Stoły i stoliki do przedszkola i szkoły

Stoliki do przedszkola i stoły

Dobranie odpowiedniego stołu czy stolika do przedszkola to nie lada wyzwanie, ponieważ wyposażenie pomieszczeń przeznaczonych dla dzieci stawia wysokie wymagania co do jakości i trwałości produktów dla maluchów w wieku przedszkolnym, które potrafią być prawdziwymi wulkanami energii. Dlatego sklep AJ Produkty ma niezwykle bogaty wybór mebli do przedszkola czy szkoły. Oferujemy meble, dedykowane do placówek przedszkolnych, które pasują do siebie zarówno pod względem użytkowania, jak i designu, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. W asortymencie posiadamy stoliki przedszkolne różnorakiego kształtu, od kwadratowych, prostokątnych po okrągłe, półkoliste czy mające owalny wygląd, posiadające w różnych kolorach blat do wyboru. Każdy nas stół czy to z okrągłym, prostokątnym czy kształtem przypominający owal blatem, wykonanym z trwałego laminatu wysokociśnieniowego i z właściwościami redukującymi hałas, idealnie sprosta wysokim wymaganiom środowiska szkolnego. Blat stołu ma również ochronny pasek krawędzi, który zapobiega uderzeniom w niego przez uczniów. Nasze meble takie jak stoły, stoliki do przedszkola dostępne są w kilku wzorach, wybierz według wielkości i innych funkcji, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem produktów. Nasze meble przedszkolne charakteryzuje wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Przejrzyj specyfikacje naszych stolików przedszkolnych, szkolnych czy do innej palcówki oświatowej, aby znaleźć odpowiedni asortyment dla dzieci do swojej firmy.

Stoły, ławki i stoliki przedszkolne

W swoim asortymencie posiadamy stoły i stoliki przedszkolne, których blat wykonano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, dzięki czemu są one bardzo trwałe, łatwe do czyszczenia, a także odporne na różnego rodzaju malowania, rysowania, oraz na każdy typ cieczy. Oferujemy również stoły, stoliki do przedszkola, których blat został wykonany z linoleum, który tak jak laminat jest to trwały i łatwy do czyszczenia materiał. Oba surowce wykorzystane do produkcji posiadają właściwości dźwiękochłonne, czyli absorbujące hałas i inne głośne dźwięki. Solidne, osobowe stoły do przedszkola dostępne w naszym sklepie są w różnych wymiarach oraz wysokościach dlatego są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. W asortymencie posiadamy meble, takie jak stolik czy stół, które są dostępne w kilku żywych kolorach, a także w różnych kształtach, aby pobudzić młode umysły i pomóc stworzyć bardziej ekscytujące środowisko uczenia się. Oferujemy również meble, które mają zaokrąglone narożniki. Dzięki trwałym powierzchniom każdy stół, stolik przedszkolny czy krzesełka, szafki na zabawki z naszej oferty wytrzymują codzienne intensywne użytkowanie, dlatego idealnie nadaje się jako wyposażenie dla dzieci i dorosłych do stołówki, klasy szkolnej, sali zabaw, a także do sal konferencyjnych. Zapoznaj się z bogatą ofertą mebli od AJ Produkty i wybierz takie wyposażenie, które pozwoli doposażyć przedszkole w niezbędne meble, takie jak stolik przedszkolny, krzesełka, szafki w szerokiej gamie kolorów. Nasze meble dla dzieci charakteryzuje wysoka jakość oraz bardzo atrakcyjna cena.

Praktyczne stoły składane

Nasze stoły rozkładane są dostępne w kilku rozmiarach, o różnej wysokości i długości. Są inteligentnym rozwiązaniem w pomieszczeniach, które wymagają tymczasowych lub elastycznych mebli, takich jak hole, stołówki czy sale do nauki w placówkach oświatowych lub jako dodatkowe meble np. podczas przyjęć urodzinowych. W przypadku przedszkoli, placówek oświatowych, które mają wydzielone miejsce, ale chcą łatwo dostosować pomieszczenie do różnych wspólnych czynności, stół składany na ścianie będzie stanowić idealne rozwiązanie. Ten stół przedszkolny ze zintegrowanymi siedziskami mocuje się do ściany z jednej strony i można go złożyć płasko na ścianie, jeśli w danej chwili nie jest potrzebny lub gdy chce się wyczyścić pod nim podłogę. W ofercie posiadamy również innowacyjny, wielofunkcyjny stół z wytrzymałym, składanym blatem z laminatu, z mnóstwem miejsca do przechowywania, którego stelaż został wykonany ze sklejki brzozowej barwionej na kolor biały. Ten stół przedszkolny idealnie sprawdzi się jako mobilny mebel w każdej sali, gdzie dzieci spędzają czas na naukę czy zabawę. Składane stoły przedszkolne od AJ Produkty są tak samo łatwe w użyciu jak i w przechowywaniu. Dodatkowo oferujemy wyposażenie jakim jest wózek stołowy, którym możesz przewieźć złożone meble, stoły, krzesła do bądź z magazynu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wyposażenia meblowego i dodatków do przedszkoli, których atrakcyjna cena zachęca do zakupu.

Meble przedszkolne dla stymulującego środowiska uczenia się

Nasze stoły i stoliki do przedszkola zapewniają godziny angażującej i edukacyjnej zabawy dla małych dzieci, pozwalając im rozwinąć umiejętności społeczne i wykorzystać wyobraźnię do tworzenia własnej kreatywnej zabawy. AJ Produkty w swojej ofercie ma także prostokątne stoły przedszkolne z lupą, dzięki czemu dzieci mogą przyjrzeć się bliżej przedmiotom, które znajdują w naturze i zacząć poznawać otaczający je świat. Duży stół, którego wymiar to 1100 mm długości i 1100 mm szerokości, ma miejsce dla 6-8 dzieci. W asortymencie posiadamy również edukacyjny przedszkolny stolik oświetleniowy ze zintegrowanym szkłem powiększającym, który stanowi idealny sposób, aby zachęcić małe dzieci do zbadania otaczającego ich świata i wyruszyć w podróż naukowego odkrycia. Jego unikalna konstrukcja inspiruje dzieci do wyjścia w naturę, znalezienia ekscytujących przedmiotów i skorzystania ze stołu, aby przyjrzeć się im bliżej. Nogi stołu zostały wykonane z profilowanego drewna. Oprócz stołów mamy również szeroki wybór krzeseł przedszkolnych, mebli do szatni, mebli do zabawy, mat i nie tylko, abyś mógł znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do swojego przedszkola w jednym miejscu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać porady na temat mebli, których atrakcyjna cena zachęca do zakupu i które najlepiej pasują do Twojego środowiska uczenia się.