Wózki paletowe, paleciaki - elektryczne, ręczne, z wagą

Magazyn Airschoppen

Nasze realizacje: Oto jak stworzyliśmy nowy magazyn dla Airschoppen

Czytaj więcej

Paleciaki magazynowe i wózek paleciak jako wyposażenie nowoczesnych firm

Przestawianie palet w magazynie albo sklepie, transportowanie dostaw przez ciężarówkę, przenoszenie ogłoszenia, załadunek i rozładunek produktów, czy też dźwiganie ich między regałami i przewożenie z miejsca na miejsce to wyzwanie logistyczne, z którymi codziennie muszą mierzyć się pracownicy różnych firm. Oczywistym jest, że dla wielu firm wykonywanie tego zadania ręcznie, przy użyciu siły mięśni nawet dwóch osób i bez wykorzystania specjalistycznego urządzenia do podnoszenia, byłoby nie tylko nierozsądne, ale przede wszystkim nieefektywne i obniżałoby jakość świadczonych usług. Dlatego AJ Produkty stworzyło specjalną ofertę produktów, zawierającą nowoczesne maszyny - wózki, których nie powinno zabraknąć w żadnej z firm usługowo - handlowych, potrzebujących pomocy przy świadczeniu tego typu usług. Najpopularniejsze wózki to tak zwane wózki paleciaki, których różnorodna szerokość wideł znacznie wpływa na wyposażenie firm. Głównymi zaletami tego typu urządzenia jest to, że gwarantuje ono duże osiągi ładowania przy minimalnym zużyciu energii pracownika, jest zwrotny i nadający się do wszechstronnych zastosowań, a główny parametr - czyli paleciak cena - jest stosunkowo niski, stąd też nazywane są jako tanie paleciaki ręczne. Ich mała, ale mocna postura to dla firm całkowita gwarancja, dająca długą żywotność maszyny, co czyni te palety perfekcyjnym pomocnikiem w codziennym przeładunku dla dostawy towarów. AJ Produkty oferują dla różnego profilu firm wybór odpowiedniego urządzenia, jako wyposażenie spełniające szereg wymogów dotyczących nie tylko maksymalnego udźwigu, który wynosić może od 1000 kg do 2500 kg, długości, zasięgu oraz szerokości wideł czy też rodzaju rolki i kół, ale również częściowej lub całkowitej eliminacji użycia siły osób pracujących dla firm podczas podnoszenia czy też dostawy potrzebnych części do oczekujących nabywców. Ze względu na powyższe właściwości maszyny w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie wyposażenie dla swoich firm jakim jest wózek ręczny paletowy, jak i wózki paletowe elektryczne. AJ Produkty jako lider wśród firm, których głównym celem jest wyposażenie przedsiębiorstw w odpowiednie urządzenia i maszyny, czytając różne ogłoszenia nowoczesnych firm, zdaje sobie sprawę z tego, że wymagania i oczekiwania klientów rosną z roku na rok, a wózek paletowy sprzed sześciu lat niekoniecznie może spełniać wszystkie zadania jako wyposażenie firm w rozwijającym się świecie, w którym maszyny transportowe i ich wymiary wpływają w znacznym stopniu na jakość i prędkość świadczonych usług. Polecamy zatem wyposażenie firm w wózki widłowe z najwyższej półki - urządzenia transportowe uniwersalne i maszyny funkcjonalne, które znacznie wpłyną na elastyczny system pracy, jego jakość oraz końcową efektywność usługi firm.

Ręczny wózek paletowy dla firm stanowiący niezbędne ich wyposażenie

Podstawowym i uniwersalnym rodzajem urządzenia dla firm jest paleciak ręczny używany w większości magazynów i firm różnego typu na całym świecie. Wózki paletowe ręczne używane jako nieodzowne wyposażenie firm, używane są głównie do realizacji zadań związanych z rozładunkiem i załadunkiem jednostek transportowych oraz jako wyposażenie firm służące do przemieszczania ładunków w magazynach i halach produkcyjnych na krótkich dystansach. Są to specjalistyczne maszyny transportowe, które ze względu na wykorzystany materiał i odpowiedni dobór ogłoszenia oraz rodzaju koła i wideł, przystosować można do pracy w różnych warunkach i na różnych nawierzchniach. Dostosowane wyposażenie firm w urządzenia jakim jest wozek widlowy reczny do pracy w agresywnym środowisku, możliwe jest między innymi dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej czy ocynkowaniu powierzchni metalowych głównych elementów maszyny. Zastosowanie różnych rodzajów kół w oferowanych przez nas wózkach paletowych umożliwia dobór właściwego urządzenia do konkretnej nawierzchni firm, po jakiej ma on się poruszać z przewożonymi towarami. W przypadku transportu ładunków mniejszych wykorzystać można wózek paletowy ręczny - paleciak krótki, który pompuje się specjalnym uchwytem do pozycji transportowej. Dzięki funkcji quick lift wystarczą jedynie trzy skoki pompy do uzyskania przez ten wózek do palet odpowiedniej postawy do ruchu i manewrowania w ciasnych i wąskich przestrzeniach. Promień skrętu, jakim charakteryzuje się oferowany przez AJ Produkty wózek ręczny, wynosi od 190 stopni posiadający udźwig wózka 2500 kg do 230 stopni posiadający udźwig wózka 2200 kg z wagą samego wózka wynoszącą od 68 kg. Gumowe koła, jako darmowa wartość dodana, zapewniają nie tylko płynną i bezpieczną jazdę, ale również hamowanie. Wybór rodzaju kół wśród różnych firm jest bardzo szeroki - od kół gumowych, poprzez poliuretanowe pojedyncze i podwójne, posiadające różny kolor, do nylonowych. Każde urządzenia, przeznaczone dla firm naszych klientów, posiadają specjalne koła wspinające w przedniej części, które ułatwiają ładowanie i wyładunek palet. Koła wyposażone w pojedyncze rolki doskonale nadają się do niezbyt ciężkich ładunków na równym podłożu pracy maszyny, a koła zaopatrzone w podwójne rolki, sprawdzą się podczas transportu ciężkich ładunków na nierównych podłożach oraz na rampach i progach. Ręczne wózki paletowe są idealnymi pomocnikami nie tylko w magazynie, sklepie i samochodzie ciężarowym, ale paleciak ręczny idealnie sprawdzi się również tam, gdzie zachodzi konieczność ręcznego transportu ładunków na krótkich odcinkach - na przykład usługi kurierów oraz firm od przeprowadzki. Wózki widłowe - paleciaki ręczne, których długość wideł zależy od rodzaju usługi, a także na którą wpływa ogólne wyposażenie przedsiębiorstwa, to niezwykle trwałe i wytrzymałe urządzenia.

