek podnośnikowy nożycowy łączy w sobie cechy trzech wózków w zakresie jednej ceny: ręcznego wózka paletowego, stołu roboczego oraz wózka do podnoszenia. Dzięki temu te wózki podnośnikowe usprawniają transport i mają szerokie zastosowanie w różnego rodzaju pracach wewnątrz magazynu. Oferty marki AJ Produkty to szeroki wybór produktów, których cena zależy od wielu parametrów. Hydrauliczny wózek podnośnikowy, jako wyposażenie niezbędne w tym specjalistycznym środowisku pracy, występuje w różnych wariantach ceny i modelach. Udźwig tego produktu może wynosić od 150 kg do 1000 kg przy samej wadze produktu od 40 do 361 kg. Długość i szerokość platformy waha się od 740x450 mm do 2035x750 mm. W zależności od wybranej wersji wysokość podnoszenia wynosić może od 220 mm do 1500 mm. Łatwo dostępna dźwignia reczna, którą posiada nasz niebieski hydrauliczny wózek podnośnikowy, znajduje się w uchwycie i służy do opuszczania blatu roboczego. Przycisk nożny, który posiadają prezentowane wózki podnośnikowe, a za pomocą którego podnosi się blat roboczy jest bardzo trwały, wykonany z wysokiej jakości materiału. Trwały uchwyt i jego wysokość, za pomocą którego możliwe jest przemieszczanie wózka oraz koła skrętne zapewniają doskonałą mobilność i łatwe manewrowanie. Koła z hamulcami zapobiegają niekontrolowanemu odjeżdżaniu wózka hydraulicznego podczas załadunku i rozładunku towarów, których udźwig jest znaczny. W naszej ofercie znajdziesz wózki podnoszące ładunki związane z procesem produkcji, naprawy i pakowania. Wyposażenie Twojego przedsiębiorstwa w wózek hydrauliczny ręczny, poprawi efektywność pracy, redukując obciążenie pracowników i zmniejszając ceny ponoszone za ryzyko przeciążeń oraz urazów fizycznych. Wózki podnośnikowe mają regulowaną nogą wysokość podnoszenia, którą ustawić można zgodnie z potrzebą, w celu zapewnienia ergonomicznej pozycji pracy każdemu użytkownikowi. Wyposażenie tych urządzeń w koła skrętne ułatwia przesuwanie ich w niewielkich pomieszczeniach. W zależności od modelu wózka hydraulicznego część kół posiada hamulce, które pomagają zatrzymać wózki hydrauliczne z dostawa w konkretnym miejscu i na określoną wysokość oraz zapewniają stabilność tak ważną podczas załadunku i rozładunku. Wózki podnośnikowe umożliwiają mechanizację procesów i w znacznym stopniu usprawniają prace załadowczo -wyładowcze, dzięki czemu skracają czas potrzebny na wykonanie pracy. Hydrauliczne wózki podnośnikowe dosięgają wysokości, na które standardowe wózki paletowe z widłami nie mogą dotrzeć. Wypełniają lukę pomiędzy wózkami paletowymi a elektrycznymi wózkami widłowymi i w zupełności zastępują elektryczny wózek wysokiego podnoszenia. Towar ten użytkowany w magazynie, jako narzędzie podnoszące i transportowe, jest dogodną alternatywą dla sporadycznych operacji i obsługi klientów na wysokościach. Dzięki hydraulicznym wózkom podnośnikowym pobieranie i transportowanie towarów jest jeszcze szybsze i łatwiejsze!

Ręczny stół podnoszący

AJ Produkty w swojej ofercie posiadają również wózki podnośnikowe nieposiadające uchwytu, tak zwane stoły podnoszące. Nasz trwały produkt podnoszący bez wideł to nieoceniona pomoc w środowiskach, gdzie przeprowadza się operacje w celu podnoszenia artykułów w trakcie montażu, napraw i pakowania. Maszyny te usprawniają codzienną pracę i odciążają użytkowników podczas podnoszenia ciężkich przedmiotów. Urządzenia te wyposażone zostały w cztery koła, dzięki czemu z łatwością przewieziesz ładunki na określoną długość, których wysoka cena nie pozwala na popełnienie błędu, a których maksymalny udźwig wynosić może 350 kg, bez konieczności używania palet i wideł. Dwa koła są stałe, a dwa wyposażono w hamulce, pozwalające zatrzymać wózek skutecznie w miejscu, gdy zajdzie taka potrzeba. Jest to szczególnie ważne w trakcie załadunku i rozładunku dostawy na paletach, bez użycia wideł znajdujących się w wózkach paletowych. Regulacja wysokości z korbą, czyli podnoszenie i opuszczanie platformy, której długość wynosi 950 mm lub 1200 mm, a szerokość równa jest 600 mm lub 800 mm, jest prosta i szybka, osiągalna za pomocą wygodnej korby w zakresie od 400 do 1060 mm. Duża maksymalna wysokość podnoszenia sprawia, że można łatwo znaleźć idealną, ergonomiczną pozycję do pracy. Wózki hydrauliczne marki AJ Produkty służą zarówno do transportu, jak i podnoszenia ciężkich ładunków i przeznaczone są do efektywnego wykorzystania powierzchni magazynowej. Można ich także używać jako stołów do pracy. Dostosowane są do robót o lekkiej i średniej intensywności, zapewniając niezawodność i komfort pracy operatora oraz niskie koszty utrzymania. Posiadają ergonomiczne funkcje, aby zmaksymalizować wydajność podczas załadunku i rozładunku towarów na niskim i średnim poziomie. Zapoznaj się z produktami ze strony internetowej firmy AJ Produkty i wybierz wózek podnoszący odpowiedni dla swojego biznesu.