Lustra gwarantem bezpieczeństwa firmy i pracowników

Rola, jaką odgrywają lustra, dla wielu osób sprowadza się głównie do domowego, osobistego użytku. Ale lustra sklepowe oraz lustro magazynowe okazują się niezwykle przydatne także w sferze przemysłowej, biznesowej i firmowej. W wielu sklepach, fabrykach a nawet na biurowych korytarzach lustra przemysłowe i lustra magazynowe mają duże zastosowanie i są wręcz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania danej firmy. Dlaczego? To proste: lustra magazynowe znacznie poszerzają pole widzenia, dzięki czemu z jednego miejsca można obserwować o wiele większą powierzchnię przestrzeni magazynowych. Lustro magazynowe znacznie poprawia więc nie tylko komfort pracy, ale również bezpieczeństwo pracowników jadących na wózkach widłowych itp. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty luster sklepowych, których cena z pewnością spełni Państwa oczekiwania. W razie pytań o lustro magazynowe, sklepowe, obserwacyjne itp. pozostajemy do usług.

Lustra do sklepu i magazynu

Dostępne w ofercie AJ Produkty półkuliste lustra sklepowe oraz stworzone z myślą o niewielkich przestrzeniach lustro wypukłe to idealna propozycja dla właścicieli małych i średnich sklepów, którzy chcą zapewnić sobie i swoim pracownikom jak najlepszy kąt widzenia i najlepsze pole obserwacyjne. Lustra obserwacyjne do sklepów umożliwiają większą kontrolę nad tym, co się dzieje w sklepie. Pomagają też w dyskretnej obserwacji klientów w sklepach nawet na dużych powierzchniach handlowych. Odpowiednio ustawione lustra sklepowe i lustra magazynowe w doskonały sposób pokazują stojącemu za ladą sprzedawcy to, co się dzieje w alejce, której ze swojego stanowiska nie mógłby normalnie dostrzec. Zawieszone u sufitu lub na specjalnym stojaku antykradzieżowe lustra magazynowe to doskonała ochrona przed potencjalnymi złodziejami i równie dobry straszak na delikwentów, którzy chcieliby coś wynieść bez płacenia. Dodatkowo lustra magazynowe umożliwiają też stałą obserwację niedostępnych przestrzeni w sklepie, co przydaje się nie tylko do wykrywania kradzieży, ale również ewentualnych uszkodzeń produktów. Lustro sklepowe to świetne rozwiązanie szczególnie w tych typach magazynów, hurtowniach i sklepach, w których nie ma kamer oraz w małych osiedlowych sklepikach. Dobrze ulokowane lustra sklepowe to też pomoc dla sprzedawców, którzy mogą szybko zareagować widząc na przykład niezdecydowanego klienta. Oferowane u nas nietłukące się lustra magazynowe wykonane są z solidnych i bezpiecznych materiałów.

Lustro wypukłe - z regulacją ramienia

Ofertę sklepu internetowego AJ Produkty obejmującą lustro magazynowe, obserwacyjne, lustra sklepowe czy antykradzieżowe wyróżnia nie tylko doskonała cena w stosunku do jakości, ale też bogactwo dostępnych modeli. Na szczególną uwagę zasługuje lustro sklepowe wypukłe oraz lustro magazynowe z regulowanym ramieniem, które świetnie sprawdzają się w warunkach sklepowych, w tym dużych marketach. Gwarantują one bardzo duży, szeroki kąt widzenia. W szczególności wypukłe lustro sklepowe pozwala na obserwację w granicach pełnych 360 stopni, co nie tylko podnosi poziom bezpieczeństwa, ale i oferowanych usług, ponieważ pracownik zawsze może zauważyć klienta potrzebującego pomocy. Lustro magazynowe z regulacją ramienia czy lustro sklepowe o wypukłej powierzchni najlepiej montować w miejscach odsłoniętych - na sufitach lub na ścianach, ponieważ tylko wtedy każda strona lustra będzie odbijała właściwy kąt widzenia. Lustro wypukłe z akrylu występuje w naszej ofercie w różnych wariantach. To specyficzne lustra sklepowe o średnicy 600, 800, 1000 i 1250 mm i strefą widzenia od 20 do nawet 60 metrów. Dzięki temu doskonale spełniają swoje antykradzieżowe zadanie w sklepowych warunkach oraz w dużych marketach. W przeciwieństwie do innych modeli luster produkcyjnych te nie są otoczone widoczną ramą.

Lustra drogowe

Nasze lustra sklepowe to nie jedyna ciekawa część oferty kierowanej do przedsiębiorców. Posiadamy też specjalistyczne lustro wypukłe, które można wykorzystać do poprawienia bezpieczeństwa na drogach jeżdżących wózków i maszyn transportowych: zarówno tych wewnętrznych na terenie firmowego budynku, składu albo magazynu, jak i w warunkach zewnętrznych. Lustra przemysłowe i lustra drogowe idealnie sprawdzą się chociażby na firmowych parkingach, placach wyładowczych i załadowczych czy drogach dojazdowych i wyjazdowych z firmy. W znacznym stopniu ułatwiają poruszanie się po takim terenie i dają kierowcą lepszą kontrolę nad torem jazdy. Tak jak i lustro sklepowe od AJ Produkty lustro drogowe cechuje ogromna wytrzymałość na zróżnicowane warunki pogodowe, w tym na skrajnie wysokie lub niskie temperatury. Wykonane z akrylu modele naszych luster poprawiają bezpieczeństwo pracowników, maszyn i używanych pojazdów do transportu. Są nietłukące i doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach. Biało-czerwona rama ostrzegawcza sprawia z kolei, że są widoczne nawet z dużych odległości i odległych alejek. Lustra tego typu tak samo jak lustra sklepowe mogą być montowane na ścianach budynku lub specjalnie przygotowanych słupach, a mobilne uchwyty pozwalają ustawić je w najlepszej pozycji. Zarówno samo lustro magazynowe, drogowe, przemysłowe czy lustro sklepowe, jak i ich obudowa są wykonane z mocnych i trwałych materiałów, odpornych na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Lustro wypukłe mimo swoich parametrów oraz specyficznej konstrukcji - powierzchnia odbijająca wystawiona jest na zewnątrz - zachowuje wszystkie właściwości ochronne. To dzięki nim lustro wypukłe nie jest narażone na zbicie, zniszczenie czy uszkodzenie nawet w przypadku mocniejszych uderzeń.

Kąty widzenia luster

Dostępne u nas lustra sklepowe, w tym ich odmiany jak lustro magazynowe, cechują się zróżnicowanymi kątami obserwacji, jaką ma lustrzana strona. Warto je dostosować do zapotrzebowania w danym przedsiębiorstwie, ponieważ nie każde lustro magazynowe o kącie 360 stopni sprawdzi się w podziemnym parkingu i nie każde lustra sklepowe pasują do większych i otwartych przestrzeni. Antykradzieżowe lustro magazynowe powinno mieć jak największy kąt - aby każda jego strona pokazywała, co sieje się w sklepie. Można również wyposażyć się w wypukłe lustro magazynowe o kącie 180 stopni, które daje nieco mniejsze możliwości, ale świetnie pasuje na ścianę.