Schodki składane

Stołki schodkowe służą do łatwego i bezpiecznego dostępu do położonych na stosunkowo niedużych wysokościach obiektów. Schodki składane mają zapewnić bezpieczną pracę osobom, które muszą sięgać do wysoko umieszczonych półek w sklepach, biurach, magazynach, aptekach, bibliotekach czy w zakładach produkcyjnych. Schody składane przydadzą się także w domu, na przykład jeśli mamy, na przykład w garderobie, zabudowane pod sufit szafy albo inne szafki umieszczone pod sufitem. Wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie możesz dostać się do wysokich półek, możesz wykorzystać schodki składane, a po użyciu złożyć je, schować w szafie albo ustawić za drzwiami. Schodki najczęściej wykonane są z błyszczącego aluminium, które jest lekkie, ale jednocześnie trwałe. Przy wchodzeniu i schodzeniu na podest schodków aluminiowych nie musisz martwić się, że nagle się złożą, ponieważ mają zabezpieczenia zapobiegające takim sytuacjom. Aluminiowe schodki składane są więc estetyczne, solidne oraz trwałe, dlatego posłużą w niezmienionym stanie przez długie lata.

Wiemy już, że schodki składane nadają się do zastosowania domowego i profesjonalnego. Urazy w miejscu pracy są powszechne, a praca nawet na niewielkiej wysokości wiąże się zawsze ze szczególnym ryzykiem. Podczas sprzątania lub uzyskiwania dostępu do wyższych obszarów istnieje ryzyko potknięcia się lub upadku, zwłaszcza jeśli musisz przechowywać na wyższych półkach ciężkie przedmioty. Dobrej jakości schodki składane mają perforowane albo gumowane stopnie, a zabezpieczenie przed wypięciem wyklucza przypadkowe złożenie się produktu. Perforowane albo gumowane stopnie zapewniają wygodną i bezpieczną pozycję w czasie pracy. Taka antypoślizgowa powierzchnia schodków to niezwykle ważna cecha tych produktów. Dostępne są modele z jednostronnym wejściem lub dwustronnym wejściem, można dobrać odpowiedni model zależnie od potrzeb. Kupując stołki schodowe należy zwrócić uwagę na dopuszczalne maksymalne obciążenie. W AJ Produkty zapewniamy szereg urządzeń dostępowych, takich jak schodki magazynowe, stołki, stopnie bezpieczeństwa i drabiny, aby pomóc zmniejszyć wszelkie urazy związane z pracą na wysokości. W związku z faktem, że schodki i podesty robocze są urządzeniami technicznymi, których użytkowanie stwarzać może zagrożenie upadkiem z wysokości, powinny one podlegać regularnym przeglądom technicznym. Zakłady pracy korzystające z takiego sprzętu muszą zadbać o to, żeby wykwalifikowane osoby zapewniły nienaganny stan urządzeń. Dopiero wtedy korzystanie z nich będzie naprawdę bezpieczne. Przeczytaj o naszych różnych typach schodków dostępnych do użytku w biurach, magazynach, bibliotekach, warsztatach, magazynach czy sklepach.

Składane stołki schodowe

Składane stopnie są idealne do stosowania w archiwach, bibliotekach, magazynach i wielu innych miejscach. Nasze składane stopnie są dostępne w różnych wysokościach i można je łatwo złożyć i schować, gdy nie są używane. Są lekkie, dzięki czemu można je łatwo przenosić. Możesz wybrać taborety z poręczą lub bez, w zależności od wymagań bezpieczeństwa. Antypoślizgowe bieżniki zapewniają lepszą przyczepność pod stopami, zapobiegając poślizgowi. Dodatkowo antypoślizgowe stopki zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, sprawiając, że sprzęt się nie przesuwa. Przykładem takiego bezpiecznego produktu są mające 6 stopni składane schodki o doskonałej stabilności. Te aluminiowe schodki składane są antypoślizgowe, ponieważ stopnie wykonane z płyty perforowanej są wykończone teksturą w celu zwiększenia przyczepności. Anodowane aluminium, z którego są wykonane, zwiększa twardość produktu. Zwiększona trwałość materiału sprawia, że schodki składane z aluminium są odporne na korozję. Wskutek procesu anodowania dochodzi do utworzenia na aluminium szczelnej powłoki tlenku glinu, powodującej utwardzenie powierzchni, która tym samym zapobiega osadzaniu brudu i jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości. Utwardzenie powierzchni zapobiega również odbarwianiu produktu. Aluminiowe schodki składane można wygodnie zastosować wszędzie tam, gdzie są one potrzebne. Solidny uchwyt z jednej strony ułatwia ich użytkowanie. Schodki przemysłowe wykonane z aluminium są bardzo lekkie i przystosowane przenoszenia. Można je też z łatwością złożyć. Po złożeniu schodki mogą być przechowywane w niewielkiej szafie lub schowku, ponieważ nie zajmują dużo miejsca.

