Urządzenia do pakowania, narzędzia do taśmowania - odwijarki i napinarki do taśm

Dostępne w naszej ofercie urządzenia do pakowania, a także narzędzia do taśmowania w znaczy sposób ułatwiają pracę nie tylko w obszarze magazynu, ale również są niezwykle przydatne do codziennych procesów w przedsiębiorstwie, takich jak sklejanie kartonów czy zabezpieczanie przesyłek przed wysyłką. AJ Produkty oferuje zarówno ręczne, jak i automatyczne napinarki do taśm. Proponujemy również mobilne, czyli umożliwiające swobodne manewrowanie i ustawienie maszyny, jak i stojące, nieruchome odwijacze do taśm. W naszym sklepie znajdą również Państwo profesjonalne ręczne, półautomatyczne jak i automatyczne maszyny bandujące, są to proste i przyjazne w obsłudze urządzenia do pakowania. Oferujemy bardzo szeroki wybór w zakresie rozwiązań maszyn oraz urządzeń do pakowania różnego rodzaju produktów, które zapewniają łatwe i szybkie zabezpieczenie towarów, a nawet znacznie przyspieszają paletyzacje ładunków.

Urządzenia do taśmowania i pakowania w sklepach oraz hurtowniach

Pakowanie jest jedną z podstawowych czynności w sklepach i hurtowniach działających na zasadzie sprzedaży elektronicznej i wysyłki swoich produktów do klientów za pośrednictwem firm kurierskich czy Poczty Polskiej, gdzie dostawa idealnie zapakowanej paczki odgrywa bardzo dużą rolę. Jednak pakowanie dotyczy również tych branż, które na pierwszy rzut oka nie mają nic wspólnego z wysyłką, ale praktyka pokazuje, że od czasu do czasu i tak zdarza się im coś wysłać. A do tego potrzebne są odpowiednie materiały zabezpieczające paczki przed jej mechanicznym uszkodzeniem czy uszkodzeniem jej zawartości. Wybierając odpowiedni model, należy pamiętać, żeby wybrać urządzenie wysokiej jakości, gdyż urządzenia te zazwyczaj są wykorzystywane z dużą intensywnością, co ma ogromne znaczenie w kwestii żywotności danego produktu. Biorąc powyższy fakt pod uwagę polecamy zakup różnych urządzeń opakowaniowych dostępnych w naszym sklepie AJ Produkty, gdzie mają Państwo wysoką jakość produktów przystosowanych technicznie do długookresowej pracy, dzięki którym pakowanie stanie się łatwe i szybkie, a proces logistyczny jakim jest dostawa, przez firmę transportową, idealnie zapakowanego produktu jest niezmiernie ceniony przez każdego klienta.

Urządzenia pakujące

W asortymencie AJ Produkty znajdują się różnorodne urządzenia do pakowania, które w ogromnym stopniu ułatwiają pakowanie produktów oraz pozwalają na jego szybkie i sprawne przeprowadzenie, w każdym miejscu pracy. Posiadamy między innymi specjalistyczne maszyny, takie jak napinarki, odwijarki, elektroniczne bandownice oraz owijarki do taśm, dzięki którym pakowanie stanie się o wiele przyjemniejsze i efektywniejsze, a ilość marnowanej folii czy taśmy spadnie do minimum. W ofercie dostępne są bardzo praktyczne i łatwe w obsłudze nawijarki, które można stosować do wszystkich typów taśmy WG, niezależnie od ich szerokości czy długości, a także przydatne odwijarki do taśm, pozwalające zaoszczędzić mnóstwo czasu na rozwijanie zapakowanych przesyłek. Owijarka na bazie prostego kołowrotka pozwala na efektywne zapakowanie każdego przedmiotu bez względu na jego gabaryty, powierzchnię czy wymiary. Stalowy, a nie plastikowy bęben oraz metalowa cała konstrukcja maszyny, z uchwytem do przenoszenia są wytrzymałe na obciążenia i świetnie sprawdzają się w sklepach, hurtowniach czy magazynach.

