Panele i tkaniny dźwiękochłonne i wygłuszające

Panele akustyczne - dźwiękochłonne, tkaniny wygłuszające

Nadmiar hałasu może mieć negatywny wpływ na zdolność dziecka do koncentracji, skupienia i uczenia się. Dźwiękochłonne panele akustyczne, maty dostępne w sklepie AJ Produkty to prosty sposób na obniżenie ogólnego poziomu hałasu w miejscu pracy, w szkołach, w stołówce, w restauracji czy w jadalni. Te dekoracyjne panele ścienne wygłuszające zostały zaprojektowane tak, aby były zabawne i przyciągały wzrok dzieci, a jednocześnie zapewniały praktyczną funkcję, pochłaniając hałas dźwięków z krzyków, płaczu, zgrzytania nogami krzeseł i trzaskania. Inspiruj swoich uczniów i pracowników dekoracyjnymi panelami redukującymi nadmierną ilość hałasu, których wysoka jakość i atrakcyjna cena zachęca do zakupu. Nasze dekoracyjne panele akustyczne na ścianę to jeden z nowszych pomysłów na zdobienie ścian czy sufitów pomieszczeń. Głośne rozmowy w sali w placówce edukacyjnej czy sąsiadów z mieszkania obok, duże echo w pomieszczeniu czy inny, notoryczny hałas z zewnątrz – to tylko przykładowe sytuacje, kiedy warto pomyśleć o zamontowaniu produktów jakim są akustyczne panele. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli akustycznych, których rozsądna cena, nowoczesny wygląd, ciekawy kolor oraz walory użytkowe zachęcają do zakupu.

Panele dźwiękochłonne w szkołach

Dobra akustyka równa się pozytywnemu otoczeniu. Niestety duża liczba klas i sal w placówkach edukacyjnych cierpi z powodu słabej akustyki. Drażniący hałas w tle jest bardzo stresujący zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów, prowadząc do napięcia i stresu, co nie sprzyja dobremu środowisku uczenia się. Głośne dźwięki mogą również wpływać na koncentrację dzieci w pobliskich klasach. Dzięki inteligentnym produktom takim jak panele akustyczne czy pianka wygłuszająca, możliwe jest zoptymalizowanie akustyki w pomieszczeniach i stworzenie przyjemnego krajobrazu dźwiękowego. Panele akustyczne stanowią proste rozwiązanie, które pasuje do wszystkich tych celów i idealnie nadaje się do dużych pomieszczeń wewnętrznych o słabej naturalnej akustyce. Panele wyciszające dźwięk, których cena jest atrakcyjna, zostały zaprojektowane do montażu na ścianie lub suficie, aby nie zakłócać przestrzeni pomieszczenia. Każdy panel akustyczny z naszej oferty ma na celu wychwytywać pogłosy, a także zapobiegać powstawaniu echa i zmniejszać hałas w tle w sali szkolnej, w jadalni czy w biurze.

Panele akustyczne ścienne

Jeśli chcesz urozmaicić i stworzyć ciekawą dekorację na ścianie wybierz panel akustyczny ścienny. W naszym asortymencie posiadamy panele wygłuszające na ścianę w różnych kształtach: okrągłe, kwadratowe, trójkątne, a także inne nietypowe konstrukcje, jak np. w kształcie puzzli. Wysokiej jakości pianki wygłuszające dźwięk AJ Produkty eliminują hałas i zapewniają przyjemny poziom dźwięku. Ponadto wykorzystując nasze panele wygłuszające na ściany możesz stworzyć zabawne projekty w pomieszczeniu. Dodatkową zaletą jest to, że mata akustyczna jest łatwa w montażu oraz występuje w wielu kolorach i wzorach. Każda nasza pianka akustyczna w pokoju nie tylko redukuje poziom hałasu pomieszczenia, ale również dzięki niej w łatwy sposób można urozmaicić wystrój wnętrz, kupując większą ilość w tej samej formie. Możesz wybrać jeden spójny kolor paneli akustycznych lub kilka różnych barw, uruchamiając w ten sposób wyobraźnię dzieci i stwarzając im dynamiczne środowisko do zabawy, nauki. Pianki akustyczne do pokoju są wykonane z trwałego i ognioodpornego materiału, który ma na celu skutecznie zmniejszać poziom hałasu i poprawić komfort nauki czy pracy. Cena naszych produktów jest adekwatna do jakości wykorzystanych materiałów do ich produkcji.

Panele akustyczne sufitowe

Jeśli Twoja placówka edukacyjna, Twoje biuro lub miejsce pracy musi obniżyć poziom hałasu, panele akustyczne na ściany czy panele sufitowe, są warte swojej inwestycji. Nasze panele dźwiękoszczelne to nowoczesne elementy wyposażenia wielu współczesnych wnętrz. Panele wygłuszajace dostępne w sklepie AJ Produkty skutecznie tłumią zarówno hałas, jak i echa zakłócające dźwięk. Im większe pomieszczenie z dziećmi, miejsce pracy z większą liczbą pracowników, tym wyższy poziom hałasu. Strategicznie rozmieszczone pochłaniacze dźwięku mogą znacznie obniżyć poziom hałasu i poprawić komfort nauki, pracy. Mamy ogromny wybór paneli akustycznych w wielu kolorach i rozmiarach. Rola jaką pełni okrągły sufitowy panel akustyczny to redukcja hałasu oraz niepożądanych zjawisk dźwiękowych powstających w pomieszczeniach. Dzięki zdolności absorbowania, czyli pochłaniania dźwięku, bądź zdolności dyfuzji, czyli rozpraszania dźwięku, panele akustyczne usuwają z pomieszczeń dokuczliwe zjawiska dźwiękowe, poprawiając tym samym komfort, jakość nauki oraz pracy w pomieszczeniu. W ofercie posiadamy różne nowoczesne panele akustyczne, ceny ich są bardzo atrakcyjne.

Tkaniny dźwiękochłonne

W asortymencie posiadamy kwadratowe oraz prostokątne ścienne tkaniny dźwiękochłonne, które są zarówno skutecznymi tłumikami, ale także dekoracyjnymi i stylowymi elementami wnętrza. Zawieś płyty akustyczne w przedszkolu, w szkole, w biurze, w szatni, w poczekalni, w recepcji lub w innych miejscach, w których należy obniżyć poziom hałasu. Nasze materiały wygłuszające są dostępne w kilku różnych kolorach oraz wzorach. Oferowane przez nas maty akustyczne można starannie zsynchronizować i dopasować do innych mebli w placówce oświatowej czy w miejscu pracy. Panele wygłuszające ściany są montowane na ścianie za pomocą załączonego uchwytu. Posiadamy również panele akustyczne samoprzylepne, których montaż jest dziecinnie prosty, zarówno panel dźwiękochłonny jak i szyna montażowa posiadają rzep samoprzylepny. Oferowany przez nas panele ścienne akustyczne charakteryzują się najwyższą jakością, a ich rozsądna cena oraz atrakcyjny wygląd zachęcają do zakupu, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami!