Uchwyty narzędziowe, haczyki narzędziowe

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Uchwyty i haki do paneli narzędziowych

Niezwykle istotne w każdym, nawet najmniejszym warsztacie jest zagospodarowanie przestrzeni na ścianach. Skutecznym rozwiązaniem jest zamontowanie ściennych paneli narzędziowych. O przydatności paneli dostępnych w ofercie marki AJ Produkty nie trzeba przekonywać nikogo, kto kiedykolwiek miał z nimi styczność. Wygoda użytkowania, łatwy dostęp do narzędzi i akcesoriów, brak konieczności szukania odpowiedniego śrubokręta czy młotka w torbie narzędziowej, które w znacznym stopniu wpływają na czas wykonywanej pracy sprawiają, że panel na narzędzia jest niezbędnym elementem wyposażenia większości warsztatów, magazynów i specjalistycznych sklepów. Jednak ich pełne zastosowanie możliwe jest wyłącznie wtedy, gdy wyposażone są w specjalne uchwyty narzędziowe i haczyki na narzędzia, służące do bezpośredniego podtrzymywania przechowywanych na panelach materiałów. Nasz sklep posiada w swoim asortymencie różnorodne akcesoria, które wspomagają przechowywanie, organizację i porządek w miejscu pracy.

Uchwyty na narzędzia warsztatowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów, jakimi są specjalne uchwyty do narzędzi warsztatowych, dzięki którym przechowywanie i układanie dużej ilości przyrządów jest bardzo proste. To właśnie te produkty sprawiają, że narzędzia pozostają na swoim miejscu, nie przemieszczają się samoistnie i nie spadają z panelu w najmniej oczekiwanych momentach. Wszystkie uchwyty narzędziowe posiadają łatwe i szybkie mocowanie do perforacji na powierzchni panela narzędziowego, co ułatwia przekładanie tych produktów w inne miejsce. Nasz sklep posiada różnego rodzaju uchwyty do tablicy narzędziowej. Pierwszym z nich jest poręczny uchwyt na wkrętaki i narzędzia o podobnym kształcie, który w zależności od wybranego modelu posiada miejsce na 6 lub 7 śrubokrętów różnych rozmiarów, zapewniając ich dobry przegląd i dostęp do narzędzi w trakcie pracy. Kolejnym rodzajem produktu jest uchwyt, zapewniający praktyczne i łatwo dostępne przechowywanie bitów lub wierteł oraz przedmiotów o podobnym kształcie na panelu narzędziowym. Posiadanie takich akcesoriów jak uchwyty warsztatowe sprawia, że potrzebne elementy są zawsze pod ręką. Organizacja warsztatu krawieckiego również może zostać wzbogacona o panel narzędziowy, na którym wieszając oferowany przez AJ Produkty uchwyt do materiałów nawiniętych na szpule, takich jak tekstylia lub sznurki, zapewni odpowiedni porządek i dostęp do posiadanych produktów. Uchwyty te są wytrzymałe i mogą być stosowane do zawieszania odzieży i kabli. Następnym uchwytem z naszej oferty jest uchwyt na kubek bądź uchwyt na butelkę, który ze względu na swój uniwersalizm idealnie nada się do przechowywania okrągłych materiałów i puszek. Uchwyty narzędziowe na butelkę posiadają średnicę 80 mm, a na kubek 90 mm i wysokość 22 mm, dzięki czemu pomieści on także małe narzędzia, części i inne niewielkie przedmioty. Uchwyty narzędziowe wśród swojej gamy produktów zawierają również uchwyty na klucze warsztatowe i łamane. Zawartość tego uchwytu umożliwia praktyczne przechowywanie kluczy imbusowych i podobnych narzędzi w ilości 10 sztuk, a kluczy łamanych w ilości 6 sztuk, bezpośrednio na panelu narzędziowym. Również pilniki i inne podobne narzędzia mogą być przechowywane na tym praktycznym, łatwo-dostępnym uchwycie do pilników, montowanym bezpośrednio do panela narzędziowego. Te uchwyty narzędziowe posiadają miejsce na sześć pilników, które można zamontować na krótkich bokach, co stanowi najbardziej wydajne wykorzystanie przestrzeni roboczej. W sprzedaży dostępny jest również uchwyt, zapewniający łatwe odkładanie i przechowywanie gniazd elektrycznych i podobnych narzędzi na panelu narzędziowym. Uchwyt posiada miejsce na 10 sztuk gniazd, i równie dobrze służyć może do składowania dowolnych narzędzi, które są niezbędne do codziennej pracy na stanowisku warsztatowym.

Zestawy haczyków narzędziowych

Oferta AJ Produkty to naprawdę ogromny i bardzo zróżnicowany wybór haków dostępnych zarówno pojedynczo, jak i w gotowych zestawach. Posiadamy między innymi haki pojedyncze, haki podwójne oraz potrójne haki do paneli narzędziowych, zadarte lub proste, wiszące, pierścieniowe i łukowe, rurowe, haki obejmujące, haki na klucze oraz specjalne haczyki do szafek w różnych wariantach, zapewniające maksymalną stabilność przechowywanych narzędzi. Haki narzędziowe pozwalają utrzymać akcesoria w jednej pozycji, a dzięki regulowanemu systemowi montażu mogą zostać zainstalowane w każdym możliwym miejscu, jakie posiadają panele narzędziowe . Ich montaż jest banalnie prosty, nie wymaga ani siły, ani specjalistycznej wiedzy. Niektóre produkty sprzedawane są jako haki pojedyncze, wśród których znajdziemy haki okrągłe o wielu zastosowaniach, odpowiednie do zawieszenia puszek olejowych lub elektronarzędzi, lub jako komplet zawierający 5 szt. Również hak na klucze oczkowe nabyć można w pojedynczej ilości wybierając dostosowany do naszych potrzeb artykuł mieszczący od 6 do 12 kluczy oczkowych. Mogą Państwo również zakupić gotowy zestaw produktów, jakimi są haczyki do szafy narzędziowej ściennej, które wyposażone są w materiały różnego typu. Zestawy liczą od kilkunastu do kilkudziesięciu sztuk i zawierają najczęściej mix haczyków prostych, klamrowych, zadartych, podwójnych oraz obejmujących. To idealne rozwiązanie do warsztatów, w których w zupełności wystarczają uniwersalne haczyki do równie uniwersalnych narzędzi. W przypadku zapotrzebowania na bardziej specjalistyczny sprzęt o wiele lepszą opcją jest dokupowanie produktów, jakimi są różnorodne haki do szafek narzędziowych, pojedynczo.

Listwy do paneli narzędziowych

Małe akcesoria do pracy można w praktyczny i łatwo dostępny sposób umieścić bezpośrednio na panelu narzędziowym dzięki dokupionym pojemnikom. Pojemniki zawieszone na listwie zapewniają doskonały przegląd i dojście do zawartości, dzięki czemu łatwo odnajdziesz te elementy, które są niezbędne do wykonywanej pracy w warsztacie, magazynie i na linii produkcyjnej. Nasze uchwyty z pojemnikami doskonale sprawdzą się do przechowywania gwoździ, nakrętek i innych niewielkich komponentów niezbędnych podczas codziennej pracy. Oferowana listwa nadaje się do użytku z naszymi pojemnikami nawet na najmniejsze części, które wykonano z trwałego polipropylenu. Pojemniki te są odporne na kwasy, oleje maszynowe oraz większość chemikaliów. Można je użytkować w temperaturach od -40°C do + 90˚C. AJ Produkty oferują również praktyczną listwę z sześcioma przegrodami, która zapewnia łatwo-dostępne przechowywanie małych przedmiotów. Listwa ta jest idealna na długopisy, śruby, linijki i inne drobne elementy, które potrzebne są podczas pracy. Innym typem listwy do paneli narzędziowych, oszczędzającym czas i miejsce, jest listwa z 5 klamrami, która w idealny sposób uporządkuje śrubokręty i inne małe narzędzia ręczne. W ofercie marki AJ Produkty zakupić można również pojedyncze klamry zatrzaskowe, które szybko przewiesić można na inne miejsce panelu.

Akcesoria dodatkowe

Sklep AJ Produkty oferuje także szeroki wachlarz dodatkowych akcesoriów, takich jak zaciski na dokumenty, kosze druciane, hak na wężyki i kable, czy też półki idealne do wygodnego przechowywania niewielkich przedmiotów w warsztacie, garażu i magazynie. Polecamy także praktyczną półkę z pięcioma przegrodami, które stanowią doskonałe miejsce na pisaki, śruby, rolki taśmy, linijki i inne niewielkie przedmioty, które muszą być zawsze pod reką. Ogromne zróżnicowanie w ofercie marki AJ Produkty sprawia, że wypełnienie panelu narzędziowego hakami, uchwytami i innymi akcesoriami jest niezwykle proste. Każdy panel można spersonalizować i dopasować do własnych wymagać i oczekiwań, montując jedynie te uchwyty i haki, które są potrzebne i faktycznie sprawdzą się w Państwa warsztacie lub zakładzie produkcyjnym.