Szafki uczniowskie, szkolne

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Szafki szkolne - uczniowskie

Częstym problemem, z jakim borykają się wszyscy uczniowie, są ciężkie noszone przez nich plecaki szkolne. Tornistry uczniów zawierają między innymi podręczniki, zeszyty do ćwiczeń, przybory szkolne, a także produkty spożywcze, dlatego dzieci są zmuszone nosić plecaki, które bardzo często osiągają wagę nawet kilkunastu kilogramów. Sytuacja ta ma nie tylko negatywny wpływ dla młodego organizmu, ale także może doprowadzić do poważnych schorzeń kręgosłupa. Na szczęście można temu zapobiec wyposażając szkoły w szafki szkolne. Szafki są powszechnie używane jako szkolne meble do przechowywania na korytarzu czy w szatni, ponieważ umożliwiają uczniom łatwe składowanie swoich rzeczy, takich jak ubrania, książki bądź atrybuty związane z nauką. W AJ Produkty sprzedajemy solidne, trwałe i stylowe szafki do szatni dla szkół, które są idealne dla każdego ucznia i których cena jest bardzo atrakcyjna. Przejrzyj oferowane przez nas wyposażenie do placówek edukacyjnych i wybierz te szafy szkolne, które najlepiej pasują do Twojej szkoły.

Szafki szkolne: rodzaje

W asortymencie AJ Produkty posiada solidne szafki szkolne wyposażone w zamki cylindryczne dla zwiększenia bezpieczeństwa przechowywanych w niej przedmiotów. Oferujemy szafki szatniowe w różnych kolorach, dzięki czemu można je łączyć i dopasowywać do swoich już istniejących wnętrz. Wysokość, szerokość oraz głębokość szafek zależy od wybranego modelu. Spawana i nitowana konstrukcja zapewnia, że szafki do szkół mają mocną ramę. To czyni je idealnymi do przechowywania, użytkowania przez uczniów. Na nasze szafki do szatni szkolnej nakładamy powłokę antybakteryjną, zgodnie z zasadami BHP, aby zwiększyć poziom higieny i czystości w placówkach oświatowych. Ponadto sprzedajemy ławki do szatni, które pasują do metalowych szafek szkolnych, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Wszystkie meble szkolne zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie dla dzieci.

Szafki szkolne: przeznaczenie

W ofercie posiadamy szafki szkolne na podręczniki czy szafki do szkolnej szatni dostosowane do potrzeb i wzrostu uczniów. Wysokość, szerokość oraz głębokość zależy od wybranych produktów. W ramach oferowanych przez nas mebli szkolnych możesz wybrać szafki, które zajmują mało miejsca, a jednocześnie zapewniają maksymalną przestrzeń do przechowywania. Ich główną zaletą jest konstrukcja przedziałów, która zapewnia dużo miejsca do składowania, bez potrzeby oddzielnych modułów szafki zajmujących o wiele więcej miejsca. Oznacza to, że jeden moduł szafki może być współużytkowany przez wiele osób. Montaż szafy jest bezproblemowy, gdyż dostarczamy je już zmontowane, co oznacza, że meble są od razu gotowe do postawienia w docelowym miejscu bez zabawy w ich składanie. Każda oferowana przez nas szafka szkolna stanowią gwarancję bezpiecznego oraz długotrwałego użytkowania, a jej atrakcyjna cena zachęca do zakupu.

Szafki uczniowskie: materiał i kolorystyka

Oferujemy modele szafek szkolnych w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej RAL, od koloru białego, czarnego czy brzozy po kolor czerwony, a także niebieski, dzięki temu różnobarwne szatnie szkolne będą zachęcały do korzystania z nich. Każda nasza szafka uczniowska idealnie nadaje się zarówno dla dzieci z najmłodszych, jak i ze starszych klas. W asortymencie posiadamy ubraniowe szafki szkolne, których maksymalna wysokość wynosi 1980 mm. Możesz wybrać szafki wykonane w całości z laminatu z wyposażeniem zapewniającym komfortowe przechowywanie odzieży bądź szafy szkolne w całości wykonane z wytrzymałej blachy stalowej. Cena oferowanych przez nas szafek do szatni jest bardzo konkurencyjna, dzięki czemu każda nasza szafka do szatni cieszą się dużą popularnością oraz doskonałą reputacją.

Szafki szkolne metalowe

W asortymencie posiadamy wysokiej jakości szafki szkolne na szyfr, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych, zamykanych na kłódki boksów szatniowych w szkołach. Ich solidna konstrukcja, wysoka jakość, odporność na zarysowania, a także bardzo atrakcyjna cena, zachęcają do zakupu. Nasze metalowe szafki to przestronne i wytrzymałe szafki, które doskonale nadaje się do regularnego użytkowania przez uczniów w trudnym środowisku szkolnym. Oferujemy szafki w całości wykonane z wytrzymałej, spawanej blachy stalowej. Rama szafki jest pomalowana proszkowo, aby zapewnić jej wytrzymałość w trudnych warunkach. Zarówno rama jak i drzwi naszych szafek szkolnych zostały dodatkowo wzmocnione, aby zapobiec wgnieceniom. Zapewniamy również szafki metalowe szkolne z wbudowanymi półkami, aby uczniowie mogli przechowywać w nich swoje książki i inne rzeczy w zorganizowany sposób. Pod półkami dostępna jest osobna przestrzeń na torby szkolne, kaski i inne większe przedmioty. Do wyboru są szafy z maksymalnie dziewięcioma przegródkami w środku, w zależności od wybranego modelu. Szafki posiadają również otwory wentylacyjne w górnej i dolnej części szafy, dzięki czemu zapewniają dobrą wymianę powietrza we wnętrzu skrytek, zgodnie z zasadami BHP. Wysoka jakość oraz atrakcyjna cena gwarantują, że nasze ubraniowe szafy metalowe spełnią oczekiwania każdej szkoły oraz wszystkich jej uczniów. Zapoznaj się z ofertą naszych szkolnych szafek, aby dowiedzieć się więcej o specyfikacji dostępnych produktów.