Elektryczne paleciaki i wózki paletowe wysokiego podnoszenia jako nieodzowne wyposażenie firm

Wózki elektryczne paletowe, sterujące automatycznie, zapewniają łatwy transport ciężkich ładunków. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie pracują kobiety, gdyż paleciaki elektryczne eliminują konieczność użycia dużej siły. Kompaktowe wymiary jaki posiada wózek elektryczny paletowy, do których należą długość, szerokość i wysokość wideł oraz różnorodne koła pomagają w manewrowaniu urządzenia oraz płynnej regulacji prędkości, co stanowi główne zalety tego rodzaju maszyny. AJ Produkty oferują wysokiej jakości, elektryczny wózek paletowy z mechanizmem nożycowym, którego waga wynosi 178 kg, a długość wideł to 1190 mm. Nasz wózek paletowy elektryczny usprawnia podnoszenie palet i innych elementów urządzenia podczas codziennych prac montażowych i transportowych firm. Elektryczne wózki paletowe wyposażone zostały w ergonomiczny uchwyt do ręcznego opuszczania, który może być wykorzystany, gdy paleciak elektryczny nie jest podłączony do sieci. Nasz elektryczny paleciak podnoszący udźwig 1000 kg, jako wyposażenie dodatkowe firm, znakomicie sprawdza się jako podnośnik paletowy oraz stół montażowy. Kompaktowy design urządzenia, jakim są wózki ept, zapewnia niski środek ciężkości i sprawia, że taki wózek masztowy i znajdująca się na nim dostawa jest łatwy do manewrowania. Te urządzenia automatycznie aktywują samoregulującą funkcję stabilizacji przy podnoszeniu powyżej 400 mm. AJ produkty oferują również ręczne urządzenia masztowe - wózek widłowy ręczny, gdzie podnoszenie uzyskuje się poprzez pompowanie sterownicą, a opuszczanie wykonywane jest dźwignią w uchwycie. Darmowa prędkość podnoszenia, którą posiada ten ręczny wózek widłowy, przy długości wideł paletowych wynoszącej 1150 mm wynosi odpowiednio: dostawa do 100 kg 28 mm/skok, dostawa powyżej 100 kg 14 mm/skok. Udźwig maszyny to 1000 kg, a maksymalna wysokość podnoszenia to 825 mm, przy wadze samej maszyny wynoszącej 110 kg.

Wózek paletowy z wagą jako niezbędne wyposażenie firm

AJ Produkty oferują również, jako dodatkowe wyposażenie firm, nowoczesne i funkcjonalne wózki paletowe z wagą do pomiaru ciężaru, posiadające dokumenty legalizacji. To rozwiązanie doskonale zastępuje tradycyjny sposób pomiaru, ponieważ od razu wiemy ile ładowana dostawa waży, a ogłoszenia wyników widoczne są na dużym, czytelnym wyświetlaczu. Waga elektroniczna z dowodem legalizacji działa z wysoką precyzją i zasilana jest zwyczajnymi bateriami. Nowoczesny paleciak z wagą, który unosi ładunki na wysokość 200 mm, posiada szerokość wynoszącą 572 mm i długość wideł równą 1160 mm. Maksymalny udźwig tego urządzenia to 2000 kg.

Paleciak akumulatorowy dla firm

AJ Produkty w swojej ofercie posiadają również urządzenia z niewielkim stertownikiem akumulatorowym do firm, których wyposażenie w te łatwe do manewrowania maszyny wzbogaca usługi w ciasnych przestrzeniach. Napęd na prąd zmienny poprawia bezpieczeństwo użytkowania urządzenia zaprojektowanego do obsługi przez pieszych operatorów. Maszyny te, których szerokość to 660 mm, wyposażono w ergonomiczną sterownicę, a pełna kontrola znajduje się w uchwycie maszyny. Ergonomiczna konstrukcja, długość wideł wynosząca 1190 mm, bezobsługowe akumulatory oraz precyzyjna praca należą do najważniejszych zalet tych wózków. AJ Produkty w swojej ofercie posiadają różne rodzaje paleciaków i wózków oraz dodatkowych akcesoriów, których pełna oferta znajduje się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych urządzeń.