Barierki drogowe i zapory – betonowe i stalowe

Sklep internetowy AJ Produkty posiada szeroką gamę produktów z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, wygradzania miejsc prowadzonych robót, wydzielania i oddzielania pasa drogowego dla samochodów od ruchu pieszego, wyznaczania stref za pomocą separatorów. Do najważniejszych elementów tej części oferty należą wszelkiego rodzaju ochronne barierki drogowe – w tym ochronne bariery betonowe – oraz stalowe bariery ochronne odgradzające, czy słupki drogowe. Zapory betonowe drogowe dostępne są w kilku różnych kształtach i oznaczeniach ostrzegawczych. Betonowe bariery drogowe wykorzystywane są do blokady drogi lub jako podstawowa ochrona przed zderzeniem w ruchu ulicznym. Zapory betonowe można w łatwy sposób transportować – w zależności od rodzaju - na wózkach widłowych lub paletach EURO. Mobilna betonowa bariera drogowa sprawdza się podczas organizacji wszelkiego rodzaju imprez, gdy trzeba zadbać o bezpieczeństwo na wskazanym obszarze. Do barier betonowych dostępne są także specjalne, galwanizowane słupki. Innym rodzajem ochronnych barier drogowych są często spotykane stalowe bariery drogowe w kolorze żółto-czarnym, idealne do użytku nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz – na parkingach podziemnych, jako ochrona maszyn czy konstrukcji. Posiadamy także stalowe słupki ochronne stosowane najczęściej do ograniczania przejazdu różnego rodzaju pojazdom, lecz bez torowania ruchu pieszego. Stosuje się je także jako słupki parkingowe. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o kolejne drogowe bariery. Niedługo dołączą do niej także składane zapory drogowe plastikowe.

Odbojniki parkingowe, zapory wjazdowe i barierki

AJ Produkty to lider w polskiej branży wyposażenia biur, firm, magazynów i przemysłu – dlatego wiele firm zaopatruje się u nas w elementy podnoszące bezpieczeństwo korzystania z parkingów (np. firmowych). Najczęściej kupowanymi produktami z tej kategorii są odbojniki parkingowe, ograniczniki i separatory parkingowe. Odbojniki parkingowe i zapory dostępne są w różnych kształtach i wielkościach. Cena oferowanych produktów jest bardzo konkurencyjna.

Ochrona przed najechaniem i kolizjami: słupki i barierki drogowe

Zewnętrzne place firmowe, parkingi, place załadunkowe i wyładunkowe a nawet zwykłe drogi dojazdowe do budynków firmowych, obiektów albo place manewrowe przy halach magazynowych i produkcyjnych to miejsca, w których równie łatwo o kolizję, jak na drogach państwowych. Mimo to wciąż w wielu firmach problem odpowiedniego oznakowania oraz zabezpieczenia takich miejsc traktuje się bardzo po macoszemu. AJ Produkty pozwala to zmienić, oferując profesjonalne słupki ochronne, barierki, słupki ochronne, zapory parkingowe, separatory, ograniczniki parkingowe i drogowe.

Słupki parkingowe i pachołki

Parkingowe lub drogowe słupki ochronne służące do ustawiania na drogach lub parkingach to najlepsze zabezpieczenie przed przypadkowymi kolizjami i najechaniami, o które bardzo łatwo szczególnie w dużych samochodach dostawczych lub ciężarowych. Zapory i słupki drogowe od AJ Produkty to gwarancja najlepszego zabezpieczenia przed uszkodzeniem dla stojących maszyn, samochodów, narzędzi przemysłowych oraz regałów i palet znajdujących się w pomieszczeniach. Jaskrawy kolor odbojnika parkingowego lub zapory widoczny jest z daleka i doskonale ostrzega o zachowaniu szczególnej ostrożności. Oferowane u nas pachołki drogowe świetnie sprawdzają się więc nie tylko na jezdniach i parkingach, ale również we wnętrzach budynków, tworząc skuteczną i bardzo praktyczną ochronę oraz wyznaczając w razie konieczności optymalne trasy dla poruszających się wózków widłowych.

Barierki drogowe

Posiadamy również niezwykle szeroki wachlarz różnego rodzaju barier ochronnych oraz odgradzających. W ofercie mamy bariery drogowe wykonane z betonu lub stali, galwanizowane, malowane na jasne i widoczne kolory wraz ze znakami ostrzegawczymi. Wykonane z antykolizyjnego surowca są idealną ochroną stosowaną zarówno w warunkach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Bariery betonowe stawiane są bezpośrednio na dowolnym podłożu; metalowe w większości przypadków wymagają dodatkowego montażu w postaci śrub wkręcanych w podłogę. Różna wysokość, różna konstrukcja i różny charakter naszych barier sprawia, że ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone.