Stół do zabawy

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Stół do zabawy

AJ Produkty oferuje meble, wyposażenie i zabawki dla dzieci w różnym wieku. Mamy w ofercie wybór ciekawych mebli przedszkolnych z zaokrąglonymi narożnikami, wykonanych z bezpiecznych materiałów. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć zdrowe i bezpieczne środowisko do nauki i wypoczynku dla małych dzieci. Stoły aktywizujące dla dzieci, to produkty niezwykle zróżnicowane. Stoły do zabawy są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy zadbać o wszechstronny rozwój dziecka. W trakcie zabawy dziecko odkrywa nowe rzeczy. Nauka poprzez zabawę to najlepsza metoda rozwijania zainteresowań dziecka i poznawania przez nie świata. Stolik edukacyjny rozwija zdolności manualne i pobudza ciekawość dziecka.

Jaki stolik do zabawy wybrać dla dziecka?

Na rynku znajduje się wiele stołów dla dzieci, o różnych wymiarach i funkcjach, mamy więc spory wybór. Należy zacząć od tego, że stolik do zabawy to produkt, który powinien być bezpieczny, funkcjonalny, estetyczny oraz wykonany z wysokiej jakości materiałów. Nie powinien mieć wystających, ostrych, niebezpiecznych elementów. Musi być również dopasowany do wieku dziecka, aby wzbudzić jego zainteresowanie. Przy wyborze stolika na pewno trzeba wziąć pod uwagę indywidualne preferencje dziecka. Jedno dziecko zachwyci stół muzyczny, inne będzie wolało stolik z efektami świetlnymi czy klockami. Młodsze dzieci prawdopodobnie zachwyci elastyczny stół z wanną od AJ Produkty wykonany z tworzywa ABS. Nadaje się do zabawy wodą i piaskiem, ma miejsce na cztery do sześciu dzieci. Wyposażony jest w dwa koła i blokowaną regulacją wysokości nóg stalowych, co pozwala na łatwe przewożenie oraz na dostosowanie do różnych grup wiekowych dzieci. Wanna z tworzywa sztucznego jest łatwa do podniesienia i czyszczenia, wyposażona w pokrywę i odpływ dla łatwiejszego opróżniania. Do codziennych zabaw w przedszkolu, takich jak rysowanie i malowanie czy gry planszowe, świetnie sprawdzi się okrągły stolik z blatem z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze brzozy lub białym od AJ Produkty. Jest to tworzywo niezwykle łatwe w czyszczeniu, o dużej odporności na zarysowania i uszkodzenia. Ten stół do zabawy wytrzyma najbardziej wymyślne dziecięce pomysły. Produkt jest niezwykle wytrzymały, dlatego to doskonały wybór do środowisk szkolnych i przedszkolnych. Rama oraz boki są wykonane z litej brzozy - trwałego i naturalnego materiału. Taki stół to idealny wybór dla rozbrykanych maluchów. Dostępny jest w wielu rozmiarach i kształtach, na przykład w kształcie trapezu, półokrągłym lub prostokątnym, co sprawia, że łatwo go wkomponować w niemal każde otoczenie. Okrągły blat zapewnia przestrzeń dla dużej liczby osób, oszczędzając jednocześnie miejsce. Taki kształt oznacza, że wszyscy uczestniczą w zajęciach i nikt nie siedzi na rogu. Stół można stosować nawet w niewielkich pomieszczeniach. Łącząc go z krzesłami można stworzyć przyjemne oraz funkcjonalne miejsce do pracy i zabawy dla dzieci.

Ciekawym modelem jest edukacyjny stół wykonany ze sklejki w kolorze barwionej na biało brzozy, wyposażony w osiem pólek i dwie szafki. Można go wykorzystać na wiele sposobów, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w środowiskach szkolnych i przedszkolnych. Ten innowacyjny stolik posiada unikatowe powierzchnie do podświetlania, zachęcające dzieci do oglądania pod światło ekscytujących obiektów. Może również posłużyć do odrysowywania rysunków. Będzie idealny dla nieco starszych dzieci. Przykrywki dołączone do zestawu umożliwiają użycie stołu po prostu do rysowania czy odrabiania lekcji. Wszystkie stoliki edukacyjne rozwijają zdolności manualne dzieci i ich wyobraźnię. Rozwijają zmysły dziecka i zachęcają je do kreatywności. To element wyposażenia pokoju dziecka czy też placówek edukacyjnych, który łączy zabawę i naukę.

Do stołu do zabawy dla dziecka można dobrać worek sako czyli siedzisko bez drewnianego szkieletu w środku. Worek będzie świetnym wyborem do pokoju dziecięcego lub placówki edukacyjnej. W miejscu przebywania dziecka powinno znajdować się miejsce do relaksu. Worek sako nie zajmuje wiele miejsce, łatwo go przemieszczać, ponieważ jest lekki, izoluje od zimnej podłogi, nie ma ostrych krawędzi, więc ogranicza ryzyko uderzenia lub skaleczenia. Worki dobrze prezentują się na podłodze pokoju dziecka bo są miękkie, kolorowe i przytulne. Dzieci uwielbiają tego typu siedziska. Worki sako są dobre dla kręgosłupa, dobrze dopasowują się do kształtu ciała naszych najmłodszych. Te pokryte trwałym materiałem siedzenia tapicerowane są odporne na zniszczenie i łatwe w utrzymaniu czystości. Worek jest lekki, przytulny, wygodny, to komfort i funkcjonalność w jednym prostym meblu.

Firma AJ Produkty oferuje meble i wyposażenie dla placówek edukacyjnych dla małych dzieci, w tym dla przedszkoli i żłobków. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort dzieci, dlatego nasz meble, na przykład łóżeczka przedszkolne, na pewno sprostają oczekiwaniom wszystkich wymagających klientów. Dokładamy starań, aby meble i akcesoria spełniały surowe kryteria jakościowe. Warto zwrócić uwagę na zabezpieczenia chroniące małe dzieci przed różnymi zagrożeniami, takie jak bramki zabezpieczające schody, zabezpieczenia drzwi przed zatrzaśnięciem chroniące rączki dziecka, osłony mebli i ścian do montażu na narożniki, zabezpieczenia przed otwieraniem, które mogą być montowane na przykład na szuflady i na drzwiczki szafek czy zabezpieczenia dostępu do gniazdek elektrycznych. Te akcesoria pomogą zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, szczególnie tym najmłodszym. U nas zaopatrzysz się także w środki ochrony indywidualnej dla dzieci, takie jak kaski albo ochronniki słuchu dla dzieci z regulowanym pałąkiem z miękką wyściółką i wyjątkowo wygodnymi nausznikami. Nauszniki mogą pomóc dzieciom odciąć się od uciążliwych dźwięków w gwarnych miejscach, na przykład gdy zabieramy je w miejsca o podwyższonym poziomie hałasu. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów do placówek edukacyjnych skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie doradzimy przy wyborze mebli i wyposażenia dla dzieci.