Wózek do beczek

Wózki na beczki ułatwiające ich przewóz to niezbędny element wyposażenia wielu firm. Beczki, baryłki i różnego typu okrągłe pojemniki są trudne w obsłudze bez odpowiedniego sprzętu. Beczki przemysłowe to pojemniki różniące się wielkością i cechami użytkowymi. Najczęściej używane są beczki metalowe i beczki z tworzyw sztucznych. Beczki używane są nie tylko do przechowywania różnych substancji płynnych, w tym substancji niebezpiecznych, na przykład kwasów, ale także do przewozu towarów stałych i sypkich, w tym produktów żywnościowych. Beczki stosowane są najczęściej w przemyśle chemicznym, spożywczym i farmaceutycznym. W domach mogą być przeznaczone do łapania deszczówki albo tworzenia kompostu. Beczki z tworzywa sztucznego, najczęściej z polietylenu, mają wiele zalet. Ich neutralność smakowa i zapachowa czyni je idealnymi pojemnikami do przewozu żywności albo transportowania leków. Ich szczelność pozwala na bezpieczne przewożenie różnych substancji chemicznych bez stwarzania zagrożenia dla środowiska. Mogą również służyć do przewożenia mokrych odpadów. W zimie będą idealnymi zbiornikami na sól i piasek do posypywania dróg i chodników. Do tego i wielu innych celów doskonała będzie nasza wytrzymała beczka z polietylenu HDPE o pojemności 60 litrów. Beczka posiada pierścień napinający, który zapobiega wyciekom i chroni zawartość beczki przed dostępem kurzu i drobinek innych substancji. Szeroki właz usprawnia napełnianie i opróżnianie beczki bez utraty towaru. Ponadto beczka dopuszczona jest do kontaktu z żywnością. Beczki plastikowe to pojemniki trwałe i odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Beczki metalowe produkowane są obecnie najczęściej ze stali kwasoodpornej, są więc trwałe i przystosowane do przewozu szerokiej gamy produktów i substancji. Wyposażone są w pierścień zaciskowy, który zapobiega rozlewaniu się zawartości, a jednocześnie chroni zawartość przed zanieczyszczeniami. Jak widać beczki to opakowania uniwersalne. Ważne, aby były transportowane w bezpieczny, ale też wygodny sposób.

W AJ Produkty na pewno znajdziesz wózek do beczek, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wózek do beczek pomoże zmniejszyć liczbę urazów w miejscu pracy wynikających z nieprawidłowej obsługi ręcznej ciężkich nieporęcznych obiektów, jakimi są beczki, i z konieczności ciągłego zginania się podczas pracy. Obsługa obiektów takich jak beczki, baryłki czy różnego typu bębny nie jest możliwa bez odpowiedniego sprzętu, takiego jak wózek do beczek. Generalnie wózek do beczek służy do podnoszenia tego typu pojemników na stojąco lub leżąco. Działa dzięki zainstalowanym amortyzatorom hydraulicznym czy dźwigniom. Wózki nadają się do beczek wszystkich typów do ciężaru 500 kg. Kup wózek bębnowy mający nośność do 500 kg, aby mieć praktycznie uniwersalny sprzęt do przewozu beczek. Gama wózków do beczek firmy AJ Produkty może obsługiwać różne beczki nie przekraczające tego ciężaru. Oferujemy niskoprofilowy wózek, który można łatwo wsunąć pod bęben, zmniejszając wysiłek potrzebny do załadowania ciężkich bębnów na wózek. Inne wózki są zaprojektowane bardziej jak wózek, do którego można zamocować worki. W celu uruchomienia wózka wkłada się stopę pod bęben i odchyla do tyłu. Takie wózki do beczek są wyposażone w nogi podporowe, które zwiększają stabilność podczas transportu i ułatwiają manewrowanie bębnem. Uprość obsługę magazynową za pomocą wózka do beczek. Wózek bębnowy to proste rozwiązanie do przemieszczania beczek w dowolnym momencie. Po prostu umieść bęben pionowo na wózku i popchnij go tam, gdzie jest potrzebny. Możesz trzymać bęben na wózku i użyć pompy, aby uzyskać dostęp do zawartości. Innym innowacyjnym rozwiązaniem jest kosz na beczki, który przechowuje beczki poziomo i ułatwia przechylanie beczki 200-litrowe podczas przechowywania, transportu lub opróżniania.

