Stacja do dezynfekcji rąk

Badania naukowe pokazują, że większość zakażeń odbywa się podczas podawania rąk albo dotykania powierzchni, na których znajdują się mikroorganizmy chorobotwórcze. Z tego powodu w miejscach publicznych, w których codziennie przewija się wiele osób, warto zapewnić możliwość dezynfekcji rąk. Stacja do dezynfekcji rąk spełni tam doskonale swoje zadanie. Podniesie poziom bezpieczeństwa skupionych na określonej, większej lub mniejszej przestrzeni, osób. Stacja do dezynfekcji rąk przyda się bez wątpienia w zakładach pracy i w sklepach samoobsługowych. Tam sprawdzi się model stacji do dezynfekcji rąk z miejscem na rękawiczki jednorazowe, przydatne przy robieniu zakupów. W firmach pomocą przy zachowaniu higieny będą także inne urządzenia higieniczne, takie jak dozowniki mydła w płynie, dyspensery do papieru czy suszarki do rąk. Patogeny są zagrożeniem dla ludzi - rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów stwarza zagrożenie chorobotwórcze. Stacje do dezynfekcji rąk mogą temu zapobiec. Najlepszym rozwiązaniem jest bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk, ponieważ użytkowanie jej nie wymaga kontaktu z urządzeniem. Każde miejsce wyposażone w produkty do dezynfekcji rąk z bezdotykowym dozownikiem zwiększa bezpieczeństwo ludzi. Docenią je zarówno pracownicy, jak i klienci. Stacja do dezynfekcji rąk przyda się nie tylko w firmach i sklepach. Stacje dezynfekujące są szczególnie przydatne w szpitalach, przychodniach, gabinetach stomatologicznych i gabinetach kosmetycznych. Sprawdzą się w instytucjach kulturalnych, na przykład kinach i teatrach. Stacje do dezynfekcji rąk są niezbędne na uczelniach, w szkołach i przedszkolach. Nawet małe dzieci warto uczyć, jak skutecznie zdezynfekować dłonie. Stacje do dezynfekcji rąk, oczywiście w połączeniu z dobrej jakości, skutecznym środkiem dezynfekującym, ograniczą do minimum ilość bakterii i wirusów na naszych dłoniach. Ogranicz ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń dzięki stacji dezynfekcji rąk!

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk jest najlepszym rozwiązaniem w miejscach publicznych. Stacje z bezdotykowym dozownikiem zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i sterylność. Użytkownik nie musi używać żadnych wajch ani przycisków, czyli nie musi dotykać miejsc używanych wcześniej przez wiele osób. Wystarczy podsunięcie dłoni pod czujnik urządzenia - to spowoduje aplikację substancji dezynfekującej w optymalnej ilości. Wszystko odbywa się bez fizycznego kontaktu z urządzeniem, czyli w sposób najbardziej higieniczny. Dzięki temu ryzyko przeniesienia patogenów z urządzenia spada praktycznie do minimum. Docenią to na pewno klienci czy przechodnie w szczególnie uczęszczanych miejscach, takich jak pasaże handlowe czy dworce. Dozownik wyposażony w odpowiedni środek dezynfekujący, usuwa bakterie, grzyby i wirusy. Bezdotykowa stacja wypuszcza odmierzoną ilość substancji wystarczającą do skutecznej dezynfekcji rąk. Dzięki temu środek dezynfekujący się nie marnuje i nie trzeba tak często uzupełniać zbiornika. Wybierając środek dezynfekujący warto zdecydować się na preparat testowany dermatologicznie, najlepiej o neutralnym pH, który w swoim składzie zawiera minimum 60-70% alkoholu. Warto postawić na preparaty, które nadają się również do skóry wrażliwej i pozostawiają po dezynfekcji rąk ładny, delikatny zapach. Dostępne na rynku preparaty mogą mieć właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze lub grzybobójcze, dostępne są jednak także preparaty o szerokim spektrum działania, które będą skutecznie zwalczały te trzy typy patogenów. Płyn do odkażania powinien być łatwy w aplikacji i nie powinien wymagać spłukiwania, ponieważ najczęściej jest używany w miejscach, gdzie nie ma takiej możliwości. Dobrze, jeżeli zawiera w swoim składzie substancje łagodzące, takie jak aloes, pantenol czy gliceryna, które pielęgnują dłonie poddane działaniu środka odkażającego. Obecnie dostępnych jest wiele tego typu produktów od różnych producentów.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk zapewnia pracownikom i klientom możliwość zachowania higieny w sytuacji, kiedy nie można umyć rąk pod bieżącą wodą, co zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. AJ Produkty oferuje praktyczny podłogowy dozownik do dezynfekcji rąk z czujnikiem podczerwieni, który automatycznie dozuje dawkę żelu do rąk po umieszczeniu pod nim dłoni. Dozownik wyposażono w blokadę, widoczny zbiornik płynu i wskaźnik informujący o niskim naładowaniu baterii. Stojący podłogowy dozownik to doskonałe rozwiązanie do wielu środowisk. Jest lekki, zatem można go łatwo przenieść w wybrane miejsce. Warto umieścić produkt w miejscach o dużym natężeniu ruchu, na przykład w biurze, w magazynie, w stołówce lub tam, gdzie kilka osób korzysta z tych samych narzędzi. Dozownik żelu do dezynfekcji skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji i dba o higienę dzięki możliwości bezdotykowego użytkowania. Urządzenie jest wyposażone w czujnik podczerwieni, który automatycznie dozuje dawkę środka dezynfekującego po umieszczeniu pod nim dłoni. Taca ociekowa zapobiega rozprzestrzenianiu się wycieków z dozownika, a praktyczny uchwyt w tylnej części zapewnia wygodne przenoszenie dyspensera. Cechuje go stabilność i estetyczny wygląd.