Stopnie z tworzywa sztucznego od AJ Produkty są praktyczne, przenośne i wykonane z wytrzymałego plastiku. Stołek z tworzywa jest wyposażony w sprężynowe kółka, które zapewniają płynne przesuwanie się po każdej powierzchni. Kółka chowają się, gdy tylko położysz ciężar na stołku, aby zapobiec poślizgnięciu się podczas stania na stopniu. Stołek ma również grubą gumową listwę wokół podstawy, która chroni meble i ściany przed zarysowaniami. Jest lekki i ma nośność 150 kg. Oferujemy również taborety ze stali i aluminium. Dwustopniowe schodki z głębokimi żłobieniami zapewniają maksymalną stabilność. Posiadają szeroką platformę z belką poprzeczną, której antypoślizgowa powierzchnia zapewnia wysoką stabilność. Dodatkowo antypoślizgowe stopki utrzymują schodki bezpiecznie w miejscu. Dodaj poręcze, większe stopki do nierównych i delikatnych podłoży oraz koła z hamulcami i uczyń korzystanie ze schodków jeszcze prostszym i bezpieczniejszym.

Przydatnym produktem jest platforma robocza z funkcją teleskopową i trzema wysokościami roboczymi do wyboru. Inteligentna funkcja teleskopowa umożliwia łatwe podnoszenie i opuszczanie w razie potrzeby. Korzystanie ze stopni i platformy jest bezpieczne dzięki ryflowanej powierzchni zapobiegającej poślizgowi. Platformę charakteryzuje niewielka waga, składana konstrukcja i zintegrowane uchwyty do łatwego transportu. Podczas przechowywania nie zajmuje wiele miejsca i można ją ustawić pionowo albo położyć na boku. Co ważne, zwiększona trwałość materiału to efekt wykonania platformy z oksydowanego aluminium. Sprzęt będzie nam służył przez lata, niepodatny na zniszczenie i korozję. Odwiedź naszą stronę internetową, aby poznać szczegółowe specyfikacje dostępnych produktów.

Jeśli potrzebujesz sprzętu, który pozwoli sięgnąć wyżej niż składane schodki, zwróć uwagę na składane drabiny. Drabiny składane są najczęściej wybierane jako wyposażenie firm i domów z uwagi na niewielką ilość miejsca, jakie zajmują po złożeniu, a ponadto konstrukcja z aluminium jest lekka i wytrzymała. Popularne są modele drabin z jednostronnym wejściem, takie jak oferowana przez nas solidna profesjonalna drabina wyposażona w blokadę zabezpieczającą przed rozsunięciem, stopki i poręcz z półką na narzędzia. Ta drabina nadaje się do wszechstronnego zastosowania w trudnych środowiskach. Z kolei dostępna u nas drabina teleskopowa, to sprzęt, który można łatwo i szybko rozłożyć i złożyć dla wygodnego transportu i przechowywania. Jest niezwykle stabilna dzięki trwałym stopkom. Można ją wykorzystać do wielu różnych celów, co stanowi o jej funkcjonalności. Kompaktowe rozmiary zapewniają oszczędność miejsca. Nasza drabina jest w pełni automatyczna i łatwo ją odblokować przy pomocy dwóch przycisków. Więcej informacji o produktach znajdziesz na naszej stronie internetowej, zachęcamy także do kontaktu na czacie z konsultantami.

Mobilne stołki schodowe

Nasze mobilne stopnie bezpieczeństwa są w całości wykonane ze spawanej stali, z wykończeniem malowanym proszkowo i są dostępne w różnych kolorach. Malowanie proszkowe zapewnia trwałość i odporność na korozję. Takie sprzęty są również łatwe do utrzymania w czystości. Mobilne stołki schodowe są wyposażone w cztery sprężynowe kółka zwieńczone kopułą, które chowają się, gdy tylko obciążysz pierwszy stopień. Takie mobilne schodki są dostępne z poręczami i można je wygodnie przechowywać, gdy przestrzeń jest ograniczona. Wyposażone w gumowe lub antypoślizgowe bieżniki mają nośność 125 lub 150 kg, w zależności od modelu. Posiadamy również mobilne stopnie bezpieczeństwa z bieżnikami z siatki, które zapewniają dobrą przyczepność pod stopami i umożliwiają przedostawanie się cieczy przez stopnie, jeśli są używane w mokrych warunkach. Wszystkie te rozwiązania mają na celu zwiększanie funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowników tych sprzętów. Ich zastosowania są bardzo szerokie i mogą być używane w różnorodnych miejscach pracy.

AJ Produkty oferuje szereg praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań w miejscu pracy, w tym różnego typu schodki i inne wyposażenie dostępowe. Rozważ zainwestowanie w nasze maty antypoślizgowe, które zapewnią lepszą przyczepność na śliskich podłogach i zapobiegną upadkom. Przydadzą się szczególnie w czasie pracy w pozycji stojącej, poprawiając wygodę pracowników. Dostarczamy również znaki ostrzegawcze i taśmę antypoślizgową. Wszystkie te sprzęty i materiały poprawiają bezpieczeństwo w zakładach pracy. Aby dowiedzieć się więcej o naszym sprzęcie do pracy na wysokości, możesz skontaktować się z naszym zespołem sprzedaży online. Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące oferowanych produktów.