Regały wspornikowe na dłużyce i regały dwustronne

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Regały wspornikowe do magazynów i hurtowni

Efektywne zagospodarowanie magazynu, hurtowni albo sklepu pozwala na oszczędność czasu oraz miejsca które można poświęcić na zaprezentowanie innej ekspozycji albo składowania dodatkowego towaru. W naszej ofercie znajdziecie Państwo starannie wybrane rozwiązania magazynowe, które dają możliwość składowania długich ładunków o nietypowych gabarytach pod względem wielkości i długości. Oferujemy regały sprawdzone, wytrzymałe, mogące utrzymać nawet kilkutonowy ładunek i sprawdzające się nawet w ekstremalnych sytuacjach. Podczas przechowywania elementów długich ładunków w magazynie, profili, rur, drewna budowlanego potrzebujesz stabilnych regałów, które mogą zarówno wytrzymać ciężkie towary, jak i zaoszczędzić miejsce. AJ Produkty oferuje rozwiązania magazynowe , zarówno w wersji prostej, jak i dostępne jako regały dwustrone. Gdy magazyny lub obszary magazynowe w miejscu pracy wymagają zarówno bezpiecznego, jak i łatwego w przechowywaniu ciężkiego towaru,regał wspornikowy jest najlepszym rozwiązaniem. Stojaki do rur i uchwyty do ładunków firmy AJ Produkty to wytrzymała prosta konstrukcja, które może pomieścić nawet kilka ton ciężkich produktów. Regały wspornikowe dostępne są jako: lekkie i ciężkie regały wspornikowe. Nasze regały wspornikowe to idealny wybór w celu zaoszczędzenia miejsca w magazynie. Dostosuj ilość poziomów składowania elementów do potrzeb Zapoznaj się z poniższymi informacjami aby dowiedzieć się więcej i wybrać funkcjonalny i kompletny regał wspornikowy dostosowany do potrzeb, oferujący wiele poziomów składowania, zapewniający łatwość obsługi oraz posiadający odpowiednią nośność regału.

Regały wspornikowe

Dzięki naszym regałom wspornikowym powierzchnia magazynowa zupełnie odmieni swoje oblicze, a jej praktyczne zagospodarowanie będzie o wiele łatwiejsze. System przeznaczony do obsługi elementów długich gwarantuje łatwość składowania elementów dzięki zastosowaniu wielu poziomów składowania, obciążenie jednego może sięgać nawet kilku ton. Regały wspornikowe umożliwiają proste i efektywne przechowywanie towarów w poziomie, zapewniając do nich łatwy i swobodny dostęp, bezpieczną i bezproblemową obsługę ładunku. Wspornikowe regały od AJ Produkty przeznaczone są do składowania długich elementów np. profili czy innego wyposażenia budowlanego, które w normalnych warunkach zajmowałyby mnóstwo miejsca albo których ułożenie na zwykłych regałach rodziłoby sporo problemów. Sprawdzą się jako regał na blachę płaską czy regał na dłużyce. Na regałach można umieszczać również ciężkie przedmioty; stalowe regulowane ramiona wytrzymują nacisk nawet wielu ton, skutecznie zabezpieczając ładunek przed upadkiem i uszkodzeniem. Wytrzymała konstrukcja regału wykonana jest z blachy stalowej, która jest malowana proszkowo, aby wytrzymać intensywne użytkowanie. Zapewniamy mu centralne kolumny dla dodatkowej stabilności. Ilość poziomów i regulacja ramion gwarantuje łatwość obsługi i dostosowania do indywidualnych potrzeb w zależności od rodzaju składowanych towarów. Możesz dodać dodatkowe elementy dystansowe do regałów wspornikowych, aby podzielić swój regał dłużycowy na przedziały lub zapobiec spadnięciu towarów z ramienia. Przekładki i ramiona można kupić dodatkowo. Regały dłużycowe sprzedajemy jako kompletny regał lub możesz stworzyć własny system przeznaczony do indywidualnych potrzeb - dobierz ilość poziomów, długość, wysokość i obciążenie do własnych potrzeb. Kliknij poszczególne specyfikacje produktu, aby uzyskać więcej informacji. Nasze regały wspornikowe oferują możliwość składowania elementów w poziomie, co w doskonały sposób oszczędza miejsce w magazynie. Wybierz regał wspornikowy o liczbie filarów dostosowanej do potrzeb. Długie nogi regału zapewniają wszystkim stojakom wysoką stabilność, co zapewnia przechowywanie rur i innych długich towarów.