Doskonałym rozwiązaniem do wielu środowisk może być dozownik stołowy. Można go ustawić na przykład na ladzie recepcyjnej albo na stołach w stołówce firmowej. Stacja z bezdotykowym dozownikiem z czujnikiem podczerwieni automatycznie dozuje dawkę żelu do rąk po umieszczeniu pod nim dłoni. Dozownik wyposażono w blokadę, widoczny zbiornik płynu, wskaźnik niskiego naładowania baterii i tacę ociekową. Obsługa stacji do dezynfekcji rąk podczas wymiany płynu odkażającego nie jest skomplikowana. Dzięki produktom z bezdotykowym dozownikiem odkażanie odbywa się szybko i skutecznie. Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk powoli się obowiązkowym wyposażeniem miejsc publicznych i zakładów pracy. Wolnostojące stacje do dezynfekcji rąk nie zajmują wiele miejsca, mają estetyczny wygląd, są komfortowe w użytkowaniu i trudno nie docenić ich właściwości prozdrowotnych.

AJ Produkty oferuje stacje dezynfekujące z bezdotykowym dozownikiem, higieniczne i bezpieczne. Bez trudu można umieścić je w dowolnym miejscu, zapewniając funkcjonalne narzędzie do odkażania dla pracowników i klientów lub dla dzieci i młodzieży w szkołach i przedszkolach. Automatyczna stacja do dezynfekcji rąk ograniczy rozprzestrzenianie się bakterii, wirusów i grzybów do minimum. Stacje do dezynfekcji rąk stały się szczególnie przydatne w okresach zwiększonych zachorowań, jednak z ich użytkowania nie warto rezygnować przez cały rok. Każdego roku w okresie jesienno-zimowym nasilają się różnego typu infekcje bakteryjne i wirusowe, które można ograniczyć w prosty sposób - często myjąc i dezynfekując ręce. Stacje dezynfekujące są naszym sprzymierzeńcem w walce z chorobami zakaźnymi. Oferujemy również inne produkty związane z ochroną zdrowia, takie jak sterylny płyn do przemywania oczu, szczególnie przydatny w środowiskach o dużym zapyleniu, zakładach obróbki drewna lub firmach chemicznych, wodoodporne plastry i opatrunki czy chusteczki antyseptyczne w praktycznym dyspenserze, idealne do przemywania otarć, skaleczeń i innych niegroźnych ran. W naszym asortymencie znajduje się ścienny panel pierwszej pomocy. Zawiera opatrunek na oparzenia, opaski i kompresy uciskowe, plastry, chusteczki antyseptyczne i zestaw ochrony osobistej. Mamy także antywłamaniowe szafki medyczne wyposażone w zamek mechaniczny z kluczem lub elektroniczny zamek szyfrowy. Drzwi otwierają się ku dołowi, tworząc tymczasową powierzchnię roboczą. Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych produktów. W przypadku wątpliwości przy wyborze sprzętu skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Pomożemy w dokonaniu zakupów jak najlepiej dostosowanych do potrzeb.