Akcesoria do beczek

Inspiracje i rady jak ułatwić sobie pracę

Chcesz ułatwić sobie pracę?

Przeczytaj nasze rady

Akcesoria, które ułatwią i przyśpieszą pracę z beczkami

Rozszczelniona beczka, cieknący kanister i przypadkowe wycieki to rzeczy, z którymi na co dzień muszą sobie radzić pracownicy w większości fabryk, firm produkcyjnych, hal magazynowych. Szybkie niwelowanie szkód i ich naprawianie oraz zapobieganie dalszemu wyciekowi to podstawa w takich sytuacjach. Trzeba również pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu beczki przed ewentualnymi złodziejami. Warto więc mieć pod ręką narzędzia, które to nie tylko w ogóle umożliwią, ale i znacznie ułatwią i przyśpieszą cały proces. A właśnie takie znajdziecie Państwo w ofercie sklepu internetowego AJ Produkty. Posiadamy akcesoria, bez których nie obejdzie się nie tylko żaden zakład produkcyjny, ale również dom i ogród. Znajdziecie u nas kranik do beczki, zawory, klucze, adaptery i korki. Słowem - wszystko, bez czego trudno zachować BHP podczas pracy z beczkami. Dla zaawansowanych użytkowników i pracowników dostępna jest także pompa do tankowania paliwa.

Klucze i zamki beczkowe

Podstawowym narzędziem w każdym magazynie albo fabryce, ale również w miejscach takich jak dom i ogród, powinien być klucz do beczek – regulowany, pasujący do kilku rodzajów pokryw, niezawodny i sprawdzający się w kryzysowych sytuacjach. Klucz do beczki pozwala szybko dostać się do jej zawartości, a pasujący do niego kran plastikowy umożliwi błyskawiczne pobranie próbki. Za jego pomocą można w kilku ruchach otworzyć nawet najbardziej oporną pokrywę bębnową, ale również odkręcić i przykręcić zamontowany wcześniej kurek. Klucze do beczek z naszej oferty to narzędzia mocne i wytrzymałe. Otwieracz do beczki to niezbędne wyposażenie zakładów produkcyjnych, ale można w niego zaopatrzyć też dom i ogród; mosiężna konstrukcja odporna na działanie dużej siły, a stabilny uchwyt chroni dłoń przed przypadkowym ześlizgnięciem się z rączki. Uzupełnieniem dla kluczy są specjalne zamki do beczek, w tym zamek do beczki stalowej, które skutecznie i w bardzo prosty sposób chronią pokrywy przed nieautoryzowanym otwieraniem. Wykorzystywane są do stalowych beczek i pasują do gwintów o rozmiarach 2 cali oraz 3/4 cala. Zamki skutecznie chronią nie tylko przed kradzieżą, otwieraniem, ale również aktami wandalizmu i potencjalnymi zanieczyszczeniami.

Zawory do plastikowych beczek

Bogata oferta sklepu internetowego AJ Produkty obejmuje wyposażenie dla firm, ale też dom i ogród. Dlatego to również specjalistyczne zawory do beczek, czyli popularne kraniki, dzięki którym bez całościowego otwierania beczki można sprawdzić i skosztować jej zawartość. Zawór do beczki metalowej może być wykonany z mosiądzu albo plastiku; w obu przypadkach zachowuje swoje właściwości chroniące. Dodatkowo posiadamy też zawór do beczki plastikowej, również wykonany z tworzywa sztucznego, które jest lżejsze od swojego metalowego odpowiednika. W ofercie naszego sklepu są akcesoria na użytek prywatny. Można w nie wyposażyć dom i ogród albo teren zieleni wokół firmy. Polecamy w szczególności zawór do beczki ocynkowanej. Zawory występują w różnych rozmiarach i wyposażone są w automatyczną nadciśnieniową ochronę, dzięki czemu znajdująca się w beczce zawartość nie będzie z niej niekontrolowanie wypływała. Nasze krany nadają się zarówno do beczki metalowej, jak i do ich plastikowych odpowiedników. Odpowiednio dobrany zawór plastikowy do beczki może znacznie przyśpieszyć proces opróżniania bębna, co w miejscach takich jak dom i ogród, gdzie liczy się szybkość pracy, a duże znaczenie. Kolekcje naszych akcesoriów beczkowych można przejrzeć powyżej - cechuje je atrakcyjna cena oraz zróżnicowana dostępność modeli, np. beczka dębowa lub mosiężny zawór do beczki 1000l.

Specjalistyczne kraniki do beczek

Posiadamy także krany do beczki dostosowane również do płynów takich jak ropa, które posiadają dodatkowe zabezpieczenie przez eksplozją. Sprawdzą się w miejscach takich jak zakłady produkcyjne, chemiczne, dom i ogród, gospodarstwa rolne. Kranik wykonany jest w metalu albo plastiku; kranik mosiężny pasuje do takich modeli jak beczka szklana, metalowa i z tworzywa sztucznego. Kran do beczki plastikowej wyposażony jest w gwint 2" oraz 3/4", a więc ma standardowe wymiary odpowiadające większości uniwersalnych modeli. Dostępne w naszej ofercie krany plastikowe są wielorazowego użytku, a ich czyszczenie jest banalnie proste i nie wymaga stosowania specjalnych preparatów. Każdy kranik do beczki plastikowej ma specjalny uchwyt pomagający we właściwym montażu oraz dozowaniu płynów. Ma również ogranicznik płomienia, dzięki czemu kranik jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Polecamy nasze krany do beczek plastikowych ze względu na ich wzmocnioną odporność. Dom i ogród, firmowe hale produkcyjne, gospodarstwa rolne, uprawne i hodowlane, ale przede wszystkim fabryki mogą wiele zyskać dzięki zastosowaniu tego prostego rozwiązania.

Adaptery, korki i lejki

Do plastikowych egzemplarzy polecamy wytrzymałe adaptery do beczek. Wykonany z materiału dobrzej jakości adapter do beczki umożliwia zainstalowanie w nich kranów i zaworów bez straty dla ich konstrukcji oraz zawartości. Adaptery przydają się przede wszystkim w fabrykach oraz zakładach produkcyjnych, które nie wykorzystują od razu całej zawartości beczki, ale jednocześnie chcą mieć pewność, że po upływie czasu nie ulegnie ona rozszczelnieniu, zniszczeniu lub nie straci całkowicie swoich właściwości. To bardzo prosty otwieracz do beczek, który pomaga w szybkim testowaniu zawartości przy zachowaniu wszelkich parametrów cieczy. Adapter mocuje się w miejscu, gdzie zamontowany był wcześniej kranik plastikowy do beczki, dlatego wielkość gwintów jest taka sama. Zapobiegając przypadkowemu wylewaniu się cieczy można zainstalować w beczkach również korki oraz lejki, które umożliwiają szybkie i efektywne napełnianie bębnów. W naszej ofercie dostępny jest specjalistyczny redukcyjny korek. Beczki, w których może być zamontowany korek w beczce, to zarówno modele metalowe, jak i plastikowe. W sklepie internetowy AJ Produkty mamy dla Państwa również starannie wybrane beczki z dedykowanymi korkami i adapterami. Posiadamy lejek do beczki z pokrywą, dzięki któremu wlewanie zawartości do środka jest o wiele łatwiejsze i praktyczniejsze. Każdy nasz korek do beczki to akcesorium, w które opłaca się zaopatrzyć własny dom i ogród. Kosztuje bardzo niewiele a znacznie ułatwia wykonywanie podstawowych prac.