Panele siatkowe

Panel ogrodzeniowy jest coraz częściej wybieranym produktem nie tylko do zabezpieczania terenu firm, ale również jako ochrona prywatnych posesji i części magazynowych. Jego zaletą jest trwałość, walory estetyczne oraz łatwy i czysty montaż, który wymaga jedynie przytwierdzenia słupków do podłoża, do których są mocowane poszczególne elementy w celu zbudowania określonej wielkości ogrodzenia.

Siatka przemysłowa: wydzielanie przestrzeni w magazynach, halach i fabrykach

Panele ogrodzeniowe to produkt trwały, i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Może Ci służyć długimi latami. W naszej ofercie znajdziesz produkty ocynkowane a ich łatwa dostępność i cena sprawią, że zrozumiesz jak niezbędnym zakupem jest ten panel ogrodzeniowy. Siatki przemysłowe to doskonały sposób na rozdzielenie terenu na wybrane sektory, oddzielenie konkretnych powierzchni od siebie, czy po prostu zabezpieczenie jej przed nieuprawnionym wejściem. AJ Produkty posiada w swojej ofercie panele ogrodzeniowe, dzięki którym stworzysz bezpieczny system przechowywania swoich sprzętów i produktów wymagających ochrony przed zabraniem ich przez niekompetentne osoby. Nasze segmenty ogrodzeniowe to wygodne i bezpieczne rozwiązanie do tworzenia wygrodzeń w fabrykach, magazynach i innych wymagających tego miejscach jak na przykład szatnie w szkołach. Proponowane przez sklep AJ Produkty materiały, ekonomiczna cena ogrodzenia oraz łatwy w instalacji system ogrodzeniowy panelowy dają wiele możliwości ich łączenia oraz konfigurowania, co pozwala łatwo przebudować konstrukcję w razie potrzeby. Kup nasze panele ogrodzeniowe, których cena jest adekwatna do jakości wykonania, a dzięki ich elastyczności zaoszczędzisz dużo miejsca.

Ogrodzenie segmentowe i siatka panelowa

Oferowany przez sklep AJ Produkty panel siatkowy, który składany jest z takich części jak siatka ażurowa metalowa, drzwi z siatki stalowej oraz słupek zwykły lub słupek narożny, to artykuł najlepszej jakości, wielokrotnie sprawdzany i testowany, który spełniać będzie swoje zadanie przez długie lata na rynku usług sprzedażowych. W celu zapewnienia możliwości bezpiecznego przechowywania dużej ilości produktów nasz sklep wyszedł na przeciw swoim klientom prezentując ogrodzenia panelowe cena jest adekwatna do jakości użytych materiałów i trwałości ogrodzenia. Ilość produktów składający się na oferowane panele płotowe daje wiele możliwości ich wykorzystania. Metalowa siatka na ścianę, ze względu na swoją zróżnicowaną szerokość, może być wykorzystywana nie tylko w magazynach czy fabrykach, ale także jako ścianka komórek lokatorskich oraz piwnicznych w blokach, kamienicach i budynkach wielorodzinnych. Te gotowe elementy ogrodzeniowe o trwałej konstrukcji ramy ze spawanej stali sprawią, że nasz panel ogrodzeniowy będzie trwały i stabilny. Nasze panele metalowe zapewniają z jednej strony doskonałą widoczność towaru oraz przestrzeni, z drugiej natomiast są gwarancją bezproblemowej wentylacji. Można je swobodnie łączyć w długie, wielometrowe ogrodzenia, a zespolona siatka ogrodzeniowa panelowa będzie doskonałą ochroną dla przechowywanego za nią ładunku.

Ogrodzenia panelowe wymiary

Wymiary paneli ogrodzeniowych są bardzo różnorodne, dzięki czemu łatwo zmontować z nich można odpowiedni dla naszych klientów płot siatkowy. Wysokie na ponad 2 metry i szerokie od 400 mm do 1500 mm ścianki z siatki to idealne rozwiązanie w przypadku ogradzania terenów firmowych, wiat magazynowych czy placów wyładowczych. Ogrodzenie z siatki panelowej stosowane jest często przy marketach i supermarketach do wydzielania i ochrony terenu, ale również we wnętrzach magazynów, hurtowni i szkół, do dzielenia poszczególnych sektorów. Ogrodzenie z paneli zapewnia doskonałą wentylację i dostęp światła słonecznego. AJ Produkty oferuje panele ogrodzeniowe wymiary, w których oczko siatki wynosi 50x60 mm. Średnica druta stalowego, jaką posiadają nasze panele ogrodzeniowe wynosi 2,5 mm w poziomie i 3 mm w pionie. Atrakcyjna cena ogrodzenia panelowego sprawia, że jest to najlepszy wybór i kompletne rozwiązanie, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb, które daje niemal nieograniczone możliwości użytkowania. Naszymi panele siatkowe mogą być wykorzystane również do stworzenia ogrodzenia posesji, a brama z paneli ogrodzeniowych umożliwi wjazd na jej teren.

Drzwi do ogrodzeń

AJ Produkty w swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz usług, których cena wpływa na ekonomiczność ich zastosowania. Dzięki uniwersalnemu wykończeniu ścianek z siatki, w ogrodzeniu można zamontować drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe lub przesuwne, również dostępne w naszej ofercie. Takie ogrodzenie panelowe cena czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem, stanowić będzie doskonałą konkurencję dla standardowych płotów siatkowych. Porównaj nasze produkty i usługi z innymi, a uświadomi to tylko państwa w wyborze najwłaściwszym - czyli naszego systemu ogrodzeniowego. W celu wykorzystania naszej oferty do ogrodzenia swojej posesji proponujemy państwu różnorodne rodzaje drzwi siatkowych. Dostępne na naszej stronie są drzwi siatkowe galwanizowane otwierane na prawą lub lewą stronę. Drzwi można dostosować pod zainstalowane wcześniej ścianki systemowe, ponieważ są dostępne w różnych wymiarach pod względem wysokości (2250x1000mm oraz 3350x1000mm). Posiadają wewnętrzną siatkę przyspawaną bezpośrednio do ramy mocującej, którą następnie umieszcza się pomiędzy dwoma stabilnymi słupkami dostępnymi w ofercie AJ produkty. Słupki ogrodzeniowe to niezbędny element do wykonania ogrodzenia z siatki. Słupek ogrodzeniowy należy dobrać do wysokości siatki – ważne aby pamiętać, że słupek musi być tej samej wysokości co sama siatka ogrodzeniowa, a przytwierdza się go do gruntu twardego za pomocą śrub do betonu zawartych w zestawie. Słupki mocujące są niezwykle proste w montażu i dostępne w dwóch rozmiarach (2250x70x25 mm oraz 3350x70x25). W naszej ofercie znajdą również Państwo słupki narożne wielkością odpowiadające proponowanym produktom z rodziny systemów ogrodzeniowych. Całość ta i łatwość montażu tworzy doskonałe rozwiązanie w firmach, prywatnych posesjach, magazynach oraz na zewnętrznych placach, do których dostęp posiadać mają jedynie wybrane osoby.