Wagi najazdowe, paletowe, wagi do paczek

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Wagi magazynowe: waga paletowa, waga najazdowa i wagi pocztowe

Waga jest znana przede wszystkim jako urządzenie sklepowe, wykorzystywane do oceniania ciężaru danego towaru i do właściwego oceniania jego wartości. Jednak w praktyce zastosowanie wagi jest o wiele większe, nawet pomijając typowo domowe i prywatne użytkowanie. Wagi wykorzystuje się nie tylko w sklepach, ale również w hurtowniach i magazynach, na poczcie, w firmach kurierskich i sortowniach. Waga jest również nieodłącznym elementem wyposażenia sklepów internetowych, gdzie służy do oceniania wagi przesyłek. Niezależnie od tego, czy szukasz precyzyjnej wagi paczkowej, wagi pocztowej przeznaczonej do ważenia przede wszystkim małych paczek, gdzie dokładność ważenia jest ważna, czy wagi paletowej do ważenia przemysłowego, w AJ Produkty znajdziesz odpowiednie wagi techniczne niezbędne w Twoim przedsiębiorstwie. Oferujemy precyzyjne wagi z dokładnością do 0,1 g, waga pocztowa, a także takie wagi magazynowe, których obciążenie może wynieść nawet do 2 000 kg. Wagi magazynowe dostępne w naszej ofercie, wykonane są ze stali, a także są lakierowane proszkowo. Biorąc pod uwagę różnorodność potrzeb klientów, wagi z naszej oferty posiadają szereg funkcji, między innymi zliczanie części, ważenie procentowe i ważenie kontrolne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą AJ Produkty obejmującą wagi różnego typu i różnego przeznaczenia. Szeroki wybór oferowanych przez nas produktów, ich atrakcyjna cena i wysoka jakość sprawiają, że warto dokładniej zapoznać się z oferowanym przez nas asortymentem. Przejrzyj specyfikacje naszych produktów, aby znaleźć odpowiednią wagę dla swojej firmy.

Niezawodne wagi magazynowe

Wagi magazynowe stanowią niezastąpiony element wyposażenia wielu miejsc, szczególnie niezbędne są w hurtowniach, w halach magazynowych czy handlowych, a nawet w sklepach i to nie tylko w tych wielkopowierzchniowych. Praca, jaką pracownicy wykonują w magazynach jest ciężka i wyczerpująca fizycznie, dlatego dobra waga magazynowa jest niezbędna w takim miejscu pracy, dlatego warto zainwestować w wytrzymały, profesjonalny sprzęt jakim jest waga elektroniczna przemysłowa, która idealnie nadaje się do usprawnienia pracy między innymi w magazynach czy w halach produkcyjnych. Waga magazynowa jest również niezbędna wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba pomiaru wagi towarów. Sklep AJ Produkty oferuje szeroki wybór wag. Nasze wagi magazynowe znajdą zastosowanie nie tylko w powyżej wymienionych przedsiębiorstwach. Oferowane przez nas wagi magazynowe, wagi techniczne mogą być używane w szczególnie trudnych warunkach, gdyż nasze wagi posiadają optymalne kształty oraz wytrzymałą i odporną na uszkodzenia stalową konstrukcję, dodatkowo stal malowana proszkowo. Dostępna w naszej ofercie nowoczesna waga magazynowa idealnie nadaje się do ważenia dużych, ciężkich i nieporęcznych towarów dostępnych np. na paletach. Waga elektroniczna ma udźwig max. 2 tony. Dzięki swojej specyfikacji ta solidna elektroniczna waga magazynowa z legalizacją idealnie nadają się do stosowania w magazynach i na halach produkcyjnych udoskonalając organizację pracy. Każda nasza waga elektroniczna magazynowa zasilana jest baterią wielokrotnego ładowania. Wybierając wagi magazynowe czy wagi elektroniczne magazynowe dla przedsiębiorstwa należy kierować się kilkoma wytycznymi: zakres ważenia, dokładność ważenia, wymiary towaru oraz udźwig załadunku. Każda dobra waga platformowa charakteryzuje się powyższymi czynnikami. Odpowiednie dobranie powyższych cech pozwala również w znacznym stopniu przyspieszyć obsługę załadunku czy rozładunku towarów.

