Nadstawki paletowe, kosz paletowy, pojemnik paletowy

Magazyn Airschoppen

Nasze realizacje: Oto jak stworzyliśmy nowy magazyn dla Airschoppen

Czytaj więcej

Kontenery paletowe do transportu i efektywnej obsługi magazynowej

Kontenery paletowe i nadstawki paletowe to wygodne rozwiązanie do transportu i obsługi towarów na paletach. Nasza oferta pojemników jest idealna dla wszystkich branż i środowisk, które wymagają dużych i wytrzymałych pojemników do przechowywania i transportu. Jeśli szukasz rozwiązania, które zapewnia wysoki poziom ochrony towarów podczas transportu i przechowywania, przejrzyj naszą ofertę kontenerów paletowych. W ofercie posiadamy różne kategorie produktów - kontenery paletowe, kosze paletowe, skrzynie paletowe.

Pojemniki paletowe do magazynów

Jeśli szukasz wydajnego rozwiązania do swojego magazynu, rozważ plastikowe składane pojemniki paletowe, które po złożeniu zaoszczędzą 60% miejsca. Ponadto produkty te można po złożeniu w prosty sposób układać jeden na drugim. W przeciwieństwie do nadstawek paletowych, skrzynia nie musi być używana w połączeniu z drewnianą paletą, ponieważ ma w pełni zintegrowaną plastikową paletę EUR (europalety), odpowiednią do podnoszenia za pomocą wózka paletowego lub wózka widłowego. Plastikowe skrzyniopalety są również idealne do wykorzystania jako opakowania zwrotne, pomagając zmniejszyć negatywny wpływ działalności Twojej firmy na środowisko. Pojemniki mają różne wysokości, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie modułowe.

Z kolei kosz paletowy z siatki to funkcjonalne rozwiązanie do magazynów, warsztatów, ale także do miejsc, gdzie eksponowane są produkty, na przykład na wystawy czy do sklepów. W ofercie posiadamy kosze wykonane z ocynkowanej stali, co zapewnia ich wysoką trwałość. Po opróżnieniu kosz nadaje się do sztaplowania. Kosze dostępne są w wersji na półpaletę i pełną paletę, z furtką na dłuższym boku. Taka furtka ułatwia dostęp do towarów podczas załadunku oraz rozładunku towarów. Kosze paletowe dostępne są w różnych rozmiarach.

Skrzynia paletowa

Skrzynia paletowa z polipropylenu to pojemnik z solidnymi ścianami do bezpiecznego transportu i przechowywania suchych i mokrych materiałów. Skrzynia paletowa przystosowana jest do transportu wózkami paletowymi. To produkt odporny na uderzenia, wykonany z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością, odporny na wysokie temperatury, dlatego skrzynię można użytkować w wielu różnych środowiskach. Zapewnia doskonałą ochronę transportowanych towarów. Skrzynia zaprojektowana jest do wygodnego transportu przy pomocy wózka paletowego. Co ważne, można dodatkowo wyposażyć ją w pokrywę, która sprzedawana jest oddzielnie. Warto dodać, że skrzynia paletowa dostępna jest nie tylko w wersji na stopkach, ale także w wersji na kółkach. Skrzynie paletowe są dostępne w różnych rozmiarach. Ich gładkie ściany i wzmocnione dno ułatwiają utrzymanie ich w czystości i długi okres użytkowania.

Nadstawki paletowe - niezbędne do magazynu

Jeśli masz już paletę, możesz zainwestować w nadstawkę paletową. Nadstawka paletowa to konstrukcja nakładana na paletę płaską, umożliwiająca piętrzenie paletowych jednostek ładunkowych uformowanych z ładunków, które nie nadają się do piętrzenia ich bezpośrednio. Można powiedzieć, że nadstawka paletowa jest wydajnym opakowaniem dla produktów umieszczonych na paletach. Nadstawka paletowa to inteligentne rozwiązanie dla magazynów, warsztatów lub podobnych środowisk, podczas obsługi towarów w magazynie lub przed ich dostawą do klienta. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne w przypadku mniejszych towarów, ponieważ nadstawka paletowa utrzymuje je bezpiecznie na palecie bez konieczności pakowania w folię. Z tego powodu paletowe nadstawki znajdą zastosowanie w przypadku wielu towarów. W praktyce nadstawki paletowe w połączeniu z paletą i pokrywą są praktycznym zamiennikiem dla klasycznych drewnianych skrzyń. Warto także podkreślić, że po złożeniu nadstawki zajmują niewiele miejsca. Możliwość złożenia ich w łatwy sposób to jeden z ważnych argumentów na rzecz zakupu nadstawek paletowych. Ponadto nadstawki paletowe ograniczają koszty transportu pustych opakowań w transporcie powrotnym. Najpopularniejsze są nadstawki paletowe drewniane, jednak niekiedy używa się również nadstawek paletowych plastikowych i nadstawek paletowych metalowych.

Pojemnik do sztaplowania - rozwiązanie oszczędzające miejsce na palety z możliwością układania w stos

Alternatywą dla plastikowego pojemnika jest stalowy pojemnik do sztaplowania. Pojemniki do sztaplowania poprawią wydajność pracy w każdym magazynie, pomogą w utrzymaniu porządku, przyczyniając się do ochrony, uporządkowania i ułatwienia przechowywania mniejszych produktów. Ułatwią i przyspieszą załadunek i transport.

Kosz do sztaplowania, wykonany z mocnych rur stalowych, został zaprojektowany specjalnie do użytku na europaletach. Łatwe do układania w stosy i przemieszczania, tego typu stojaki nadają się do użytku w wielu branżach. Kosz z siatki to funkcjonalne rozwiązanie do magazynów, warsztatów i innych środowisk, gdzie odbywa się załadunek, rozładunek i transport towarów oraz produkcja, także produkcja żywności. Kosze można układać w stosy, a ich solidna konstrukcja sprawia, że pozostają stabilne nawet wtedy, gdy górny pojemnik paletowy w stosie jest pusty. Górną i dolną część dłuższego boku można złożyć, aby uzyskać łatwy dostęp do produktów. Powstała w ten sposób z boku pojemnika furtka ułatwi załadunek i rozładunek towarów. Wysoka ładowność oznacza, że ​​te pojemniki paletowe są szczególnie dobrze przystosowane do dużych i ciężkich towarów. Kontenery mają solidną stalową ramę, która zapewnia dodatkową trwałość, ale są również łatwe w transporcie towarów. Solidna konstrukcja sprawia, że pojemniki paletowe są idealne dla wymagających branż, które wymagają dużych i wytrzymałych pojemników. Mają one kilka zalet w porównaniu z tradycyjnymi opakowaniami przemysłowymi, między innymi możliwość wielokrotnego użycia.

Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez AJ Produkty różnych rozmiarów i stylów pojemników, możesz łatwo znaleźć rozwiązanie pasujące do Twoich towarów i środowiska pracy. Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące produktu, potrzebujesz rady, to skontaktuj się na czacie z naszymi pracownikami.