Ręczne napinarki i bandownice taśmowe

W przypadku pakowania do transportu produktów bardziej wymagających, które trzeba zabezpieczyć mocniejszymi taśmami plastikowymi czy nawet i stalowymi, jak w przypadku wiązania palet, idealnym rozwiązaniem okazuje się urządzenia spinające, jakim są napinacze do taśm. Aj Produkty oferuje szeroką gamę produktów do pakowania, do owijania czy wiązania palet. Urządzenia do pakowania z naszej oferty przydają się do taśmowego zabezpieczenia palet i przesyłek o dużych, niewymiarowych gabarytach, w tym urządzeń elektronicznych, części samochodowych, sprzętów AGD oraz mebli. Dzięki czemu ten proces pracy staje się o wiele szybszy i wydajniejszy. W ofercie posiadamy proste w obsłudze ręczne napinarki, które automatycznie ściskają taśmę i nie wymagają używania dużej siły. Napinarki wykonane są z solidnego metalu, posiadają ergonomiczny kształt i umożliwiają zarówno napinanie, ściąganie, jak i przycinanie taśm. Urządzenia przystosowane są do taśm WG, a wybrane modele obsługują również taśmy PP. Nowoczesne i funkcjonalne maszyny służące do taśmowego pakowania towarów to ogromne ułatwienie dla pracowników sklepów i magazynierów. Narzędzia do taśmowania pozwalają w dużym stopniu ograniczyć czas poświęcany do zabezpieczania ładunku, a przy tym okazują się niezwykle przydatne i praktyczne podczas codziennej pracy w sklepie czy hurtowni. Poręczne narzędzia do pakowania ważą niewiele, można je swobodnie przenosić z miejsca na miejsce i używać bez konieczności dodatkowego montażu. Ręczna obsługa sprawia, że bez najmniejszego problemu można opakować przesyłki o zróżnicowanych gabarytach i dostać się z taśmą w nawet najbardziej niedostępne miejsca. Są to wysokiej jakości narzędzia do spinania, paskowacze, którymi pracujesz całkowicie ręcznie. Dzięki ich zastosowaniu możesz łatwo związać produkty za pomocą siły ręki. Narzędzia te jak zaklejarka czy paskowacz najlepiej nadają się dla mniejszych klientów zajmujących się pakowaniem różnych urządzeń czy produktów. Oferowane przez nas maszyny jak napinacze to wysokiej jakości produkty, które idealnie dostosują się do Państwa potrzeb w każdym miejscu pracy.

Automatyczne i półautomatyczne maszyny do pakowania

W ofercie mamy również łatwe w obsłudze automatyczne, jak i półautomatyczne urzadzenia do pakowania. Każdy napinacz czy pakowarki z oferty AJ Produkty mają wysoki standard jakości i są bardzo przyjazne i bezpieczne dla użytkownika. Automatyczną bandownicą można sterować na trzy różne sposoby: za pomocą fotokomórki, czyli czujnika w stole, za pomocą przycisku push lub poprzez używanie pedału nożnego, dzięki takiemu zastosowaniu pakowarka zapewnia wolne ręce w trakcie procesu taśmowania. Nasze w pełni automatyczne narzędzie do bandowania może obsłużyć maksymalnie do 27 pasm na minutę, a naciąg można ustawić między 10 a 70 kg. Cztery kółka sprawiają, że maszyna jest bardzo mobilna i w razie potrzeby można ją w łatwy sposób przemieszczać z miejsca na miejsce, czy też można ją przetransportować między różnymi działami. Półautomatyczna maszyna do oklejania jest równie przyjazna dla użytkownika, prosta w ewentualnej konserwacji i jest doskonała do bandowania taśmą PP. Najpierw owiń taśmę wokół towaru i umieść w kanale na blacie. Maszyna naciąga taśmę, zgrzewa i docina. Zarówno automatyczna jak i półautomatyczna bandownica z oferty naszego sklepu AJ Produkty posiada stół do pakowania wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu można zagwarantować przystosowanie techniczne maszyn do długookresowej pracy. W ofercie naszego sklepu AJ Produkty znajdują się różnego rodzaju urządzenia do pakowania, które mogą Państwo dostosować do potrzeb swoich firm. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, a także o kontakt na chacie, w czasie pracy naszych konsultantek. Serdecznie zapraszamy!