Stół do stołówki szkolnej

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Stół do stołówki szkolnej

Składane szkolne stoły do ​​jadalni to praktyczny i funkcjonalny element wyposażenia tych miejsc. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, o inteligentnym projekcie, i wyprodukowane tak, aby sprostać wyzwaniom szkolnych jadalni. Składane stoły do ​​jadalni to doskonały wybór szczególnie do dużych jadalni, w których panuje spory ruch. Przy takim stole wygodnie mieszczą się zwykle co najmniej cztery osoby. Stoliki może dzielić niewielka odległość. Można zmieniać ich konfigurację zależnie od potrzeb bez większego wysiłku. W związku z tym składane stoły do stołówki szkolnej muszą być lekkie. Jest to ważne również dlatego, że po złożeniu musi być łatwo transportować i przechowywać. Takie funkcjonalne meble to uniwersalne wyposażenie stołówki szkolnej, ale nie tylko. Są idealne do wielu różnych lokalizacji i celów, od stołówek i jadalni po imprezy plenerowe, projekty społeczne, festyny ​​szkolne i wiele innych.

Łatwe do przechowywania meble do szkolnej stołówki

W stołówkach szkolnych najlepiej sprawdzają się praktyczne składane stoły. Nasze składane stoły można łatwo rozstawić i zdemontować w razie potrzeby. Stoliki tego typu są także idealne, gdy potrzeba więcej miejsca na dodatkowe siedzenia lub tymczasowe czynności. Użyj jednego stołu lub umieść kilka stołów obok siebie, aby stworzyć większą powierzchnię użytkową. Składany stół przyda się także w pokoju socjalnym, szczególnie jeśli nie ma w nim dużo miejsca. Wybierając stół ze składanym stelażem i składane odpowiednio dobrane krzesła, możesz wygodniej korzystać z przestrzeni pokoju, ponieważ można szybko i łatwo przestawić lub usunąć meble z pomieszczenia. Meble w niewielkich pomieszczeniach rozstawia się tylko na czas spożywania posiłków, a później można je przechowywać złożone, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca. Istotną zaletą wyboru stołów składanych jest to, jak wygodne i proste jest przechowywanie tego typu mebli stołówkowych. Dzięki temu każda instytucja edukacyjna może wykorzystać przestrzeń stołówki na wiele sposobów bez zbytniego wysiłku. Nasz gama składanych stolików Nicke jest doskonała, jeśli chcesz wyposażyć miejsce do spożywania posiłków lub do innych zastosowań roboczych. Łatwe do czyszczenia blaty wykonane są z laminatu wysokociśnieniowego, który jest zarówno odporny na zarysowania i zacieki, jak i łatwy do wyczyszczenia, a przez to idealny do środowiska szkolnego, do przedszkoli, a także do zakładów pracy. Stoliki są praktyczne - można zestawić ze sobą kilka stołów tworząc większą powierzchnię roboczą. Dzięki składanej ramie z wytrzymałych rur stalowych w kolorze srebrnym stoły są wygodne do przechowywania i transportu. Połącz je z kompletem składanych krzeseł i stwórz komfortowe rozwiązanie do miejsc, gdzie potrzeba elastycznych i funkcjonalnych mebli.

Akcesoria do stołów składanych

Kupując stoły składane, koniecznie sprawdź również niektóre z naszych akcesoriów, takie jak wózki stołowe, wsporniki na nogi stołu, narzędzie do szybkiego składania stołów i wiele innych sprzętów. Wózki stołowe mogą pomóc w sprawnym transporcie złożonych stołów stołówkowych. Oddzielny zestaw wsporników może pomóc uniknąć zapadania się nóg stołu w trawie, jeśli jest używany na zewnątrz, a także chronić miękkie podłogi przed uszkodzeniem. Aby przyspieszyć składanie i rozkładanie stołów, narzędzie do szybkiego składania jest prostym i wydajnym rozwiązaniem. To narzędzie zapewnia dodatkową dźwignię podczas składania stołów, dzięki czemu umożliwia szybszą i bardziej wydajną pracę. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji o dowolnym produkcie z naszej oferty.

Wyposażenie stołówek szkolnych dostępne w ofercie AJ Produkty sprzyja relacjom społecznym i komfortowi spożywania posiłków. Odpowiednio dobrane do stołówki szkolnej stoliki i krzesła zapewnią dzieciom wygodę i prawidłowe ułożenie pleców i całego ciała. Pozwolą przeciwdziałać problemom z wadami kręgosłupa. Wspólne spożywanie posiłków będzie ponadto zajęciem integrującym, ważnym dla rozwoju dziecka. Dobrze wyposażona stołówka szkolna zapewnia dzieciom w wieku szkolnym funkcjonalne miejsce wypoczynku na mapie pracowitego dnia w szkole. W ramach naszego asortymentu dla szkół i uczelni znajdziesz dobrej jakości meble z wytrzymałych tworzyw, które będą niezawodnie służyły kolejnym pokoleniom dzieci i młodzieży w każdym wieku. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem sprzedaży online w celu uzyskania pomocy podczas zakupów za pośrednictwem funkcji czatu.

Stoły do stołówki w kolorystyce pasujące do wnętrza

AJ Produkty stworzyły szeroką ofertę mebli, dzięki którym stołówka szkolna stanowić będzie atrakcyjne dla uczniów wnętrze. Do wyboru przedstawiamy Państwu laminat o różnorodnej kolorystyce, która wzbogaci nudne pomieszczenie jakim do tej pory była stołówka szkolna. Oprócz standardowych kolorów, takich jak biały, beżowy, buk, brzoza i brązowy, zakupić można stół w bardziej wyrazistych odcieniach - czerwieni, limonki i dwóch szarościach. Dodając do nich nasze barwne krzesła, których cena zachęca do zakupu, stworzyć można atrakcyjne pomieszczenie, które doda uczniom energii i pozytywnie wpłynie na ich nastawienie na cały dzień. Bez względu na wybrany kolor linoleum cena produktu nie ulega zmianie. Wyposażenie do stołówek od AJ Produkty to wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowników oraz atrakcyjna cena produktów. Wybierz odpowiedni stolik, dopasuj do niego krzesła i stwórz nowoczesna stołówkę w swojej placówce edukacyjnej.