Stoły do stołówki szkolnej

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Stołówka szkolna - stoły

AJ Produkty w swojej ofercie posiadają meble przeznaczone dla różnych obszarów działalności, w tym wyposażenie specjalnie dedykowane dla stołówki szkolnej, których cena jest atrakcyjna. Dobrze zorganizowane stołówki szkolne, w których serwuje się smaczne posiłki, są miejscem, do którego dzieci chętnie zaglądają. Odpowiednio dobrane meble stołówkowe nie tylko zapewnią dzieciom wygodę podczas przerw obiadowych, ale także zapewnią im miejsce do nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. Korzystając z programu rządowego "Posiłek w szkole i w domu" przeznaczyć mogą Państwo otrzymane środki na wysokiej jakości stoły i krzesła od AJ Produkty, których cena gwarantuje bezpieczeństwo wykorzystanych do produkcji materiałów oraz trwałość użytkowania. Nasza oferta zawiera stoły o różnych kształtach i kolorystyce, które wzbogacą aranżację jadalni. Szeroka gama produktów posiadających różną grubość blatu, szerokość i wysokość daje Państwu możliwość doboru odpowiedniego produktu do wieku i wzrostu użytkowników. Nasze stoły i krzesła wykonane są z wysokiej jakości materiałów o ciekawym wzornictwie i stylu, które są bardzo łatwe w czyszczeniu, dlatego też idealnie nadają się do intensywnego użytkowania przez kolejne roczniki uczniów.

Prostokątne i okrągłe stoły do stołówki szkolnej

W stołówkach szkolnych najlepiej sprawdzają się prostokątne lub okrągłe stoliki mieszczące wygodnie minimum cztery osoby. AJ Produkty oferują szeroką gamę stołów w kształcie prostokąta z solidnymi nogami drewnianymi bądź stalowymi, które nadają im stabilizacji i których cena jest zróżnicowana. Blaty naszych stołów wykonane są z laminatu wysokociśnieniowego HPL, który zapewnia trwałą powierzchnię, łatwe czyszczenie i posiadają membrany tłumiące dźwięk w różnorodnej, ciekawej kolorystyce. Nasze stoły w zależności od kształtu posiadają od jednej do sześciu nóg, które są mocne i wytrzymałe oraz zaprojektowane w sposób ułatwiający wsunięcie krzesła pod blat. Nogi i rama, jakie posiadają te meble do stołówek wykonane są z drewna bądź elementów stalowych. Nasz prostokątny stół posiada wypukłe i zaokrąglone krawędzie, które stwarzają wrażenie miękkości i elegancji oraz zapobiegają typowym urazom powodowanym przez ostre narożniki, jakie posiadają dostępne na rynku podobne stoliki. Okrągły stół od AJ Produkty posiada blat wykonany z ekologicznego, przyjaznego środowisku linoleum, które sprawia, że absorpcja hałasu jest w jadalni pod kontrolą. Różnorodny kolor blatu do wyboru daje niezliczone możliwości aranżacji stołówek, które zapraszać powinny nie tylko jedzeniem, ale i wyglądem młodych użytkowników. Wyposażenie stołówek szkolnych dostępne w ofercie AJ Produkty powstaje z bardzo wytrzymałych tworzyw znoszących wieloletnie intensywne użytkowanie, których cena zachęca do zakupu.

Nietypowe kształty stołów do stołówki

AJ Produkty oferuje do stołówek szkolnych również stoliki o nietypowych kształtach owalnych lub prostokątnym jednym boku, które dają możliwość postawienia stołu przy ścianie lub połączenia dwóch stołów w jeden. Tego typu meble o różnej wysokości i szerokości posiadają dwie stabilne nogi, których konstrukcja podstawy ułatwia czyszczenie podłogi pod stołem i zapewnia dużo miejsca, aby wygodnie usiąść i wsunąć krzesła pod blat. Nasze nietypowe stoły, których stelaż wykonany jest z brzozy, pokryte są tłumiącym dźwięk i przyjaznym dla środowiska linoleum. Linoleum pokrywające stoły od AJ Produkty wykonane jest z naturalnych i odnawialnych surowców, dzięki czemu nasze wyposażenie jest bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Ten rodzaj laminatu to materiał o doskonałych właściwościach redukujących hałas, dlatego też nasze stoły to idealne meble, których cena jest atrakcyjna, jakie posiadać może szkolna stołówka.

Stoły do stołówki w kolorystyce pasujące do wnętrza

AJ Produkty stworzyły szeroką ofertę mebli, dzięki którym stołówka szkolna stanowić będzie atrakcyjne dla uczniów wnętrze. Do wyboru przedstawiamy Państwu laminat o różnorodnej kolorystyce, która wzbogaci nudne pomieszczenie jakim do tej pory była stołówka szkolna. Oprócz standardowych kolorów, takich jak biały, beżowy, buk, brzoza i brązowy, zakupić można stół w bardziej wyrazistych odcieniach - czerwieni, limonki i dwóch szarościach. Dodając do nich nasze barwne krzesła, których cena zachęca do zakupu, stworzyć można atrakcyjne pomieszczenie, które doda uczniom energii i pozytywnie wpłynie na ich nastawienie na cały dzień. Bez względu na wybrany kolor linoleum cena produktu nie ulega zmianie. Wyposażenie do stołówek od AJ Produkty to wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowników oraz atrakcyjna cena produktów. Wybierz odpowiedni stolik, dopasuj do niego krzesła i stwórz nowoczesna stołówkę w swojej placówce edukacyjnej.