Słupki z taśmą i bariery odgradzające

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Słupki i bariery odgradzające

Każdy przedsiębiorca dba o to, aby w jego firmie był ład i porządek, jednak jeśli przez recepcję czy poczekalnię przewija się bardzo dużo osób, to niezwykle łatwo o niemałe zamieszanie. Jedni nie widzą gdzie iść, drudzy są ciekawi i chcą sobie pooglądać jak owo miejsce wygląda. W takiej sytuacji rewelacyjnie sprawdzą się słupki i bariery odgradzające, których oferta w AJ Produkty jest bardzo bogata. Posiadamy słupki odgradzające ze sznurem, które pomogą zapanować nad chaosem nawet w najbardziej obleganych miejscach jak kasy biletowe, stadiony, lotniska itp. Dostępna jest także wysoce funkcjonalna taśma wygrodzeniowa o długości do 9000 mm i przeznaczona do montażu ściennego.

Słupki odgradzające z taśmą

Nowoczesny, lekki i przenośny słupek odgradzający z taśmą to jedno z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych do regulowania przestrzeni w poczekalniach czy recepcjach. Budowa tego rodzaju systemu wygrodzeniowego daje nam możliwość utworzenia wygrodzenia czasowego lub przykręcenia go na stałe do podłoża na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Taśmowe wygrodzeniowe słupki to całkowita swoboda stosowania i pełen uniwersalizm - pasują do małych i dużych przestrzeni, tworząc ciągi piesze z wyraźnie zaznaczoną drogą i kierunkiem poruszania się. Konstrukcja słupka odgradzającego z taśmą pozwala nam na łączenie dowolnej ich liczby ze sobą lub mocowanie taśmy do uchwytu ściennego. Wybór obudowy (czarnej lub stalowej) oraz koloru taśmy (czerwona lub czarna) pozwoli nam dopasować wygląd wygrodzenia do wystroju recepcji czy nawet sytuacji, w których zostanie ono użyte. Sklep internetowy AJ Produkty jako producent słupków odgradzających oferuje słupki z taśmą, wykonane ze stali nierdzewnej. Taśma w takich modelach automatycznie zwija się, gdy zostanie rozłączona, co zapewnia nam komfort i wygodę i idealnie sprawdza się w recepcjach czy poczekalniach. Słupki z taśmą odgradzającą można przenosić z miejsca na miejsce wedle aktualnego zapotrzebowania. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko niska cena w stosunku do świetnej jakości, ale i możliwość tworzenia z taśm korytarzy i wyznaczanie stref przejścia łącząc kilka słupków z taśmami ze sobą. Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz - nasz tel i dane adresowe dostępne są na stronie.

Taśmy odgradzające zwijane

Jeśli nie dysponujemy miejscem na ustawienie słupków z taśmami, idealnym rozwiązaniem jest sama taśma odgradzająca zwijana. Sklep internetowy AJ Produkty oferuje doskonałej jakości taśmy wygradzające w zwykłej obudowie plastikowej lub bardziej eleganckiej – stalowej, która sprawdzi się podczas ważnych wizyt. Dostępne są one w różnej długości i szerokości od 1500 do 9000 mm. Dzięki jej zastosowaniu z różnymi pachołkami i słupkami możemy wygrodzić dany obszar czy zamknąć jakieś przejście. Możliwość montażu taśmy bezpośrednio na ścianie pozwala nam zaoszczędzić przestrzeń nie rezygnując z komfortu samoczynnego zwijania taśmy i bezpieczeństwa komunikacyjnego potrzebnego w poczekalni czy recepcji. Rozwiązanie to jest o tyle wygodniejsze niż słupek wygrodzeniowy, że taśma chowa się w całości do zwijarki i w jednej chwili odblokowujemy dane przejście nie musząc niczego przenosić ani przestawiać. Coraz częściej stosuje się takie taśmy w sklepach oraz marketach, aby zablokować dostęp do kas albo przekierować ruch klientów do określonej części sprzedażowej. Niekiedy dla ułatwienia personelowi pracy stosowane są rozwiązania łączone, czyli słupki z taśmą oraz same taśmy zwijane wykorzystywane jednocześnie. Takie dwa elementy stosowane razem pozwalają na tworzenie nawet bardzo skomplikowanych dróg poruszania się, wyłączania z ruchu określonych obszarów pomieszczenia i rozładowywanie tłumu czekającego na wejście lub zakup przy kasie.

Linki odgradzające

Sklep internetowy AJ Produkty posiada w swojej ofercie również linki odgradzające, które spełnią swoją rolę na lotniskach, dworcach, przy kasach biletowych, wejściach stadionowych, recepcjach i poczekalniach. Przyłączenie jej do słupka z taśmą, który nie posiada sam wbudowanej taśmy zwijanej, pozwoli na wygrodzenie danego obszaru w sposób bardzo elegancki wtedy, gdy odwiedzi nas jakiś ważny kontrahent. To popularne rozwiązanie w miejscach takich jak galerie sztuki, kina oraz oczywiście muzea, gdzie linki chronią przed nieuprawnionym dostępem do rozstawionych w budynku dzieł. Mobilność i brak systemu zwijania pozwala nam na szybki montaż takiego wygrodzenia, gdy będzie taka potrzeba w niemal dowolnym miejscu. Odczepienie linki zajmuje dosłownie sekundę dzięki prostemu montażowi zaczepów. System ten jest równie skuteczny, elegancki i wygodny, jednak słupki z taśmami zwijanymi są obecnie bardziej popularne z powodu łatwiejszej i bardziej intuicyjnej obsługi. Zamiennie można stosować również pachołki odgradzające z linkami albo gotowy słupek z taśmą samozwijającą, wykonane z mocnej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Masz pytania dotyczące konkretnego słupka, taśmy albo pachołka? Nasz tel jest do Twojej dyspozycji, a pracownicy odpowiedzą na każde z pytań, zarówno dotyczących jakości naszych produktów, jak i detali takich jak cena, kolor czy dostawa.

Znaki i akcesoria dodatkowe

Ustawienie słupków odgradzających oraz połączenie ich taśmami i linkami powinno być uzupełnione o odpowiednie znaki informacyjne. Sam słupek odgradzający nie wskazuje bowiem kierunku kolejki, miejsca ustawiania się klientów czy nawet celu tworzenia takiego systemu poruszania się. Aby słupki odgradzające z taśmą pełniły swoją rolę jak najlepiej, warto dokupić do nich specjalne uchwyty na tablice znakowe, w których umieszczone będą np. informacje dla gości, klientów i oczekujących. W ofercie sklepu internetowego AJ Produkty posiadamy uchwyty z tworzywa sztucznego montowane bezpośrednio do pachołów lub słupków. Wyposażone w przezrocza pozwalają na umieszczenie w środku kartek formalny maksymalnie A4, co zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Mamy dwa modele kolorystyczne, biały oraz czarny.