Regały szkolne

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Regały szkolne i szafki

Wszystkie środowiska szkolne potrzebują wszechstronnego i praktycznego miejsca do przechowywania dla uczniów oraz dla nauczycieli. Nasza firma AJ Produkty od dawna koncentruje się na wszelkiego rodzaju szafkach dla uczniów i szkolnych produktach do przechowywania, dlatego jesteśmy dziś ekspertami w tych dziedzinach. Wybierz z naszej szerokiej oferty, aby znaleźć szafki, komody i regały do przedszkola, z płyty laminowanej, zestaw mebli do stołówki czy zestaw mebli ogrodowych, które najlepiej pasują do potrzeb Twojej placówki edukacyjnej czy Twojego miejsca pracy. Nasze meble wykonane zgodnie z zasadami BHP, to idealne wyposażenie, o wysokim poziomie higieniczności, dla wszystkich części każdej szkoły czy pracowni, a ich wysoka jakość oraz atrakcyjna cena zachęcają do zakupu.

Szafki i komody szkolne

W asortymencie posiadamy stabilne, wytrzymałe szafki i komody o szerokim zakresie zastosowań, które pasują do wszystkich środowisk szkolnych i biurowych. Każda klasa w przedszkolu czy w szkole powinna posiadać wygodne miejsce do przechowywania dla uczniów w celu składowania zeszytów, piórników i książek bibliotecznych, aby mieć wolne miejsce na biurku do pracy bez zakłóceń. W asortymencie posiadamy stabilne, wytrzymałe szafki i komody o szerokim zakresie zastosowań, które pasują do wszystkich środowisk szkolnych i biurowych. Wysokość, szerokość oraz głębokość szafy zależy od wybranego modelu. Oferujemy meble, których fronty szuflad posiadają wbudowane uchwyty, w kolorowej gamie odcieni. Dzięki komodzie z płyty laminowanej, wyprodukowanej zgodnie z obowiązującymi normami, dzieciom będzie łatwiej brać przedmioty, a także sprzątać je po sobie, dzięki czemu wszystko będzie na swoim miejscu. Z naszą szafką w ciekawym kolorze odmienisz swoją placówkę edukacyjną. Posiadamy także ofertę szuflad i pojemników skrzyniowych dla uczniów w klasie edukacyjnej. Zapewniamy również szafki szkolne do bezpiecznego przechowywania toreb i rzeczy osobistych, których cena jest bardzo atrakcyjna. Przejrzyj stronę internetową AJ Produkty, aby znaleźć odpowiednią opcję dla swojej placówki edukacyjnej.

Szafka na telefony komórkowe

Coraz więcej szkół decyduje się na wprowadzenie zakazu korzystania z telefonu komórkowego w trakcie lekcji, aby te w żaden sposób nie rozpraszały uwagi uczniów. Szkoły, które wprowadzą powyższy zakaz, muszą zaoferować wygodne i bezpieczne rozwiązanie do przechowywania telefonów uczniom, studentom podczas zajęć. Dlatego w naszej ofercie posiadamy szafkę na telefony komórkowe z 30 przegrodami. Szafa posiada numerowane skrytki z przezroczystymi frontami oraz indywidualne przegrody do wkładania telefonów, dzięki czemu nie ma konieczności otwierania głównych drzwi, co zwiększa również jej poziom higieniczności. Frontowe drzwiczki szafy mogą być zamknięte, zabezpieczone na zamek na klucz bądź w formie elektronicznego zamka szyfrowego. Drzwi zapewniają dostęp do wszystkich przegród. W środku każdej z skrytki znajduje się miękka mata, która zgodnie ze swoją funkcją, zapobiega zniszczeniu telefonów. Przezroczyste fronty przegród ułatwiają przegląd zawartości szafy i sprawiają, że można szybciej zlokalizować swój telefon. Szafka na telefony komórkowe o wymiarach: wysokość 700 mm, szerokość 400 mm i głębokość 180 mm jest przystosowana do montażu na ścianie. Ten innowacyjny rodzaj szafy sprawdzi się także w biurach i innych miejscach publicznych. W Aj Produkty sprzedajemy solidne, trwałe i stylowe meble, wyposażenie szkolne, które są idealne dla każdego ucznia i których atrakcyjna cena zachęca do zakupu.

Regały szkolne

W ofercie posiadamy wiele mebli do przechowywania, od prostych regałów, po regały do szkół z szufladami czy regały mobilne, które stanowią niezwykle wszechstronne meble do składowania. Regały do przechowywania są kompaktowe z innymi meblami, a także łatwo komponują się z każdym otoczeniem, wnętrzem. W asortymencie posiadamy regały szkolne w ogromnej liczbie wzorów, z różną liczbą przegród i szuflad. Wysokość, szerokość oraz głębokość regału zależy od wybranego modelu. Wybierz solidny, trwały regał z podstawą, cokołem bądź na blokowanych kółkach, w zależności od swoich potrzeby. Ustaw regały, wykonane z płyty laminowanej, wzdłuż ściany lub w innym miejscu pomieszczeń, dzięki czemu będą służyć jako skuteczna przegroda, ścianka działowa w żłobkach, przedszkolach czy w sali lekcyjnej. Otwarte regały przedszkolne można doposażyć w wiklinowe kosze lub antracytowe pojemniki, uzyskując w ten sposób więcej miejsca na zabawki czy pomoce edukacyjne. Dzięki szufladom w regałach można z łatwością trzymać kredki, długopisy, papier, różne materiały do nauki i rzeczy osobiste, dlatego można je również wykorzystać w pokojach socjalnych czy nauczycielskich. W asortymencie mamy również bogaty wybór wyposażenia do placówek edukacyjnych czy firm, między innymi szafki na książki z płyty laminowanej, półki ścienne i różnego rodzaju systemy, szuflady do przechowywania, wykonane z wysokiej jakości materiałów, których design pasuje do regałów, szaf szkolnych, a ich cena i czas realizacji jest bardzo atrakcyjny.