Wózek do przewozu beczek

Istnieją różne modele wózków do przewozu beczek. Na uwagę zasługuje wózek z podporami i ogumieniem pneumatycznym oraz wygodnymi uchwytami do prowadzenia. Uchwyty są ergonomicznie zaprojektowane i umieszczone na optymalnej wysokości, co zapewnia sprawne manewrowanie. Stopki stabilizują wózek podczas załadunku i rozładunku. Nasz wózek ułatwia transport ciężkich beczek przez jedną osobę, co ułatwiają dwa giętkie gumowe koła pneumatyczne. Koła pneumatyczne są miękkie i delikatne dla podłogi, dzięki czemu nie zostawiają śladów i nie niszczą podłoża. Ich miękkość ułatwia wózkowi pokonywanie przeszkód, takich jak progi czy krawężniki. Dodatkowo bieżniki opon zapewniają dobrą przyczepność. Ten praktyczny i trwały wózek magazynowy o konstrukcji ze stali lakierowanej proszkowo jest trwały i łatwy w utrzymaniu w czystości. Nasz wózek idealnie nadaje się do transportu beczek o wadze maksymalnej 250 kg. Taka nośność pozwoli na transport większości beczek.
Hydrauliczny wózek do transportu beczek to naprawdę mocny sprzęt zaprojektowany do obsługi beczek. Mechanizm hydrauliczny sprawia, że do podnoszenia potrzeba mniej siły oraz znacząco usprawnia obsługę beczek. Stabilna regulowana konstrukcja wózka utrzymuje beczkę bezpiecznie w miejscu podczas transportu. Wózek na beczki wyposażony został w dwa duże koła poliuretanowe o niskim współczynniku tarcia. Koła są niezwykle trwałe i odporne na oleje, smary i wiele chemikaliów. Dwa mniejsze koła skrętne ułatwiają manewrowanie wózkiem.

Inny wózek do transportu beczek to rodzaj urządzenia 3 w 1. To sprzęt, który podnosi, obraca i przechyla. Ten przechylny obrotowy wózek do transportu i opróżniania beczek można blokować w różnych pozycjach. Zablokowanie w pozycji poziomej ułatwia opróżnianie a blokada w pozycji pionowej pomaga unikać wycieków. Gdy beczka nie jest zablokowana, można ręcznie ją ustawić pod dowolnym kątem. Wózek jest łatwy do manewrowania dzięki dwóm kołom poliuretanowym i jednemu mniejszemu kołu skrętnemu. Koła z poliuretanu zapewniają niski współczynnik tarcia oraz gładką i płynną pracę. Koła są niezwykle trwałe i odporne na oleje, smary i wiele chemikaliów. Zapoznaj się z pełną ofertą naszych wózków do beczek i innych sprzętów do ich obsługi.

Sprzęt do obsługi beczek

Oprócz wózków do beczek zapewniamy również sprzęt do podnoszenia beczek, magazynowania beczek, do usuwania rozlewów oraz akcesoria, takie jak krany do beczek. Mamy krany z plastiku z adapterem, do metalowych i plastikowych beczek, które ułatwiają ich szybkie opróżnianie. Nasz mosiężny kran do łatwego i praktycznego opróżniania beczek jest wyposażony we wbudowane zabezpieczanie przeciwogniowe, które zapobiega pożarom w beczce.

Solidna wanna ociekowa z barierką służy do przechowywania beczek w pionie. Wyposażona jest w otwory, które umożliwiają łatwy transport przy pomocy wózka widłowego. Wanna ociekowa jest dostarczana w komplecie z kratką, która zapobiega gromadzeniu się wycieków na palecie oraz z barierką ułatwiającą bezpieczny transport beczek.

Zacisk do beczek zapewnia prosty sposób przenoszenia plastikowych lub stalowych beczek za pomocą wózka widłowego. Zacisk pasuje do wideł wózka, dzięki czemu kierowca pojazdu może przeprowadzić procedurę obsługi beczki, od podniesienia do dostawy na wyznaczone miejsce, bez wychodzenia z kabiny.

Nośnik beczek do wielozadaniowej obsługi podnosi, transportuje, obraca się, przechyla i ułatwia opróżnianie napełnionych beczek. Wózek może w razie potrzeby zablokować bęben w różnych pozycjach. Bez trudu zablokujesz go w pozycji poziomej w celu odprowadzania wody przez kran lub w pozycji pionowej, aby uniknąć rozlania. Gdy nie jest zablokowana, lufę można podnieść do opróżnienia lub przechylić i przytrzymać ręcznie pod dowolnym kątem.

AJ Produkty oferuje szeroką gamę urządzeń do transportu materiałów i podnoszenia obiektów, przeznaczonych do przemysłowych miejsc pracy, od wózków bębnowych i platformowych po wózki paletowe i stoły podnośne. Możemy zorganizować wizytę na miejscu, jeśli potrzebujesz pomocy przy planowaniu zakupu wyposażenia. Nasi pracownicy są dostępni na czacie, aby wyjaśnić wątpliwości dotyczące produktów.