Platformy transportowe, nośne

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Platformy do transportu ciężkich ładunków w firmach

Ciężkie, ogromne ładunki nie muszą być już dłużej żadnym problemem w Państwa firmie. Dzięki rozwiązaniom od AJ Produkty możliwe jest teraz szybkie, bezpieczne i bardzo praktyczne przenoszenie ciężkich palet, siników, maszyn i różnorodnych ładunków bez konieczności angażowania w ten proces wózków widłowych czy siły wielu pracowników. Wytrzymałe urządzenia transportowe takie jak platformy dostępne w naszym sklepie sprawią, że przenoszenie wielkich gabarytów okaże się o wiele łatwiejsze niż do tej pory. Różnorodna nośność - od 1000 kg przez 2500kg, 4000kg aż do 12000 kg i wyposażenie platform w zestawy mobilnych kół stalowych sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nośne i transportowe platformy

Główną część naszej oferty zajmują nowoczesne, profesjonalne i w pełni mobilne platformy transportowe, posiadające funkcjonalne koła skrętne oraz drążek sterujący. Są wykorzystywane szeroko w ciężkim przemyśle do efektywnego i szybkiego przemieszczania dużych ładunków. Każda nasza platforma transportowa występuje w kilku rodzajach oraz modelach, różniąc się nie tylko zastosowaniem i przeznaczeniem, ale głównie granicą nośności i wytrzymałości na obciążenia. Dostępne są urządzenia wyposażone w kółka stalowe oraz nylonowe. Platforma transportowa od sklepu internetowego AJ Produkty to najwyższa jakość oraz precyzja wykonania, wieloletnia gwarancja użytkowania, a także pewność, że otrzymują Państwo sprzęt najlepszej klasy. Wszystkie platformy nośne to całkowicie mobilne wózki posiadające koła-rolki, gumową matę zapobiegającą obsuwaniu się ładunku oraz wzmacniana i wytrzymała stal, która zapewnia całej konstrukcji bezsprzeczną stabilność. Są solidne, stabilne, łatwe w manewrowaniu, wytrzymując obciążenie od 1000kg do nawet 12 ton. Ponieważ platforma pokryta gumą jest wyposażona w hamulec, nie ma ryzyka, że przewożone towary ulegną uszkodzeniu poprzez zsunięcie się z niej. Wysokość naszych modeli sięga od 100 do 120 mm, a szerokość produktu ma wymiary od 230 do nawet 1400 mm w przypadku platform nastawnych.

Obrotowe platformy

Nowością wprowadzaną na rynek jest także funkcjonalna platforma obrotowa pokryta gumą, której konstrukcja pozwala na zachowywanie stabilności podczas zakrętów czy pokonywania niewielkich różnic poziomów. Została wyposażona w drążki transportowe, ułatwiające poruszanie całą konstrukcją, dzięki czemu taki wózek, platforma transportowa może sprawdzić się w różnych środowiskach świadczących usługi. Stabilność oraz wytrzymałość produktu zapewniają poliuretanowe koła oraz stalowa konstrukcja, której łączna nośność wynosi do 6000 kilogramów. Cena takiego modelu to nieco ponad czterysta złotych. Platformy obrotowe to rozwiązanie do miejsc, gdzie panują nietypowe warunki: wąskie przejścia i korytarze oraz niewielkie pomieszczenia, które w dużym stopniu zmniejszają możliwość swobodnego manewrowania. Sprawdź, jaką jeszcze ofertę przygotował dla Państwa sklep internetowy AJ Produkty, jaka jest dostępność danego sprzętu, dopasuj wymiary platform do tego, jakie świadczysz usługi i złóż zamówienie, a my zajmiemy się resztą. W razie pytań pozostajemy do usług.

Platformy z drążkiem

Klasyczna platforma transportowa nie musi być wyposażona w dźwignie transportowe - wózek platformowy działa dobrze również bez nic. Najwięcej wygody oraz komfortu zapewniają jednak nowoczesne platformy wyposażone w drążek sterowniczy oraz pchający a także kółka umieszczone w rzędach rolek. Jego ergonomiczna powierzchnia zapewnia mocny i bezpieczny uchwyt, a dzięki temu, że jest to platforma pokryta gumą, towar na nim umieszczony nie ulega samoistnemu przemieszczaniu się. Wózki tego modelu są niewielkie i kompaktowe, zajmują bardzo mało miejsca i są w stanie przewieźć ładunek do 3000kg. Jako wózek platformowy sprawdzają się zwłaszcza w magazynach, w sklepie albo hurtowniach, gdzie świadczone są też usługi sprzedażowe. Wyposażone są w cztery nośne i nieskrętne koła. Odporne na działanie większości substancji chemicznych, kwasów, zasad, farb i olejów pozwalają na bezpieczne i nieszkodliwe transportowanie np. beczek, pojemników z cieczami czy ciężkich maszyn i silników. Sklep internetowy AJ Produkty dostarczy Państwu platformę z drążkiem najlepszej jakości, łatwą w manewrowaniu, doskonałą do usługi transportowej, a przy tym w pełni mobilną i wytrzymałą. Platforma transportowa z drążkiem to model o bardzo wytrzymałej konstrukcji, który sprawdzi się zarówno w środowiskach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Dźwignia unosząca

Tam, gdzie w grę wchodzą usługi transportowe w magazynach, przydatna w wielu przypadkach może okazać się nie tylko platforma na kółkach, ale i dźwignia unosząca, która ma zastosowanie w ładunkach ściśle przylegających do podłoża. Wąska dźwignia wsuwa się pod nie bez przeszkód, unosząc je w górę i umożliwiając efektywny transport na wybrane miejsce. Jest znacznym ułatwieniem w pracy, także w zadaniach dotyczących takiej usługi jak wyładunek czy załadunek towarów. Idealnie współdziała z platformami transportowymi i nośnymi. Jej udźwig to 3 tony, dzięki czemu można ją stosować nawet do bardzo ciężkich i bardzo dużych ładunków. Jest wykonana ze wzmacnianej stali, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz ogromne przeciążenia. Dźwignia unosząca pozwala na obciążenie jej gabarytami do 3000 kilogramów - to znacznie więcej niż ma klasyczna, mała i kompaktowa platforma. Transport produktów za pomocą tego urządzenia jest o wiele łatwiejszy i nie nadwyręża pracowników. Cena dopasowana do warunków rynkowych oraz duża dostępność i ilość magazynowa takiego sprzętu czynią go bardzo atrakcyjnym w oczach klientów. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące naszych platform, jakie mają obciążenie czy są wyposażone w koła lub rolki transportowe - jesteśmy na Wasze usługi i służymy profesjonalną pomocą.