Meble wypoczynkowe - Leżak przedszkolny, łóżka do leżakowania, okrycia, poduszki

Meble wypoczynkowe

Odpoczynek i leżakowanie to jeden ze stałych rytuałów przedszkoli i żłobków. Dzieci o wyznaczonej porze dnia odpoczywają na dywanie, na leżakach czy specjalnych matach i poduszkach. Tego rodzaju wypoczynek ma na celu wyciszenie się oraz regenerację sił, co korzystnie wpływa na dzieci. AJ Produkty wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferują wysokiej klasy, bezpieczne i niezwykle funkcjonalne wyposażenie wypoczynkowe, którego cena jest atrakcyjna i które są doskonale przystosowane do możliwości użytkowania oraz potrzeb najmłodszych uczniów.

Leżaki przedszkolne i łóżka do leżakowania

Leżakowanie w przedszkolu to jeden z etapów każdego dnia, który jest bardzo ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka. Różnorodne aktywności i intensywne, wyczerpujące dla maluchów zajęcia sprawiają, że dzieci potrzebują w ciągu dnia czasu na ochłonięcie z nadmiaru wrażeń i wypoczynek. Wyposażeniem umożliwiającym komfortowo spędzony czas, przeznaczony na odpoczynek i regenerację sił, są leżaki przedszkolne czy łóżko do leżakowania. Oferowany przez AJ Produkty leżak do przedszkola wykonany jest z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezpieczeństwo użytkownikom oraz wygodę kadrze pedagogicznej, o których świadczy ich atrakcyjna cena. Nasze leżaki przedszkolne plastikowe to produkty kompaktowe z możliwością sztaplowania o niezwykłym designie. Rama, jakie posiada to łóżeczko przedszkolne, wykonana została ze stali, na którą naciągnięto trudnopalną, nietoksyczną, łatwą do wyczyszczenia i niezwykle przewiewną siatkową tkaninę. Zaokrąglone narożniki wykonane z plastiku pozwalają na sztaplowanie co jest niezwykle wygodne i doskonale sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, gdzie większe meble dla dzieci zabrałyby za dużo cennej przestrzeni. Sztaplowane łóżko przedszkolne to idealne rozwiązanie na czas drzemki w żłobkach, przedszkolach i punktach opieki, a ich kompaktowe wymiary i lekkość sprawiają, że bardzo łatwo ten leżak przedszkolny rozstawić i odstawić, gdy nie jest już potrzebny. Dokup do tego rodzaju leżaków lekki wózek na kółkach do ich transportowania i przechowywania, którego cena jest niska, a zyskasz jeszcze więcej wygody i łatwości w użytkowaniu, które dzięki otworom w narożnikach chronią leżaki przed upadkiem z wózka. AJ Produkty posiadają w swojej ofercie również łóżeczko przedszkolne drewniane, wykonane z drewna bukowego o wymiarach 700x480x1900mm, które posłuży przez wiele lat. Cena produktu, jakim jest leżak przedszkolny, jest wyższa od zwykłego łóżeczka, jednak ten artykuł przetrwa wiele dziecięcych lat. Odpowiednio zaimpregnowane elementy są odporne na czyszczenie powierzchniowe, co daje gwarancję estetycznego wyglądu przez długi czas. Ten solidny leżak do przedszkola sprzedawany jest w zestawie z materacem oraz poduszką w trzech kolorach do wyboru. Poszewka materaca - prześcieradło i poduszki można łatwo zdejmować, co daje możliwość bezproblemowego czyszczenia. Zestaw ten, którego cena jest stosunkowo niska, wzbogacić można dokupując koc tego samego koloru. Meble dla dzieci, takie jak leżaki do przedszkola marki AJ Produkty to gwarancja komfortu oraz bezpiecznego wypoczynku, którego cena świadczy o jakości użytych do produkcji leżaków materiałów.

Materace dla przedszkola i pokrowce

Każde przedszkole powinno zapewnić swoim podopiecznym odpowiednie warunki rozwoju, w których skład wchodzi również sen, mający niesamowite działanie regeneracyjne i wyciszające. Łóżko do przedszkola i wygodny, kolorowy materac do drzemki to najważniejsze wyposażenie placówki. AJ Produkty oferują szeroki wachlarz bardzo dobrej jakości materacy w różnorodnych kolorach, które zapewnią zdrowy odpoczynek najmłodszym, a atrakcyjna cena zachęca do zakupu. Wśród oferty znajdziecie Państwo materace wykonane z zimnej pianki wysokoelastycznej lub z włókien poliestrowych. Praktyczny materac wykonany z zimnej pianki, którego cena świadczy o jakości użytych do produkcji materiałów, jest bardzo funkcjonalny i ekologiczny. Materiał ten posiada nieregularną strukturę o dużej wytrzymałości, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez odkształceń. Jest bardzo wygodny, odporny na pleśń, płyny i cząsteczki kurzu oraz łatwy w czyszczeniu. Drugim rodzajem materacy, przeznaczonych jako meble dla dzieci, są produkty wykonane z włókien poliestrowych. Te materace łóżeczka to doskonały wybór przyjazny dla środowiska, które są wodoodporne i łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowo wykazują odporność na pleśń i roztocza oraz nadają się do recyklingu. W ofercie AJ Produkty znajdziecie Państwo również łóżeczka - materace składane, których cena jest niewysoka, a które są trwałe i bardzo komfortowe.

Koce i poduszki do przedszkola

AJ Produkty oferują również koc do drzemki do każdego typu łóżeczka o wymiarach 1500 mm x 900 mm, którego niewysoka cena zachęca do zakupu. Jest to bawełniany, miękki i wygodny koc o splocie waflowym, dostępny w 4 kolorach do wyboru, dzięki czemu stworzyć można atrakcyjne dla dzieci zestawy kolorystyczne, pasujące do każdego wnętrza. Wachlarz naszych produktów poszerzony został także o wygodne meble dla dzieci - okrągłe poduszki do siedzenia w wielu kolorach. Dzięki nim stworzyć można kreatywne miejsce do siedzenia, zachęcające do zabawy i czytania książek. Cena poduszek zawiera praktyczną torbę do przechowywania, gdy nie są używane lub dokupić można dodatkowo praktyczny wózek na kółkach z hamulcami, który usprawni transport i wygodne przechowywanie. Tego typu meble dla dzieci to dodatkowa atrakcja gwarantująca niezapomniane chwile w przedszkolu.

Kojce do leżakowania i zabawy

AJ Produkty oferują także inne meble dla dzieci przeznaczone do leżakowania i różnych aktywności dla najmłodszych - okrągłe kojce wyprodukowane z zimnej pianki obitej tkaniną bawełnianą w trzech wariantach kolorystycznych, którą można zdejmować i prać, co daje gwarancję utrzymania produktu w czystości. Dla dzieci w żłobku i przedszkolu stanowią one bezpieczne miejsce, w którym spędzą one niezapomniane chwile zabawy, nauki i wypoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli wypoczynkowych do placówek opiekuńczych od AJ Produkty, dzięki którym stworzycie Państwo atrakcyjne miejsce, do którego dzieci będą chętnie wracać.