Lekkie czy ciężkie przechowywanie

Nasze pojemne i wytrzymałe, lekkie regały wspornikowe to system które sprawdzi się do lekkich towarów, takich jak rury z tworzyw sztucznych, drewniane ramy i inne. Dzięki temu systemowi regałów będziesz w stanie odpowiednio uporządkować wszystkie długie materiały i mieć do nich łatwy dostęp. Podobnie jak w wersji do dużych obciążeń, regały te są wykonane z blachy stalowej z powłoką proszkową w celu zapewnienia odporności na zużycie. Perforacje na kolumnach umożliwiają dopasowanie ramion na dowolnej wysokości i przesuwanie ich w górę lub w dół; możesz również zamontować półki na najniższym poziomie. Wspornikowe regały zawierają poziome i poprzeczne stężenia, które utrzymują kolumny razem i zapewniają optymalną stabilność składowania. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszych systemów wspornikowych lub potrzebujesz pomocy w zakupie odpowiednich, skontaktuj się z nami. Oprócz regałów wspornikowych do przechowywania długich i ciężkich towarów, możesz również potrzebować rozwiązania do przechowywania blach. Regał wspornikowy może być wykorzystany również jako regał na blachy płaskie. Regały te są specjalnie zaprojektowane do przechowywania takich materiałów pionowo obok siebie w celu ułatwienia dostępu. Wybrane regały na dłużyce można dowolnie modyfikować: skracać lub zwiększać długość regału poprzez dodawanie dodatkowych filarów oraz wykonanych ze stali ramion do regałów

Półki do regałów dłużycowych

Uniwersalność regałów wspornikowych bazuje nie tylko na możliwości ich modyfikacji, ale również dodania specjalnych półek służących do przechowywania mniejszych przedmiotów. Półki montuje się osobno między dwiema dowolnymi kolumnami; idealnie nadaje się do umieszczania na nich np. podręcznych narzędzi. Mogą być instalowane na każdej wysokości, zapewniając pod tym względem całkowitą dowolność.

Filary i sprzężenia regałowe

Regały wspornikowe od AJ Produkty można rozbudowywać wedle własnych potrzeb; filary (kolumny) mogą być ze sobą połączone za pomocą specjalnych sprzężeń, które dodatkowo wzmacniają całą konstrukcję oraz zwiększają jej stabilność i bezpieczeństwo. Kolumny wykonane są w kształcie litery L, której dolna część opiera się na podłodze i przytrzymuje cały regal w stałej pozycji. Mocowane do filarów ramiona przejmują część ciężaru składowanego towaru tworząc bezpieczne, stałe i stabilne miejsce dla przechowywanego ładunku. Wszystkie elementy regału są wykonane z mocnej stalowej blachy, lakierowanej proszkowo; dostępne w różnych kolorach i wymiarach z pewnością okażą się praktycznym i niedrogim ułatwieniem w każdym magazynie albo sklepie. Wspornikowe regały wz naszej oferty to doskonałe rozwiązanie do składowania długich ładunków zapewniające oszczędność czasu w trakcie układania i pobierania towaru. Regał dwustronny daje możliwość skutecznego zagospodarowania przestrzeni magazynowej. Regały wspornikowe których prosta konstrukcja składająca się z wielu poziomów składowania to kompleksowe rozwiązanie magazynowe do elementów długich. Regulacja ramion gwarantuje łatwość obsługi a obciążenie jednego poziomu może wynosić nawet kilka ton. Wytrzymała konstrukcja składająca regałów wspornikowych to właściwy wybór dla przestrzeni magazynowej. Poznaj szczegółowe informacje sprawdzając specyfikację każdego z dostępnych produktów dobierz długość i wysokość oraz nośność do potrzeb magazynowych. Jeżeli masz wątpliwości kkontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych opcji i tego, co najlepiej odpowiada potrzebom Twojego magazynu - postaramy się pomóc wybrać Ci odpowiednie rozwiązanie.