Wagi paletowe

Chociaż wagi jako urządzenia do ważenia kojarzone są głównie z niewielkimi rozmiarami, to w naszej ofercie znajdują się również większe wagi paletowe, których przeznaczeniem jest, jak wskazuje na to sama nazwa, ocenianie ciężaru palet lub innych wielkogabarytowych ładunków. Oferowana przez nas waga paletowa posiada nośność i skalę do 2000 kilogramów, a jej odczyt odbywa się co pół kilograma, dzięki czemu daje to sporą dokładność pomiaru umieszczonych na wadze towarów. Wynik pojawia się na osobnym wyświetlaczu wagi paletowej, który można umieścić na biurku albo na szafce, a sama elektroniczna waga paletowa wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji, jak chociażby możliwość dodawania do siebie pomiarów. Oferowana przez nas waga paletowa posiada cztery równomierne czujniki, co gwarantuje większą dokładność pomiaru wyniku. Każda waga paletowa z naszej oferty sklepu AJ Produkty umożliwia w łatwy i szybki sposób ważenie palet. Wagi paletowe przemysłowe umożliwiają zważenie każdego rodzaju towarów na paletach przed ich wysyłką lub przed magazynowaniem ich na regałach paletowych. Gabaryt do ważenia nie ma znaczenia. Jest to możliwe za pomocą stalowych wag do wózków paletowych o dużej wytrzymałości, które mogą przenosić ładunki do 2000 kg. Wózki paletowe z wagą oferują poręczne rozwiązanie dwa w jednym, ponieważ mogą być używane zarówno do ważenia, jak i do transportu, oszczędzając w ten sposób czas i zwiększając wydajność pracowników. Wagi te idealnie nadają się do ważenia przemysłowego w ruchu w magazynach, na hali produkcyjnej lub w dziale wysyłkowym. Oferujemy również wagi paletowe dla firm, które wolą trzymać powyższe dwie funkcje osobno, czyli które wolą, aby używane przez nich wagi były jedynie tylko do ważenia. Nasze wagi paletowe wyposażone są w duży wyświetlacz lcd z czytelnymi cyframi. Każda elektroniczna waga paletowa dostępna w naszej ofercie zasilana jest baterią wielokrotnego ładowania. Waga przemysłowa paletowa z naszej oferty wykonana została ze stali wysokiej jakości, dodatkowo konstrukcja wagi jest malowana proszkowo. Jeśli nie możesz znaleźć wagi paletowej, która odpowiada Twoim potrzebom lub potrzebujesz pomocy w zrozumieniu specyfikacji, którejś z naszych wag, nasz zespół ekspertów ds. obsługi klienta jest tutaj, aby Ci pomóc. Możesz porozmawiać z nami online, przesłać nam e-mailem swoje wymagania lub zadzwonić do nas, aby porozmawiać z doradcą, który odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Waga najazdowa

Oferowane przez naszą firmę AJ Produkty wagi najazdowe to solidne i wytrzymałe wagi gwarantujące precyzyjne pomiary. Odpowiednie przygotowanie podłoża, a także prawidłowy montaż belek, które można umieścić w odległości maksymalnie 5m od siebie, pozwala na pełne wykorzystanie możliwości wagi w różnego rodzaju sytuacjach. Waga najazdowa dostępna w naszej ofercie może być wykorzystywana również jako waga magazynowa. Wagi najazdowe posiadają stalową konstrukcję. Wymiary wagi to 85 mm wysokość, 1250 mm długość i 120 mm szerokość. Wagi najazdowe wykonane są ze stali, a ta dodatkowo jest malowana proszkowo. Lakierowana stalowa konstrukcja wagi zapewnia wytrzymałość oraz nośność, jak również dokładność wszystkich pomiarów, dzięki czemu przeprowadzanie danych prac pomiarowych, jest nie tylko szybkie, ale i sprawne. W naszej ofercie znajdą również Państwo wagi podłogowe przenośne, tak zwane pomosty, które są łatwe do przetransportowania. Jedną z głównych zalet mobilnej wagi najazdowej jest fakt, że ich montaż oraz demontaż jest bardzo łatwy, dzięki czemu można jej ustawić, użyć w każdym miejscu. Najazdowa konstrukcja wagi nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu jest łatwa w przechowywaniu. Urządzenia przenośne do ważenia, czyli mobilna waga najazdowa, to bardzo ciekawa opcja zamienna w porównaniu do standardowych wag, które wymagają specjalistycznego montażu. Dzięki swoim zaletom może być również wykorzystywana jako dodatkowe wyposażenie przedsiębiorstwa. Nasza malowana proszkowo waga najazdowa, posiada wbudowany czujnik przeciążeniowy, który zapewnia wytrzymałość wagi, a także dodatkowe bezpieczeństwo podczas ważenia. Waga najazdowa dzięki funkcji liczenia umożliwia w łatwy i szybki sposób policzyć ważony w danej chwili materiał. Elektroniczna waga podłogowa dodatkowo wyposażona jest w akumulator wielokrotnego ładowania (230V), a także posiada mobilny duży pomiarowy wyświetlacz lcd, którego powierzchnia odczytowa wyświetla czytelne cyfry, i którego ustawianie może być w odległości do 3m od belki, gdyż taką długość ma kabel łączący miernik, panel odczytu z platformą ważenia.

Wagi pocztowe

W szerokim wykorzystaniu i codziennym użytku w sklepach są wszelkiego rodzaju wagi stołowe, wagi pocztowe, najpopularniejsze i najbardziej znane warianty, które spotkać można praktycznie w każdym markecie, sklepie albo w hurtowni. Waga ta najczęściej przeznaczona jest do ważenia niewielkich towarów. Wagi tego typu można podłączyć do komputera i zintegrować z wewnętrznym systemem magazynowym lub księgowym. Ich obsługa jest banalnie prosta, a konserwacja i czyszczenie odbywa się za pomocą zwykłej wilgotnej ściereczki. Waga licząca z naszej oferty dostępna jest w kilku różnych modelach, które różnią się przede wszystkim granicą pomiaru; niektóry rodzaj wagi pocztowej osiąga nośność do 60 kg, mniejsze modele natomiast do około 1, 2 czy 3 kg. To modele w pełni funkcjonalne, przenośne i mobilne, które można wykorzystywać na różnych stanowiskach pracy, najczęściej tam, gdzie dokładność pomiaru przyśpiesza proces wyceny towaru np. przy sprzedaży detalicznej.