Ławki szkolne, regulowane, pojedyńcze

Świetne produkty w niskich cenach

Kup teraz

Ławki szkolne

Szkolne ławki muszą być w stanie wytrzymać ciągłe użytkowanie z roku na rok przez uczniów, którzy często nie zwracają uwagi na meble szkolne. Niezbędne są wytrzymałe powierzchnie i solidne ramy. Różne kształty i rozmiary będą pasowały do różnych typów sal lekcyjnych, niektórzy wolą indywidualne biurka dla uczniów, inni chcą ławki szkolne, które są przeznaczone do pracy w grupach. W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę mebli szkolnych o różnych kształtach i rozmiarach, które zaspokoją wszystkie potrzeby dzieci, z każdej grupy wiekowej. W asortymencie posiadamy jednoosobowe bądź dwuosobowe stoliki, krzesła czy meble biblioteczne. Wszystkie nasze meble do placówek oświatowych mają solidną konstrukcję, a ich cena jest adekwatna do jakości wykorzystanych materiałów do ich produkcji.

Ławki szkolne dla każdej placówki edukacyjnej

Sale lekcyjne w placówkach oświatowych powinny być wyposażone w wysokiej jakości ławki szkolne, aby studia i nauczanie utrzymywały dobry poziom. AJ Produkty jest specjalistą w dziedzinie ławek dla uczniów i ma niezwykle bogaty wybór biurek dla każdego możliwego środowiska edukacyjnego. Wybierz nowoczesne ławki z pokrywką, w których uczeń może przechowywać segregatory, podręczniki czy przybory szkolne. Wiele naszych biurek dla dzieci zajmuje niewiele miejsca, a płyta laminowana pcv, czyli blat szkolnej ławki ma właściwości tłumiące hałas, dzięki czemu zapewnia bardziej komfortowy poziom dźwięku w klasie. Asortyment stolików dla uczniów od AJ Produkty jest niezwykle szeroki, możesz u nas szybko i łatwo znaleźć meble szkolne, które odpowiadają Twoim wymaganiom. Jeśli brakuje miejsca w mniejszych klasach, oferujemy prostokątne biurka szkolne, w których jednocześnie może siedzieć dwóch uczniów. Bardziej usprawniona ławka, stół roboczy doskonale nadaje się dla uczniów szkół zawodowych, gdzie wymagana jest wytrzymałość przez długi okres intensywnego użytkowania. Dodaj do sali półokrągły lub trójkątny stół, który może zapewnić dodatkowe miejsce do siedzenia, przechowywania w klasie. Jeśli wybierzesz lawki szkolne o bardzo dobrych właściwościach pochłaniających dźwięk, możesz dodatkowo obniżyć poziom hałasu w klasie, poprawiając w ten sposób warunki nauki dla dzieci. Kolory i wymiary ławek szkolnych zależą od wybranego modelu z naszej oferty, a cena każdego produktu jest adekwatna do jakości.

Ławka szkolna dla dzieci - rodzaje

Każda szkoła podstawowa, średnia czy wyższa potrzebuje wygodnego rozwiązania do swoich sal lekcyjnych oraz sal komputerowych. Nasza ławka szkolna jest lekka i łatwa do złożenia. Wiele naszych indywidualnych biurek jest wyposażonych w stelaż z regulacją wysokości, dzięki czemu regulowane ławki w łatwy sposób można dostosować do każdej grupy wiekowej dzieci. Dzięki ręcznej regulacji stolika wysokość można zmieniać przy każdym użyciu oraz można ją łatwo dostosować do wzrostu każdego dziecka. W naszej ofercie jest także szkolna ławka z pokrywą, czyli z miejscem do przechowywania przyborów szkolnych, dostępne są w kilku wariantach. Stół można postawić na płaskiej lub pochylonej powierzchni podłoża, gdyż ma regulowane poziomy wysokości, dzięki czemu stolik można dostosować do każdego krzesła. Nasza ławka szkolna posiada spawany stelaż wykonany ze stalowych komponentów proszkowo pokrytych lakierem epoksydowym oraz z rur stalowych. Nasze ławeczki szkolne posiadają nowoczesny design oraz wytrzymały blat, który pozwala na wiele godzin intensywnego użytkowania w trudnych środowiskach szkolnych. Nasza ławka szkolna jednoosobowa czy ławka szkolna dwuosobowa posiada blat wykonany z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go niezwykle trwałym. Płyta laminowana jest łatwa w czyszczeniu i odporna na każdy typ cieczy. Każda nasza ławka szkolna posiada solidną ramę której cena świadczy o trwałości i wygodzie użytkowania.

Mobilne składane ławki szkolne

Gdy potrzebujesz rozwiązań w tymczasowych pomieszczeniach, nasze wszechstronne mobilne ławki szkolne, posiadające różne kolory, są doskonałą alternatywą. Stoliki z kółkami AJ Produkty są elastyczne i łatwe w obsłudze, zawierają kółka, wyposażone w wygodną blokadę, zatyczki, które można zablokować jednym ruchem. Składane stoły zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu można łatwo takie modele, warianty przechowywać w niewielkim pomieszczeniu. Każda placówka edukacyjna potrzebuje wygodnego rozwiązania do swoich sal lekcyjnych. Wiadomo, że jeśli ławka szkolna, przy której siedzi uczeń ma nieodpowiednią wysokość, a krzesło jest zbyt niskie, to z czasem dziecko może odczuwać nie tylko bóle pleców, ale także w przyszłości może powodować lub pogłębiać wady postawy, takie jak skrzywienie kręgosłupa. Dlatego każda nasza ławka szkolna, wymiary której zależą od wybranego przez Państwa modelu, jest nie tylko lekka i łatwa do złożenia, ale także niweluje problem złej postawy dzieci podczas siedzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ławek szkolnych, których atrakcyjna cena oraz istotne walory użytkowe zachęcają do zakupu. Oprócz naszego szerokiego wyboru ławek dla uczniów, oferujemy krzesła uczniowskie dla dzieci w każdym wieku, szafki szkolne, meble biblioteczne czy meble do stołówek, tablice, a także materiały z oklejonej płyty pcv zabezpieczające podłogę przed zarysowaniem. Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy również wózki do transportu biurek czy krzeseł, aby łatwiej było je przetransportować z miejsca na miejsce. Wysoka jakość naszych mebli oraz ich atrakcyjna cena zachęcają do zakupu.